Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály za férové ​​ceny

Betonové podlahy
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkJsem velmi spokojen s celým procesem od reakce na potřebu opravy až po vykonanou práci, okamžitá nabídka ceny a termínů, rychlá oprava, výborná komunikace, skvělá cena. Děkuji.
profile image
Matúš K.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.599 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Betonové podlahy cena

Kolik stojí betonová podlaha? U betonové podlahy často poskytujeme tyto služby: pokládání, výměna podlahy a oprava jednotlivých poškozených částí podlahy. Ceny betonové dlažby se pohybují kolem 4-7 eur za m2. Nejdražší položkou v rámci betonové podlahy většinou bývá pokládka podlahy. Další náklady mohou představovat: pryžové kladivo, štěrk na vyrovnání podlahy, spárovačka, které průměrně stojí 10-40 eur. Když zadáte poptávku tak oslovíme poskytovatele. Již nemusíte hledat: betonová podlaha cena, u nás dostanete nejlepší nabídky a kvalitní práci.

Viz také:Služby
KalkulačkaCeník betonové podlahy

Chcete-li se naučit přesnou cenu betonové podlahy, pošlete dotaz na naše ověřené odborníky, a pak získáte více nabídek. Zobrazit ceny za každou službu v kategorii betonových podlah.

Cementové poter602,26Kč / m2.
Cementové obrazovky z suchých směsí 20 MPa tlaku, tloušťka 10 - 70 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Cementu samonivelační třídění903,38Kč / m2.
Cement Samonivilizační sprej z suchých směsí 25 MPa tlaku, tloušťka 2 - 40 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Termální izolační potěr662,48Kč / m2.
Boxitocement tepelně izolační potěr, odolný proti lavici, nízkým absorpčním, nízkým zbarveným, odkrytým, beztlakým, bezcasný, aplikovaný na čerstvý vlhký základní beton (do nátěru, v mokrém prostoru, v ...) zhutňování a vyrovnání tlaku tlaku 20 MPa tloušťka 30 - 60 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Asfaltový poter.1 053,95Kč / m2.
Drobný těžební agregát (písek) na Masanins nebo betonové substráty monolitické a prefabrikované, podkladové nebo pufry (ne krytí) pod izolací (balkáty, ploché střechy a podobně) po vyrovnání o tloušťce 50 mm.
Spolu
m2.
Zadejte poptávku
Seznam ceně: tCeníky jiných služeb
Pokládání podlahy, výměna podlahyKolik stojí pokládání nebo výměna podlahy? Při pokládání nebo výměně podlahy často...
Zobrazit více
Bylo vám tyto informace užitečné pro vás?
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Náklady na betonové podlahy Jedním z hlavních výhod dekorativní betonové podlahy je jeho dostupnost cen ve srovnání s jinými možnostmi, zejména pokud již máte betonovou desku připravenou k moření, leštění nebo povlaku povlaku nebo překrytí. Cena za metr čtvereční v základním provedení je srovnatelná s linoleum, vinyl, koberec nebo levnější keramická dlažba. Konstrukce centrální třídy je srovnatelné s laminátem, bambusem, tvrdým dřevem a dražšími dlaždicemi. Vyšší design je zhruba rovna jako břidlice, kámen nebo mramor. Dekorativní betonová podlaha může zvýšit hodnotu na další prodejní prodej, protože nové majitelé mohou přizpůsobit své podlahy zcela jednoduše bez nákladů na odstranění a likvidaci nebo se mohou rozhodnout opustit beton, jak je. Měli byste také vzít v úvahu dlouhodobou hodnotu, protože beton poskytne desetiletí použití s ​​velmi nízkou údržbou, což vám ušetří peníze po celém podlaze. Ostatní prvky, které mohou ovlivnit cenu zahrnují: Výlisky nebo kleště, které je třeba použít nebo odstranit Potřeba speciálních podložek Odstranění a likvidace stávajících podlah Oprava substrátu Stahování nábytku. Ověřte si svou práci a služby, které jsou zahrnuty v ceně.
Aktualizováno na: Nov 15, 2023