Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Infrapanely
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Infrapanely cena

Kolik stojí infrapanely? U infrapanelů často poskytujeme tyto služby: zaměření, montáž, údržba, napojení. Ceny sálavých topných panelů se pohybují kolem 216-295 eur za kus. Nejdražší položkou v rámci infrapanelů většinou bývají keramické infrapanely. Další náklady mohou představovat: bezdrátový termostat, stropní rám pro montáž, chromové podpěry pro panely, náklady na přepravu, které průměrně stojí 10-70 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: infrapanely cena, u nás dostanete nejlepší nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník infrapanel

Chcete-li se naučit přesnou cenu Infrase, pošlete dotaz na naše certifikované odborníky, a pak získáte více nabídek. Zobrazit ceny za každou službu v kategorii Infrapanes.

Infrapanel 250 W.7 740,36Kč / ks
Infrapanel z práškového hliníku s výkonem 250 W.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Infrapanel 900 W.16 509,64Kč / ks
Infrapanel z práškové hliníkové desky s výkonem 900 W.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Infrapanel 350 W.10 487,07Kč / ks
Infrapanel z bezpečnostního skla ESG s napájením 350 W.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Infrapanel 540 W.14 262,41Kč / ks
ESG Strukturované sklo Infrrapanel 540 W.
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Topení, topenářiKolik stojí topení a topenáři? Při topení a topenářích často poskytujeme tyto...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Nezáleží na tom, zda jdete do nové budovy, měníte funkčnost budovy nebo rekonstrukce, vytápění tepelných vln lze vždy provádět při relativně nízkým nákladům. Takové vytápění nevyžaduje prakticky žádné konstrukční technické přípravné práce. Jen předem připravené připojení k 230 V - buď v zásuvce nebo přímého kabelu. Topné jednotky mohou být instalovány běžně do stávajících prostor (například pod oknem) jako dekorativní design stěny nebo pohodlně pro strop (bez limitu nábytku). Při instalaci vám určitě přijme: Instalace Infrapanel do standardního rodinného domu netrvá déle než jeden den, Instalace infračervených panelů se rovná takovému "problému", protože způsobí, že se montáže svítidla. Pokojová teplota: Pocit jako klasický topení, Bez vzduchu a prachu, Žádná ztráta kyslíku a vlhkosti, Bez tepelných ztrát, rychle nastavená a nastavená teplota, Suché stěny, bez kondenzačního páru a formy. Na rozdíl od konvenčních infračervených topných systémů, objektů v místnosti a dokud se vzduch nevyhřívá. Tato metoda šetří energii potřebnou k vytvoření příjemného klimatu pro obyvatele domu. Všechna těla v místnosti po vytápění později pracují jako sekundární zdroj tepla. A vzhledem k tomu, že systém neobsahuje žádné trubky, boineryl, kotle nebo komíny, neexistují žádné tepelné ztráty. To šetří 30 - 50% energie ve srovnání s klasickým ohřevem. Další úspory způsobuje skutečnost, že s infračerveným ohřevem dosáhneme srovnatelného tepelného pocitu jako běžné systémy při teplotě vzduchu pod 3-4 ° C. Pro snížení teploty vzduchu pouze o 1 ° C uloží 5 - 6% energie. Některé infračervené topné systémy nevyžadují údržbu. Neobsahují žádné pohyblivé části nebo tekutinové nádrže. Po nákupu získáte pětiletou záruku na chyby výroby výrobků. Život obvyklých topných systémů je 15 - 20 let. Život sofistikovanějších infračervených topných systémů je více než 30 let. Často trvá až 50 let. Trvalé hodnoty a ochrana životního prostředí V minulosti lidé na jedné straně převzaté z životního prostředí více surovin, jak příroda opět vyvinula (například olej), ale také narazil na životní prostředí s odpady. InfravyCuring v tomto smyslu je nejen ekonomická a ekologická, ale také obnovitelná forma vytápění, pokud budeme používat solární energii kromě výroby energie. Tímto způsobem mohou každý přispět k osobnímu rozhodnutí o ochraně životního prostředí.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023