Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Mozaika
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.616 registrovaných profesionálů
93.436 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Mozaika cena

Kolik stojí mozaika? U mozaikových obkladů často poskytujeme tyto služby: návrh, zaměření potřebného množství, lepení obkladů. Ceny mozaikových dlaždic se pohybují kolem 1,2-13,8 eur za kus. Nejdražší položkou v rámci mozaikových obkladů většinou bývá výroba prémiových mozaikových dlaždiček. Další náklady mohou představovat: lepidlo, náklady na dopravu, drobné opravy, které průměrně stojí 10-70 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: mozaika cena, u nás dostanete nejvýhodnější nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Pokládka dlažby, pokládka obkladůKolik stojí pokládka dlažby a obkladů? Při pokládce dlažby a obkladů často...
Zobrazit více
KalkulačkaCeník Mosaika.

Chcete-li se naučit přesnou cenu mozaika, pošlete poptávku do našich ověřených odborníků, a pak získáte více nabídek. Podívejte se prosím na každou službu v kategorii Mosaic.

Keramická mozaika883,19Kč / m2.
Mozaika má mnohostranné použití a lze je považovat za snadno a rychle. S mozaikou, kulaté tvary, rohy s ostrými hranami a přechody jsou skvělé. Protiskluzová mozaika je ideální podlahová krytina pro vaši bezpečnost v koupelně s atraktivním vzhledem a snadným čištění.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Skleněná mozaika1 750,60Kč / m2.
Skleněná mozaika jsou vhodná pro moderní a klasické interiéry. Vytvářejí unikátní kuchyň nebo koupelnu, díky možnosti kombinování různých barev. Skleněné dlaždice lze použít samostatně nebo jen jako pruh. Skleněné mozaiky je dobré držet bílé lepidlo.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Kovový mozaika2 922,53Kč / m2.
Lesklý vzhled kovu v designu z nerezové oceli dělá tuto mozaikovou moderní a zároveň luxusní obklady. Dlaždice pro úzké náhradní díly mohou být adhezivní díky nápravě.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Kamenná mozaika2 042,56Kč / m2.
Přírodní kamenné mozaiky představují extrémně zajímavý druh mozaiky, protože se liší od stejných linií jiných dlaždic. Přírodní tvary a barvy spojené s individuálními mozaikovými kameny přidávají do každého pokoje jedinečnou eleganci. Kromě koupelny, mozaika může být také použita pro sáně starých budov, na sloupcích, v sauně, v bazénu, v kuchyni, ve sportovních centrech a wellness studiích.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
567,94Kč /
summary
create demand
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Aktualizováno na: Nov 15, 2023