Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Zednické práce, zedník
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.513 registrovaných profesionálů
92.169 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Zednické práce, zedník

Potřebujete službu z oblasti zednické práce, zedník? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na betonování, stavbu opěrných zdí, šalování. Cena dělníka se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: dokončovací práce, úklid po dokončení práce, cihly, tvárnice, dlažba, beton, spárovačka, které vám poskytne některý z našich zedníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Jaké typy materiálů se běžně užívají ve zednické práci?
Třehla. Je to kvalitní a trvanlivý materiál, který bude vypadat dobře a stylově veškerý život nemovitostí. Cihly existují v celém stylu stylů, od tradiční červené až moderní textury a barvy. Obvykle se vyrábí z jíly, písku, vody a někdy vápna nebo popela. Různé typy cihel mohou obsahovat různé složky, které jsou smíšené a pak tvoří. Když jsou cihly ve tvaru, hoří. Hrden Cihly Cihly jsou uloženy v běhounu, vazu, kříži nebo polotvarním. V tomto typu zděné práce je důraz zdůrazněn k vytváření jednotných kloubů. Masoni zdiva jsou řízeny jako první a pak rovnoměrně naplněni konvenčním nebo cementovým maltou. Klouby lze naplnit do roviny bundy. Po bouchání je vrstva odlehčení vody uzavřena tak, že vlhkost nepronikne zdiva. Poroketón. Přednostně je lehký stavební materiál, který je vyroben z plniva (písek nebo popílek), pojiva (vápna a cement), přísady tvořících vodou a plynu. Jeho použití ve zednické práci usnadňuje skutečnost, že je k dispozici ve formě bloků, jakož i ve formě kompletních systémů pro stavební stěny a stropy. Proto je lehký, jeho použití šetří náklady v dimenzování podpůrných struktur a dopravy. Porbetonové bloky jsou větší než cihly. Ty, které jsou těší na nosiči a periferní stěnách, mají pera a drážky, takže Malta pouze v horizontálních kloubech. Je tedy také potřebné mnohem méně sladové klouby a zděné činy. Je nehořlavých, reguluje poměry vlhkosti v interiéru a je mrazivá. Stone Murviva. Řádkové zdivo tak byl ošetřen kamennými bloky, které lze nalézt ve více tvarech a vzory. A lomový kámen, také známý jako robustní kámen, který je uložen jako "sutiny zdivo". Výsledek je méně čistý ve vzhledu a stěnách bez pravidelného vzoru. Místo toho, že lomový kámen poskytuje autentický vzhled, který může vypadat skvěle. Betonové bloky Beton je podobný cihlu. Protože betonové bloky jsou mnohem větší než cihly, tato zedná práce trvá mnohem kratší. Betonové bloky jsou proto velmi oblíbeným stavebním materiálem. Kromě toho jsou obvykle cenově dostupnější než cihly a jsou také odolné proti ohni. Často se používají hlavně na základech.
Jaké typy zednických prací mohu objednat?Zednické práce Tipy
Cihly z cihel a betonových bloků Kamenný kámen, nebo cihlové zdi, nosné zdi, sloupky, dekorativní nebo funkční struktury Konstrukce a opravy komínů Oprava poškozených stěn a výměny poškozených nebo šílených cihel a zdiva Stavební kamenné zdi s nebo bez malty Odlévací betonové sloupy, základy, podložky Opravy cementu Rostlinné a protahovací stěny Hydroizolační základy betonu, bloků nebo kámen Instalace dlaždice přírodního nebo umělého kamene Beton Instalace a rekonstrukce dekorativních kamenných a architektonických detailů, jako jsou parapety, Arkiere a podobně. Instalace kamenných cest, teras, požárů, schodů Nalil betonové schody a chodníky Příjezd z betonu, štěrku, dlaždice, nebo z kamene
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Napište do zadání, jak je to možné popis, jakou práci potřebujete provést, a do jaké míry pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Často kladené otázky
Proč hledat odborníka na zdivo v Wiliu?
Hledáte šikovný expert na zednické práci? Ať už potřebujete navrhnout dům na boot Rooms, přebytečný příští patro, nahradit jádro, nebo změnit byt, pomůžeme vám najít odborníka na zdivo, které ho zvládne. Naši zedníci zvládnout vše z pozice garáže, přes povstání podkroví, přidávat zimní zahrady do budovy domu z nadace. Úspora času a peněz porovnání nabídek a výběr nejlepších hodnocených mistrů z okolí. Wilio vám pomůže najít zednické odborníky, kteří učiní vše od základů, nosných zdí a sloupců do komína nebo krbu. Kvalita za rozumnou cenu a kdy to potřebujete.
Jaké jsou masonwork?
Zednické práce zahrnuje konstrukci veškeré konstrukce kombinací materiálů pomocí malty. Malta je forma cementu, který udržuje strukturu cihel, betonu, kámen, mramoru a dalších materiálů po sušení. Zednické materiály se používají pro zednické práce, ale také přirozeně se vyskytují v přírodě.
Jak najít odborník na zdivo v mé čtvrti?
Nejlepší způsob, jak najít odborníka na zednické práci, je zadat požadavek Wilia. Vaše poptávka pošle odborníky s potřebnou kvalifikací a budete moci vybrat z několika menu z zedníků, kteří znají práci, když ho potřebujete. Pak porovnejte nabídky, přečtěte si rating a recenze od zákazníků a prohlédněte si fotografie hotového zděného práce, abyste si vybrali správnou osobu k vašemu projektu.
Mohu učinit zednické práce sám?
Mnoho zednických prací je složitější, než by se mohlo zdát. Dekorativní stěna do zahrady, která není nosní, může také postavit domácí šachu. Pokud jde o budovu podpůrných zdí, budování základů, stavba základů, nebo je nutné, aby mistr věděl, podle architektonických plánů a kreseb, měli byste preferovat tuto práci na profesionálech. Budete si jisti, že se ujistíte, že veškerá zednická práce byla vyrobena kvalita a že budova bude bezpečná a trvanlivá.
Mám materiál na zednické práci, abych mě dodal, nebo si Mason přináší vaše vlastní?
Cihly a další stavební materiály musí být zaplaceny nebo dodávány nebo dodávány po konzultaci s Masonem. Vždy se ujistěte, že máte veškerý potřebný materiál. Je nejlepší souhlasit s tím, jaké materiály musí být zakoupeny, než potvrdí citaci na zdivné práci.
Jak dlouho trvá zdivo?
Délka zděné práce bude záviset na tom, jaký typ práce jde, z množství potřebných přípravných prací a kolik metrů bude mít zdivo. Menší zdivo může za pár hodin zvládnout šikovný Mason, zatímco větší projekty, jako je budova budova, trvá několik týdnů.
Který typ materiálu je nejlepší z zděné práce?
Odpověď na tuto otázku z velké části závisí na konkrétním projektu. V závislosti na stylu, potřebách a strukturálních umístění, které budou zdivo, je vhodné zvážit různé materiály. Například, pokud je struktura umístěna v exteriéru, bude muset být materiálem, který je odolný a odolný proti povětrnostním vlivům. Na druhou stranu, pokud prvky interiéru budou důležitějším vzhledem konečného produktu, jehož je odolný.
Jak dlouho zdivo?
Záleží na typu masážní práce, která má být provedena, z množství potřebných přípravných prací a kolik metrů bude mít zdivo. Průměr masonu může ležet 280 až 500 cihel denně. Menší práce lze provést během několika hodin, zatímco větší projekty, jako je budova budova, může trvat několik týdnů.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Zednické práce, zedník
Matěj O.
profile image
Zednické práce, zedník
Alojz P.
profile image
Zednické práce, zedník
Přemysl C.
profile image
Zednické práce, zedník
André B.
profile image
Zednické práce, zedník
Vilém L.
profile image
Zednické práce, zedník
Bohumil Y.