Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Sklenářství
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.599 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sklenářství cena

Kolik stojí služby sklenářství? U sklenářství často poskytujeme tyto služby: zasklívání, broušení skla, řezání skla, montáž a demontáž. Ceny výrobků ze skla se pohybují kolem 50-150 eur za m2. Nejdražší položkou v rámci sklenářství většinou bývá výroba bezpečnostního skla. Další náklady mohou představovat: lepení, broušení a vrtání děr do skla, které průměrně stojí 10-80 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Už nemusíte hledat: sklenářství cena, u nás dostanete nejvýhodnější nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník glazijské práce

Chcete-li se naučit přesnou cenu glazierových prací, pošlete poptávku na naše certifikované profesionály, takže získáte více nabídek. Prohlédněte si ceny za každou službu ve skleněné kategorii.

Lepené bezpečnostní sklo973,14Kč / m3
Skleněné desky jsou spojeny s bezpečnostním filmem, jehož tloušťka zajišťuje zvýšenou pevnost a odolnost skla. Lepená bezpečnostní skleněná mA ochranná funkce, s posunutím skla, které zbývají střepy zachycené na fólii.
Spolu
m3
Zadejte poptávku
Kašel.1 238,54Kč / ks
Tloušťka skleněného skla 5 - 10 mm.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Vrtání.235,91Kč / ks
Vrtání otvory o průměru 4 - 16 mm, 26 - 70 mm, 70 mm.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Řezací sklo a zrcadla737,22Kč / m2.
Přesné krejčovské řezání moderních technologií. Čirá tloušťka skla 6mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
SkleníkyKolik stojí skleníky? U skleníků často poskytujeme tyto služby: výroba a montáž...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Kolik stojí sklo? Cena vašeho bezpečnostního skla bude 260 eur na metr čtvereční. Můžete však očekávat, že normální cena skla bude 31 EUR za metr čtvereční. Sklo s dvojitým zasklením, které nabízí nejlepší izolaci stojí asi 165 eur na metr čtvereční. Náklady se pohybují od 40 do 65 eur. To se vztahuje na sklo, ale nebude obsahovat materiály. Kdy je dobré zavolat glazier? Pokud potřebujete odstranit nebo vyměnit sklo na okna, dveře, posuvné skleněné dveře nebo světlíky, nebo chcete-li vyměnit brýle pro akrylové nebo průsvitné. TOSS bude také nahrazen skleněnými příčky, panely, skleněnými nebo zrcadlovými výplněmi. Typ skla Sklo přichází ve více variantách. Cena skleněných panelů závisí na tom, jak sofistikované jsou: dvojité zasklení (dvě desky), laminované, nízké emise nebo temperované. Tabulární sklo je nejlevnější. Sklo velikost Velikost skla zvyšuje náklady. Pro velká okna je specifická objednávka. Skleněný tvar Speciální tvarová okna bude vyžadovat speciální objednávku nebo glazier s dovedností pro snížení skla. To zvýší cenu. Odhady cen různých typů skla Tradiční sklo Je to jedna z nejméně nákladných, ale má mírný zelený nádech, který dělá mnoho lidí si vybere něco jiného. Tabulární sklo Přibližně 31 EUR za m2 je levné ve srovnání s modifikovaným sklem. Je bezbarvá, průhledná, pevná a odolná. Vrstvené sklo Přidáním pružné akrylové vrstvy mezi dvěma skleněnými deskami se vytvoří bezpečnější sklo. To může stát až 260 eur na m2. Hlavička sklo Cena takového skla, která je velmi odolná, je od asi 120 EUR za 700 mm x 745 mm x 6 mm nebo 245 eur s texturou sklo. Dvojité zasklení Průměrná cena je asi 165 eur na m2. To je nejlepší sklo, aby se snížilo tepelné ztráty v zimě a netěsnost ledu z klimatizace v létě. Také poskytuje zvuková izolace. Jak pokračovat? Nechte se učinit alespoň tři cenové výpočty. Porovnejte ceny, náklady na práci a také zobrazit odkazy. Díky wilii, můžete to udělat již dnes.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023