Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Vnější rolety, venkovní rolety
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.601 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Vnější rolety, venkovní rolety cena

Kolik stojí vnější rolety? U venkovních rolet často poskytujeme tyto služby: instalace elektrické předpřípravy pro exteriérové ​​rolety, osazení rolet, poradenství. Ceny exteriérového stínění se pohybují kolem 160-300 eur za kus. Nejdražší položkou v rámci vnějších rolet většinou bývá instalace automatického systému ovládání rolet. Další náklady mohou představovat: dálkové ovládání žaluzií, pravidelný servis a údržba, které průměrně stojí 20-80 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: vnější rolety cena, u nás dostanete nejvýhodnější nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník vnějších válců

Chcete-li se naučit externí externí cenu, pošlete poptávku na naše osvědčené odborníky, a pak získáte více nabídek. Zobrazit ceny za každou službu v kategorii Exterior Rolids.

Vnější plastové žaluzie1 288,41Kč / m2.
Venkovní plastové žaluzie Jednoduchá konstrukce. Zlepšují tepelně izolační vlastnosti oken.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Příslušenství pro kontaktní izolační systém185,77Kč / m
Příslušenství pro kontaktní izolační systém - válec profil s integrovanou těsnicí páskou a skleněnou textilní mřížkou se svislým vodicím profilem vnějších válců.
Spolu
m
Zadejte poptávku
Instalace slepého slepého629,22Kč / ks
Instalace docela slepého do šířky 80 cm do 260 cm.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Instalace sub-slepého659,19Kč / ks
Montáž dílčího blikání na šířku 80 cm do 260 cm.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Venkovní stíněníKolik stojí exteriérové ​​stínění? Při exteriérovém stínění často poskytujeme tyto služby: zaměření,...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Výhody vnějších válců, o kterých byste měli vědět Exteriérové ​​žaluzie mají různé výhody. Kromě pomoci regulovat množství světla v místnostech, přičemž chrání vaše soukromí, pomozte zvyšování bezpečnosti obydlí a extra vypadají velmi stylově. Nejen tyto, ale jiné výhody vnějších válců jsou prezentovány v následujících řadách. Výhody vnějších válců: Možnost kontroly světla Pokud nemáte žaluzie nebo vnější žaluzie, takže neuděláte nic s denním světlem. Vnější žaluzie však umožňují regulovat množství světla v místnosti - může plně zabránit pronikání světla do interiéru. Ochrana vašeho soukromí Další výhodou vnějších válců je, že poskytují úplný majitel domu soukromí. V průběhu dne nebo v noci vylučují nežádoucí pozornost. Na rozdíl od záclon, neexistují žádné mezery, přes které by si mohli koupit zvědavé sousedy. Můžete vykonávat své osobní věci nebo pracovat bez obav z sledování nebo narušení soukromí. Působí jako zvuková izolace Vnější žaluzie jsou také kromě světla a hluku. A to je velká zpráva pro lidi, kteří mají lehký spánek. Nebudeš slyšet rušné dopravy nebo hlučné sousedy. Díky tomu každý den můžete spát v Ružově. Působí jako tepelná izolace Exteriérové ​​žaluzie zlepšují tepelnou izolaci vašeho domu tím, že vytvoří další "bariéra". V zimě je vaše bydlení lepší drží teplo, naopak, naopak, žaluzie pomáhají udržet v místnostech příjemný Chlávk. Ušetříte na účty za energii Tento bod je úzce spjat s předchozím. Pokud se sníží přenos tepla mezi interiérem a exteriérem, budete moci používat méně zahřívání nebo klimatizaci, abyste udrželi pokoje v požadované teplotě. Ochrana vnějšího prostředí Velkou výhodou vnějších válců je, že vás také chrání před vnějšími podmínkami prostředí - od silného větru, deště, bouřek a tak dále. Samozřejmě vás můžete chránit i samotné okno, ale v silných bouřkách nebo jejich poškození může dojít k jejich škodám. Naopak exteriérové ​​žaluzie poskytují absolutní bezpečnost z počasí. Vyrábí se z různých materiálů, které jsou extrémně odolné vůči povětrnostním podmínkám. Stylový přidávání vašeho bydlení Ano, obyčejná okna jsou v pořádku, ale vypadají tak ... obvykle. Naproti tomu okna s externími žaluziemi provozují krásnější, zajímavější, stylový. Vyrábí se v různých barvách, vzory a materiálech, a proto se každý bude také rozhodnout, že to vyhovuje ve všech směrech. Kromě toho mohou být namontovány na všech oknech, ať už jsou to klasické, nebo v nestandardních velikostech nebo tvarech. Nejlepší je vybrat barvu, design a typ materiálu tak, aby žaluzie odpovídaly vnějšímu designu a architektuře vašeho domu. Exteriérové ​​žaluzie jsou celkovou volbou pro zlepšení vašeho bydlení. Zvyšte hodnotu svého majetku Exteriérové ​​žaluzie investují do budoucí hodnoty vašeho domu.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023