Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Dřevěný plot
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Dřevěný plot cena

Kolik stojí dřevěné ploty? U dřevěných plotů často poskytujeme tyto služby: zaměření místa, návrh dřevěného plotu, provedení a osazení plotu. Ceny dřevěného oplocení se pohybují kolem 15-35 eur za m2. Nejdražší položkou v rámci dřevěných plotů většinou bývá javorové dřevo. Další náklady mohou představovat: vybavení na vykopání základů, bruska, lak na dřevo, které průměrně stojí 15-60 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: dřevěné ploty cena, u nás dostanete nejlepší nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník dřevěných plotů

Chcete-li se naučit přesnou cenu dřevěných plotů, pošlete poptávku na naše osvědčené odborníky, a pak získáte více nabídek. Podívejte se na ceny za každou službu v kategorii dřevěných plotů.

Sloupec plotu Neimempnová.1 174,40Kč / ks
Válec plotu Unimprogressed dřevěné sloupky a vady o průměru 100 - 150 mm se zhrouceným a zhutněním, ale bez kolapsu koní
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Impregnovaný sloupek plotu1 264,74Kč / ks
Vybavení dřevěných sloupů plotů a luky o průměru 100 - 150 mm s klesajícím a zhutněním, ale bez rukávu jamky, impregnace spodní části snímku nebo dehtu před usazením
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Dřevěný plot lamelu.843,16Kč / ks
Dřevěný plot lamelu 180 x 180 cm Přírodní impregnované
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Dřevěný plot963,61Kč / ks
Dřevěný plot 178 x 80 cm Přírodní impregnované
Spolu
ks
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Ploty a brányKolik stojí ploty a vrata? U plotů a vrat často poskytujeme tyto...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Při budování dřevěného plotu je faktor určení pro mnoho cen. Dobrá zpráva je, že dřevěné ploty patří na trh pro pevné ploty na nejlevnější. Přitom nabízejí nejen kvalitní ochranu a životnost, ale i přírodní materiál. Cena dřevěného plotu je určena pro společný měřič. Náklady na dřevěný plot je od 40 do 100 a více eur. Samozřejmě, že řada faktorů rozhoduje o výsledné ceně. Nejdražší část dřevěného plotu je přirozeně materiál a práce. Materiál lze rozdělit do dvou kategorií. První jsou slovenské lesy. Měkké, jako jsou acatas, smrk nebo borovice. Patří k nejlevnějšímu přenosu plotu. Je však nutné počítat s pravidelnou údržbou a nižší životnost. Oak ploty jsou masivní, tvrdé dřevo, ale cena je o něco vyšší. Je to slovenské dřevo, takže dřevo je k dispozici, obvykle není třeba čekat a s pozemkem desítek let ve vhodnou péči. Exotické lesy - pocházejí z Jižní Ameriky nebo Afriky. Zde je cena nejvyšší. Zároveň mají exotické nejen jmen, ale také vzhled. To je boj proti dlouhému životě. Jedná se o masivní ploty, které si zaslouží kvalitní armatury, zpracování, a tak přirozeně zvyšuje cenu za práci. Byla to však škoda, že takový plot. Doplňky k dřevěné plotě se měří různé. Můžete použít horní část kování, různé luxusní příslušenství nebo výřezy. Čím náročnějším zpracováním, to je samozřejmě vyšší cena plotu. K ceně také ovlivňuje povrchovou úpravu, kterou se rozhodnete léčit a malovat. Dřevěný plot musíte malovat kvalitní laky, jejichž cena se také liší. Zde je vhodné poradit přímo s truhlářem, který doporučí vhodné základní malby a povlaky. Za cenu Torba rozlišovat, zda je to budova nového plotu nebo například opravit. Orpava u dřevěných polořadovek je snazší, je možné nahradit pouze poškozené panely a je proto také údržbou dřevěného plotu významně levnější než na jiných typech plotů. Náklady na práci pro stability a údržbu a renovaci dřevěného plotu se liší od regionu a kvality. Můžete však porovnat různé mistry a tesaři do wilia, kteří budou pokousány jako reference a citace. Najděte si svého mistra, screens dokonalého dřevěného plotu za nejvýhodnější cenu.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023