Vítejte v Wiliu!

Prohlížíte se na Wilia jako nezrušeného zákazníka

Přepnout na Professional.
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte v Wiliu!

Prohlížíte se na Wilia jako nezrušeného zákazníka

Přepnout na Professional.
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se

Výkopové práce cena

Hledáte stavitele pro výkopové práce? V této kategorii máme 22.754 stavitelů. Pošlete poptávku.

Začít

32.332 registrovaných profesionálů

85.354 vyřešených projektů

4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků

226 512 Aplikační instalace

Výkopové práce cena

Kolik stojí výkopové práce? Při výkopových pracích často poskytujeme tyto služby: poskytování výkopových prací těžkou technikou pro domy, zahrady a úpravy terénů. Ceny bagrování se pohybují kolem 30-55 eur za hodinu. Nejdražší položkou v rámci výkopových prací většinou bývá bagrování inženýrských sítí. Další náklady mohou představovat: vrtání do země a přeprava bagru, které průměrně stojí 10-30 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme 22.754 poskytovatele. Již nemusíte hledat: výkopové práce cena, u nás dostanete nejlepší nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby

32.332 registrovaných profesionálů

85.354 vyřešených projektů

4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků

226 512 Aplikační instalace

Cena za: Výkopové práce

Průměrné ceny

Nízká cena1 102,00 Kč/hod
Průměrná cena1 305,00 Kč/hod
Vysoká cena1 508,00 Kč/hod
Průměrné ceny jsou pouze orientační. Závěrečná cena služeb bude záviset na velikosti, obtížnosti, materiálech, kvalitě a projektu. Dostanete pouze přesnou cenu od poskytovatele služeb.
Zadejte poptávku
Kalkulačka

Ceník výkopových prací

Chcete-li se naučit přesnou cenu výkopových prací, pošlete poptávku do našich ověřených odborníků, a pak získáte více nabídek. Podívejte se na ceny za každou službu v kategorii Výkopová práce.

Šířka ryb do 600 mm870.0Kč / m3
Tekoucí šířku zrna do 600 mm přílivu a rozbalené DNA v předepsaném profilu a absolvování, s výkopem na přilehlém terénu pro vzdálenost až 3 m od podélné osy drážky nebo s nakládáním výkopu do Přepravní kompozice ve skále 3 až 100 m3.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Hloubka jam - ruční výkop1653.0Kč / m3
Hloubka džemu - Ruční výkop v Hornine Class 3 - Ruční léčba.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Hloubka nepovoleného džemu a zářezů313.2Kč / m3
Hloubka rozbalených jám a zářezů, s výjimkou štěrbin s šikmými stěnami pro podzemní potrubí, s DNA osazením do předepsaného profilu a gradientu, ve skále 3 až 100 m3.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Hloubka džemu a rhy - Ruka1154.2Kč / m3
Hloubka džemu a rhry v omezeném prostoru až 30 m3 - ručně v Rock 3.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Seznam ceně: t

Ceníky jiných služeb

Zemní práceKolik stojí zemní práce? Při zemních pracích často poskytujeme tyto služby: zabezpečení...
Zobrazit více

Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?

Užitečné informace

Co potřebujete vědět

Kolik budete stát vykopávkám? Potřebujete kopat základy na dům, sklep nebo workshop? Znamená terénní úpravy v zahradě nebo upravit příjezdovou cestu na nemovitosti? Dobře nechcete dělat lopaty, jako by to bylo běžné před několika lety? Řešením je objednání mechanizace určená pro výkopové práce. Jistě budete mít zájem o to, kolik práce stojí. Než začnete kopat Jednou před bagrou lžící je kousnutí do země, měli byste dát místo pro kontrolu geodet, aby se stanovila přítomnost všech inženýrských sítí, podzemních vodních a plynových trubek. Tím se vyhne nebezpečným situacím, ale také s jakýmikoliv nájemnými škodami způsobenými. Obecně se doporučuje vybavit všechny potřebné povolení, aby se zabránilo jakémukoliv problému. Hodina vs. Množství Nejčastěji provedenou výkopovou práci patří k výkopu bydlení, výkopu, zahradních jezer, odvodňovacích jám, výkopu pro inženýrské sítě a podobně. Kolik stojí takový pracovní? Cena výkopové práce závisí na tom, co funguje. Nejvýznamnější a jednodušší práce nabíjí dodavatele hodinovou sazbu. Jedna hodina strojní práce může vyjít na 17 až 30 EUR v závislosti na tom, jaký stroj používaný stroj (traktorbager, mini-bagr atd.). Obecně platí, že čím více hodin bude trvat práci, tím nižší hodnost hodin. Náklady na větší zemní a vykopávače se počítají na dabované materiálu. Konečná cena za práci však může být zvýšena - dodavatelé mohou účtovat přepravu Stroje a podobně. Je důležité si uvědomit, že náklady na výkopové práce mohou také ovlivnit obtížné podmínky, například: mokrý terén, komplexní přístup k sféře výkopu (umístění), kořeny stromů, nadměrné množství velkých kamenů, narážející na nižší vodu, a Podzemní instalace. Cena pro výkopové práce může růst nebo odmítnout i v závislosti na termínu implementace a výši práce a jeho rozsahu.