Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Sanační omítka
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sanační omítka cena

Kolik stojí sanační omítka? U sanační omítky často poskytujeme tyto služby: diagnostika vhodnosti sanační omítky, výměra, příprava stěny, nanesení omítky. Ceny omítek pro snadné odpařování vlhkosti ze zdiva se pohybují kolem 0.35-1.6 eur za kg. Nejdražší položkou v rámci sanační omítky většinou bývá omítání vlhkého a zasoleného zdiva v interiérech i exteriérech. Další náklady mohou představovat: náklady na dopravu, sanační bruska, sanační fréza, které průměrně stojí 25-100 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: sanační omítka cena, u nás dostanete nejvýhodnější nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník sádry pryskyřice

Chcete-li se naučit přesnou cenu sanační omítky, pošlete poptávku do našich ověřených odborníků, a pak získáte více nabídek. Viz ceny za každou službu v kategorii Sanalizační omítka.

Rozbitá zrna 10 mm892,90Kč / m2.
Reprofilace konstruktů s nápravnou maltou - 1 tloušťkou vrstvy 10 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Venkovní sanační systém bez zdi, sanace150,41Kč / m2.
Outdoor Seznamkové stěny místnosti, nápravná tloušťka vyhlazování 1 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Vnější sanační systém bez stěn, tloušťka 3 mm260,68Kč / m2.
Outdoor Seznamkové stěny místnosti, sanace vyhlazování tloušťky 3 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Venkovní sanační systém - Sanalation Stucco Sádra275,66Kč / m2.
Stěny vnějších datových místností, zbývající štuková omítka tloušťka 4 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
OmítkyKolik stojí omítky? U omítek často poskytujeme tyto služby: zaměření a výpočet...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Kolik je interiér malířů? Průměrné náklady na snížení interiéru se pohybují kolem 1300 EUR. Cena se samozřejmě liší v závislosti na velikosti místností nebo použitých materiálů. Zatímco začínají samotným malováním, zavolejte profesionální malíř, který vás odhadne, jak moc vám celá realizace bude stát, kolik času to trvá. Přípravné práce zahrnují opravy stěny, broušení, obložení dveří, těsnění soklů nebo jiných drobných činů. Náklady na malování interiérů metrů čtverečních Měřič měřiče náměstí celý prostor, který chcete obnovit, že budete mít přehled, kolik vás bude stát. Zatímco malíř jde do práce, měří celkovou plochu, která bude malovat a následně demonstruje citaci. Některé malíři sníží celkové náklady na pokoj s rostoucím počtem prostor. Tak úplný obraz celého domu interiérů může být cenově dostupné než lámání místností po jednom. Painterův odhad vám opět pomůže odhadnout správný cenový rozsah vašeho projektu. Barvy a materiálové náklady Když dostanete představu o metropule, můžete počítat typ materiálu a náklady na celkový odhad. Existují různé typy barev: Matný. Tupá barva nemá lesklý povrch a obsahuje texturu zblízka. Tento typ materiálu je nejčastější a nejdůležitější a je ideální pro pokoje, které jsou vystaveny dostatečnému množství přímého slunečního světla. Smrtící barva, bohužel, vykazuje poškození a stopy poměrně snadno, takže to není nejlepší pro zaneprázdněné stránky domácností. Matný smalt. Matný smalt je méně náchylný k poškození a opotřebení. Vejce skořápka Vejce skořápka dělá jemný lesk, ale na první pohled není nic na oči bít. Je ideální pro měkčí pokojový pokoj, kde je vítán slabý odraz. Hemlozk. Tento materiál lze snadno vyčistit - ideální zdobení a tvarování kandidáta. Vysoký lesk High Shine je ohromující, když je to dobře. Odráží světlo, ale zároveň odhaluje nedokonalosti. Několik potřebných nátěrů, a proto bude doba schnutí delší. Barvy pro interiér a exteriér obsahují různé typy pigmentu. Ti, kteří obsahují pigmenty, které rychlejší jsou nejčastěji používány pro vnitřní malířské projekty. Kromě toho musí být vnější barvy schopny odolávat drtivým podmínkám, jako je déšť, větrné a extrémní teploty. Stěny textury Texturou stěn vyžadují dostatečně pokryty více barev. Textura může být již existující zvýšená textura tvořená spojovací hmotou nebo klienty mohou požádat o malíř novou texturu aplikovanou specializovaným technikami malířství. Typy a triky Pošlete fotku aktuální zdi do svého malíře, abyste získali přesnější odhad toho, co budete účtovat za práci na texturu zdi. Mnoho interiérových malířů nabízí také malé servisní a sádrokartonové opravy, stropní a prosté služby. Každá jiná práce a použitý materiál zvyšuje celkové náklady. Jak pokračovat? Je ideální získat nějaké nabídky z různých malířů, aby věděli, co bude celková realizace stát. Díky wilii můžete udělat dnes.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023