Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Strojové omítky
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.203 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Strojové omítky cena

Kolik stojí strojní omítky? U strojních omítek často poskytujeme tyto služby: obhlídka objektu, cenová kalkulace, omítání interiérových a exteriérových stěn omítacími stroji. Ceny omítání stěn strojem se pohybují kolem 34-77 eur za m2. Nejdražší položkou v rámci strojních omítek většinou bývá vícevstvové nanášení omítky. Další náklady mohou představovat: pronájem stroje, špachtla, vodováha a váleček, které průměrně stojí 5-50 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: strojové omítky cena, u nás dostanete nejvýhodnější nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník ochrany strojů

Chcete-li se naučit přesnou cenu stroje sádry, pošlete poptávku na naše ověřené profesionály a pak získáte více nabídek. Podívejte se na ceny za každou službu v kategorii strojů.

Vnitřní nápravná omítka stropů477,02Kč / m2.
Vnitřní odvobytí omítka stropů - strojová omítka, stroje o tloušťce 10 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Vnitřní sanační sádrové stěny408,45Kč / m2.
Interní sanační sádrové stěny - strojová omítka, stroje 10 mm tlusté.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Venkovní sanační omítka podhledů506,83Kč / m2.
Vnější sušárny sádrové sádry - strojová omítka, stroje 10 mm tlusté.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Stěny vnější náplasti438,26Kč / m2.
Vnější sanační omítky - strojová omítka, stroje potahování 10 mm tlustý.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
OmítkyKolik stojí omítky? U omítek často poskytujeme tyto služby: zaměření a výpočet...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Kolik stojí sádra? Snítrům považujeme za kvalifikovanou práci, která zahrnuje použití omítek ve výstavbě nového domu nebo v rekonstrukci bydlení. Známe několik typů omítky - interiér a exteriér, sádra, vápno, cement, stroj nebo ruku. Z toho vyplývá, že omítky mohou být rozděleny z různých úhlů pohledu a pokud chcete opravdu kvalitní omítku, musíte si vybrat ten správný. Co to všechno ovlivňuje cenu omítky? Faktory, které ovlivňují náklady na omítky, je mnoho. Navzdory skutečnosti, že práce může vypadat podobně, neměli byste automaticky očekávat stejnou cenu zaplatit souseda. Velký dopad na cenu sádry má počet metrů čtverečních, ale také složitost práce. Je logické, že hrany, rohy, rohy a stropy jsou složitější. Komplikované mohou být také vysoké stropy (je třeba použít lešení), stropní okrasné kolejnice nebo jiné stropní dekorace. Cena sádry může také zvýšit nerovnou stěnu nebo povrch. Odhady cen různých typů sádry V současné době se mnoho stavebních firem aplikuje omítkové stroje. Strojní omítky mají jednu velkou výhodu - doba aplikace je asi půl kratší než v ručních omítkách. Nicméně, to patří pouze k rychlosti vkladů, ale také kvalitního designu. Cena je také adekvátní. Sádra sádry patří mezi velmi oblíbené typy sádry. Vypadá to perfektní, reprezentativní, takže je velmi často používán v sociálních prostorách, kancelářích a podobně. Sádrové omítky jsou vhodné pro ruční i strojní aplikaci. Pokud se rozhodnete pro strojovnou omítku, cenový odhad se pohybuje kolem 9 až 13 eur na m2. Lainno - cementová omítka může být použita v místnostech s vyšší vlhkostí - koupelna a kuchyň. Taková omítka může být hladká nebo strukturovaná a může být aplikována na stroj. Ve srovnání s sádrokartou se cena odhaduje na 7 - 8 EUR na m2. Omítka vápna bez přidaného cementu je klasická druhá omítka. Může být hladký, tlustý nebo štuk. Pokud se rozhodnete pro tento druh omítky, zaplatíte 10 - 12 EUR na m2. Předchozí řádky ukazují, že ceny stroje jsou různé. A kolik zaplatíte, závisí na stránkách, ve které žijete. Pokud máte v okolí šikovné mistry, lze předpokládat, že bude sklizen. Dobrý popisovač strojní omítky může mít několik týdnů naplánované práce a měsíce předem a více peněz může být požádán o dobrou práci. Proto neváhejte a pokuste se vyhledat strojní plasty na WILIO již dnes.
Aktualizováno na: Sep 14, 2023