Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Výkopové práce
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Výkopové práce cena

Kolik stojí výkopové práce? Při výkopových pracích často poskytujeme tyto služby: poskytování výkopových prací těžkou technikou pro domy, zahrady a úpravy terénů. Ceny bagrování se pohybují kolem 30-55 eur za hodinu. Nejdražší položkou v rámci výkopových prací většinou bývá bagrování inženýrských sítí. Další náklady mohou představovat: vrtání do země a přeprava bagru, které průměrně stojí 10-30 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: výkopové práce cena, u nás dostanete nejlepší nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník výkopových prací

Chcete-li se naučit přesnou cenu výkopových prací, pošlete poptávku do našich ověřených odborníků, a pak získáte více nabídek. Podívejte se na ceny za každou službu v kategorii Výkopová práce.

Šířka ryb do 600 mm898,89Kč / m3
Tekoucí šířku zrna do 600 mm přílivu a rozbalené DNA v předepsaném profilu a absolvování, s výkopem na přilehlém terénu pro vzdálenost až 3 m od podélné osy drážky nebo s nakládáním výkopu do Přepravní kompozice ve skále 3 až 100 m3.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Hloubka jam - ruční výkop1 707,89Kč / m3
Hloubka džemu - Ruční výkop v Hornine Class 3 - Ruční léčba.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Hloubka nepovoleného džemu a zářezů323,60Kč / m3
Hloubka rozbalených jám a zářezů, s výjimkou štěrbin s šikmými stěnami pro podzemní potrubí, s DNA osazením do předepsaného profilu a gradientu, ve skále 3 až 100 m3.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Hloubka džemu a rhy - Ruka1 192,53Kč / m3
Hloubka džemu a rhry v omezeném prostoru až 30 m3 - ručně v Rock 3.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Zemní práceKolik stojí zemní práce? Při zemních pracích často poskytujeme tyto služby: zabezpečení...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Kolik budete stát vykopávkám? Potřebujete kopat základy na dům, sklep nebo workshop? Znamená terénní úpravy v zahradě nebo upravit příjezdovou cestu na nemovitosti? Dobře nechcete dělat lopaty, jako by to bylo běžné před několika lety? Řešením je objednání mechanizace určená pro výkopové práce. Jistě budete mít zájem o to, kolik práce stojí. Než začnete kopat Jednou před bagrou lžící je kousnutí do země, měli byste dát místo pro kontrolu geodet, aby se stanovila přítomnost všech inženýrských sítí, podzemních vodních a plynových trubek. Tím se vyhne nebezpečným situacím, ale také s jakýmikoliv nájemnými škodami způsobenými. Obecně se doporučuje vybavit všechny potřebné povolení, aby se zabránilo jakémukoliv problému. Hodina vs. Množství Nejčastěji provedenou výkopovou práci patří k výkopu bydlení, výkopu, zahradních jezer, odvodňovacích jám, výkopu pro inženýrské sítě a podobně. Kolik stojí takový pracovní? Cena výkopové práce závisí na tom, co funguje. Nejvýznamnější a jednodušší práce nabíjí dodavatele hodinovou sazbu. Jedna hodina strojní práce může vyjít na 17 až 30 EUR v závislosti na tom, jaký stroj používaný stroj (traktorbager, mini-bagr atd.). Obecně platí, že čím více hodin bude trvat práci, tím nižší hodnost hodin. Náklady na větší zemní a vykopávače se počítají na dabované materiálu. Konečná cena za práci však může být zvýšena - dodavatelé mohou účtovat přepravu Stroje a podobně. Je důležité si uvědomit, že náklady na výkopové práce mohou také ovlivnit obtížné podmínky, například: mokrý terén, komplexní přístup k sféře výkopu (umístění), kořeny stromů, nadměrné množství velkých kamenů, narážející na nižší vodu, a Podzemní instalace. Cena pro výkopové práce může růst nebo odmítnout i v závislosti na termínu implementace a výši práce a jeho rozsahu.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023