Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Hliníková okna
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Hliníková okna cena

Kolik stojí hliníková okna? U hliníkových oken často poskytujeme tyto služby: zaměření, výroba, osazení a montáž, servis. Ceny aluminiových oken se pohybují kolem 190-250 eur za kus. Nejdražší položkou v rámci hliníkových oken většinou bývá výroba atypických aluminiových oken. Další náklady mohou představovat: náklady na přepravu, pozáruční servis, žaluzie, které průměrně stojí 20-80 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: hliníková okna cena, u nás dostanete nejvýhodnější nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník hliníkových oken

Chcete-li se naučit přesnou cenu hliníkových oken, pošlete poptávku do našich ověřených odborníků, a pak získáte více nabídek. Zobrazit ceny za každou službu v kategorii hliníkových oken.

Jednolůžko Izolační dvojité zasklení6 861,54Kč / m2.
Několik oken OS s hliníkovým systémem a izolačním dvojitým zasklením.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Dvourankulární izolační dvojité zasklení7 191,13Kč / m2.
Dvojitý OS + o hliníkovém systému a izolační dvojité zasklení okna.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Jednořídlo izolační trianglo.7 490,76Kč / m2.
Single-wing OS okno s hliníkovým systémem a izolačním trojnásobkem.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Dvouranuované izolační stopy7 940,21Kč / m2.
Dvoukolové OS + o hliníkovém systému a izolačním tryskáním.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Montáž okenKolik stojí montáž oken? Při montáži oken často poskytujeme tyto služby: zaměření,...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Kolik stojí hliníková okna? Cena jednoduchého hliníku může být asi 100 EUR. Pokud jde o energetickou účinnost, zvažte dvojité zasklení oken. Tato cena se zvyšuje na dvojnásobná nebo více. Tato cena hliníkových oken je pravdivá pro menší rozměry, s větší, s více skleněnými nebo atypickými tvary bude o něco více. Faktory ovlivňující hliníková okna Velikost rámu - obrovská okna, dveře a atypické tvary oken může být mnohokrát mnohokrát dražší. Například okno s velikostí okna přibližně 900 x 600 mm může stát 100 eur, zatímco u okna o velikosti 2100 x 1450 mm je 750 eur. Sklo a tloušťka tabule - typ skla významně ovlivňuje cenu. Obyčejné plovákové sklo představuje asi 40 eur na metr čtvereční. Nízká cena skla se zvyšuje na asi 145 EUR. Pro dvojité zasklení oken je cena přibližně 200 EUR. Sklo nízké emisivity to zvýší na 220 eur. Laminátové sklo může stát až 320 eur na metr čtvereční. Příslušenství - oddělené náklady za zámky a závěsy. Je důležité počítat s jejich odhadem. Na rozdíl od kování na dřevěných oknech mohou být zámky a závěsy pro výrobce oken specifických a proto nákladnější. Náklady na instalaci - SKLENIERS budou účtovat přibližně 40 až 50 EUR za hodinu. Délka instalace bude záviset na takových faktorech, jako jsou potíže s odstraněním současných oken a stavu oklipů. Odhady ceny různých typů hliníkových oken Hliník může rámovat různé typy okenního skla, hliníková okna jsou proto populární volbou. Průměrná cena hliníkových oken: Posuvné okno 900 x 1210 mm = 350 EUR Okno křídlo 600 x 1200 mm = 380 EUR Okno označení 500 x 610 mm = 205 EUR. Větší velikost = 975 EUR Skládací okno 1 250 EUR na metr čtvereční Okenní mřížky 900 x 450 mm = 300 EUR, 900 x 750 mm = 350 EUR, 900 x 1700 mm = 600 EUR Posuvné dveře 2400 x 2100 mm; 2-dveřní panel = 950 EUR Výhody hliníkových oken Pro většinu kupujících je hlavní důvod ceny dostupnosti a trvanlivosti. Má čistý a moderní vzhled a zdůrazňuje samotné sklo. Představuje vynikající volbou pro velká okna nebo dveře. Hliníkové rámečky pro vnitřní i externí použití vyžadují pouze nízkou údržbu. Kov může být snadno otřete a nemůže růst nebo jinak narušit. Instalace usnadňuje konstrukci. Stejné okno velikosti je mnohem jednodušší, pokud je vyroben z hliníku a ne ze dřeva. Nevýhody hliníkových oken Hliník nepřidává do vašeho domu, stejně jako dřevo. Pohyblivé levné hliníkové rámy jsou vybaveny vnitřními mechanismy, které mohou prorazit čas. Jak najmout instalační program okna? Tip č. 1 - Pro obstarání více nabídek od různých sklenic na Wiliu. Tip č. 2 - Zvažte různé styly systému Windows získat různé možnosti cen. Tip č. 3 - Porovnejte ceny konvenčních a dvojitých oken. Tip č. 4 - Nezapomeňte požádat o samostatné příslušenství a náklady na díly Poradenství pro správný výběr okna Tip č. 1 - Investujte do dvojitého okna glaz, abyste snížili energetické účty v budoucnu. Tip č. 2 - S ohledem na astický vzhled, který může v budoucnu přidat hodnotu do vašeho domova, zvažte použití vyšší třídy hliníku.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023