Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Fotovoltaika
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.500 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Fotovoltaika cena

Kolik stojí fotovoltaika? Při fotovoltaice často poskytujeme tyto služby: obhlídka, montáž, pomoc při získávání finančního příspěvku. Ceny fotovoltaických článků se pohybují kolem 3200-3600 eur za kus. Nejdražší položkou v rámci fotovoltaiky většinou bývá montáž fotovoltaických panelů na obtížně dostupných místech. Další náklady mohou představovat: energetický certifikát, měniče napětí, nosné konstrukce, které průměrně stojí 20-150 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: fotovoltaika cena, u nás dostanete nejlepší nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník fotovoltaiky.

Chcete-li se naučit přesnou cenu fotovoltaiky, pošlete poptávku na našem certifikovaném specialistovi, a pak získáte více nabídek. Viz Ceny pro každou službu v kategorii Fotovoltaika.

Přípravné práce1 053,95Kč / kpl
Přípravné práce Před instalací panelů do 8 panelů
Spolu
kpl
Zadejte poptávku
Montáž nosného roštu pro fotovoltaické panely451,69Kč / ks
Instalace nosného roštu pro fotovoltaické panely pro kotvení do dlaždice, vlnitý list
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Napěťový měnič.39 146,65Kč / kpl
Montáž a připojení napěťového střídače od DC - AC do bifázické
Spolu
kpl
Zadejte poptávku
Solární fotovoltaický systém72 270,73Kč / kpl
Solární jednofázový fotovoltaický systém domácností se spotřebou až 3500 kWh. Instalovaný elektrárna elektrárna 2.12 KWP. Systém obsahuje: 8 x Solar 270 WP PhotoVolta Panel, ochranu proti přepětí, konektory a konstrukci kabelu a podpory.
Spolu
kpl
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
ElektrikářKolik stojí elektrikář? U elektrikářů často poskytujeme tyto služby: zapojení elektrické přípojky,...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Výhody solární energie Solární fotovoltaická energie je čistá energie Jedním z hlavních důvodů, proč se rozhodnout pro solární energii, si je vědom, že děláte něco dobrého pro životní prostředí. Na rozdíl od tradičních zdrojů energie, PV panely v produkci elektřiny nevypouštějí škodlivé skleníkové plyny, ne znečišťují podzemní vody nebo jinak nevyčerpávají žádné přírodní zdroje. Kromě toho pomáháte chránit planetu snížením závislosti na neobnovitelné energie. Pokaždé, když používáte solární energii namísto používání fosilních paliv, pomůžete zachovat nedotčené zdroje Země, ale alespoň jedna generace. Solární FV energie je tichá a nenápadná Nebudete se muset obávat, že zvuky ve výrobě solární energie budou rozptylovány, když jste doma nebo v zahradě, protože by to bylo v některých tradičních dieselových generátorů nebo jiných čistých energetických alternativách. Na rozdíl od některých energetických výrobních systémů je Solar FV Energy naprosto tichý a nezasahuje do vašich každodenních činností. Stejným způsobem jsou fotovoltaické panely vizuálně nenápadné. Většina majitelů domů se rozhodnou umístit fotovoltaické solární panely na střechu v místech, které nejsou viditelné z úrovně terénu, s použitím jinak nepoužitého prostoru nemovitostí. Dokonce i instalace FV solárních panelů je jednoduchá a snadná, aniž by přerušila provoz domácnosti. Solární FV Energy snižuje energetické účty Solární fotovoltaické energetické systémy mohou snížit energetické účty několik významných způsobů. Vzhledem k tomu, že děláte část své vlastní elektřiny, můžete výrazně snížit finance, kterou zaplatíte s poskytovatelem energie. Pokud žijete v oblasti, kde ceny energií rostou a pádují s poptávkou po něm, máte štěstí. Mnozí vlády poskytuje dotace na pokrytí počátečních nákladů na instalaci panelů FV prostřednictvím daňového úlevy a dalšími stimulovými programy. FV panely nevyžadují velkou údržbu Provozní náklady fotovoltaických panelů jsou minimální, a to i ve srovnání s jinými čistými zdroji energie. Je to do značné míry kvůli skutečnosti, že solární panely vyžadují malou údržbu, včetně dlouhodobého hlediska, protože v podstatě neexistují žádné pohyblivé části, není nic k přerušení a nepotřebují pravidelnou mazání pro udržení jejich funkčnosti. Pracují sami. Solární systémy FV lze přizpůsobit Může být vaše energetická potřeba nějaká, solární panely mohou být konfigurovány tak, aby vyhovovaly vašim požadavkům. Ať už máte panský dům nebo moderní rodinný dům, můžete navrhnout přesný systém, který potřebujete k tomu, aby se energie plánujete a potřebujete využít. Fotovoltaické solární panely poskytují čistou a obnovitelnou energii, která je pro vaši peněžité vykoupení. Pokaždé, když se podíváte na měsíční účty, budete se usmívat, když zjistíte, kolik jste zachránili fotovoltaika po celý rok. Kromě toho budete myšlenkou, že děláte něco pro udržitelnost přírodních zdrojů a záchranné planety, letiště pro srdce dobrý pocit.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023