Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Sítě do oken
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.463 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sítě do oken cena

Kolik stojí síťky na okna a dveře? U síťek na okna a síťkách na dveře často poskytujeme tyto služby: výroba a montáž síťek na okna a dveře. Ceny síťek proti hmyzu na dveře a okna se pohybují kolem 25-120 eur za kus. Nejdražší položkou v rámci síťek na okna a na dveře většinou bývá výroba automatické posuvné síťky proti hmyzu. Další náklady mohou představovat: pozaručný servis a úchyty, které průměrně stojí 10-15 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: síťky na okna, síťky na dveře cena, u nás dostanete nejvýhodnější nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník Síť v oknech a dveřích

Chcete-li se naučit přesnou cenu pro Windows a dveře, pošlete poptávku na naše ověřené odborníky, a pak získáte více nabídek. Podívejte se na ceny za každou službu v kategorii sítě na oknech, dveřích na dveřích.

Síť proti hmyzu na okně464,43Kč / m2.
Hmyz hmyzu krk - pevná, standardní šedá síť. Uvolňuje dostatek světla a zabraňuje hmyzu před vstupem do interiéru.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Hmyz mesh na dveřích464,43Kč / m2.
Mřížka hmyzu dveří - pevná, standardní šedá síťovina. Uvolňuje dostatek světla a zabraňuje hmyzu před vstupem do interiéru.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Konzultace749,08Kč / kpl
Konzultace při výběru hmyzu Meshes na dveře a okna.
Spolu
kpl
Zadejte poptávku
Instalace898,89Kč / hod
Hodinová sazba při instalaci hmyzu na dveřích a okenech.
Spolu
hod
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Venkovní stíněníKolik stojí exteriérové ​​stínění? Při exteriérovém stínění často poskytujeme tyto služby: zaměření,...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Kolik stojí síť na Windows? Okenní mřížkové ceny závisí na jejich velikostech, typu materiálu a okna. Průměrná cena se pohybuje od 30 do 40 eur. Typy Net na Windows Obvykle splňujete tři typy ok. Vytahování jsou navrženy pro jejich stažení z okna. Boční pevné látky se obvykle používají pro posuvné dveře a fungují jako součást dveří. Suspenze se nastavuje do rámu, který má být otevřen nebo zavírán jako žaluzie. Typy mřížek na hmyzu Mesh Typ mřížky má dopad na náklady. Mezi ně patří: polyester nebo polypropylen a hliník z nerezové oceli. Polyester je nejčastěji používán ve formě ok a čistě čistě mýdlem a vodou. Je odolný vůči drápům, které jsou ideální pro obytné domy. Nerezová ocel je pevnější než polyester. Poskytuje bezpečnost a je k dispozici v různých barvách. Hliník může být náhradou z nerezové oceli a má tu výhodu menšího rezavosti. Typ oken a dveří Výřezové okno rámy jsou vhodné pro téměř každé okno. Jejich cena je vyšší díky materiálu a instalaci. Klasické dveře s posuvnými otvory drží síť na svém místě a chrání interiér před létáním hmyzu. Síť může být také nutné měřit. Obvykle vyrobený z hliníku, je instalován podle typu okna nebo dveří, které máte. Náklady Pokud si objednáte více než jednu síť, cena může být nižší. Náklady závisí na pracovním a čistém čísle. Cena se však může zvýšit, pokud máte nestandardní typ dveří nebo oken. Průměrné náklady Materiál a montáž hmyzu 400 - 2 600 EUR Pevný materiál a montáž mesh hmyzu 250 - 400 EUR Materiál a montáž naklápění proti hmyzu 205 - 4 200 EUR Materiál a montáž hmyzu posuvné sítě 250 - 4 200 EUR Jak pokračovat? Je ideální získat alespoň tři citace. Ověřte odkaz na jednotlivé odborníky, jejich práci a také zkušenosti WILIO.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023