Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Závěsy
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Závěsy

Potřebujete službu z oblasti závěsy? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na obhlídku a zaměření, ušití závěsů na míru, instalaci závěsů. Cena záclon a závěsů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: garníže, háčky, čištění závěsů, které vám poskytne některý z našich specialistů a šiček v dané kategorii

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Jaká je naše montážní služba záclonů výjimečná a proč je vhodná pro každé místo? Bezproblémová spolupráce, která šetří váš čas Když jste si vybrali dokonalé záclony pro svůj domov, můžete se obrátit na služby WILIO, které vám poradí se svými záclonovými bary a všemi ostatními. Není nutné utáhnout nebo se obávat, že pracovní spánek. Rezervujte si službu pro svůj domov (nebo na pracovišti) a zašleme záclonové monstrum, která bezpečně a bezproblémově vybavená bary a držáky. Využijte specializovaných zaměstnanců Monéry držáků závěsů pracujících s, jsou zkušení a vysoce kvalifikovaní odborníci. Přinese všechny potřebné vybavení a nástroje potřebné pro instalaci závěsných armatur. Naši odborníci již provedli nespočet těchto zařízení, takže si můžete být jisti, že objednané služby budou efektivní a s maximální péčí. Zaručená kvalita Naším cílem je přinést vám požadované výsledky jako nejefektivnější způsob prostřednictvím služby, která vás učiní šťastnými. Flexibilní rezervace Možnosti Shromáždění záclonového baru je jedním z těch drobných prací, které jsme připraveni vám pomoci celý týden, dokonce i během oficiálních svátků a bez dalších poplatků. Právě otevřete naši praktickou rezervační online formulář a proveďte rezervaci časové sekce, která vám nejlépe vyhovuje. Alternativně stáhněte WILIO pro Android nebo IOS a nastavte termín nad ním. Zabýváme se všemi typy závěsových sestav. Když nastal čas pro vás objednané služby, zašleme zkušení techniku ​​zvládnout vaši práci. Musíte mít na paměti, že naši pracovníci provedli nespočet servisu záclonových instalací a vědí vše, co je třeba vědět o tomto konkrétním úkolu. Poskytují také užitečné poradenství a návrhy. Typy závěsů, které pro vás můžeme připojit: Jednoduché a dvojité tyče; Závěsové dráhy; Závěsné závěsy bez ohledu na typ připojení; Panelové záclony, dveře záclony. Jinými slovy, budeme moci poskytnout kompletní řešení vaší situace bez ohledu na to, jaké záclony nebo záclony. Často kladené otázky Otázka: Jak dlouho bude služba uskutečnit? Odpověď: Profesionální pracovník obvykle potřebuje asi 1 hodinu pro montáž 2 závěsových kolejnic a dalších 15 minut pro závěsné závěsy. To vše záleží na tom, kolik je třeba namontovat a také z jejich délky. Poznámka: zohlednit, že čas se může lišit v závislosti na typu a velikosti kolejnice. Q: Dodáváte záclonové armatury? Odpověď: Poskytování záclon a příslušenství je na vás. Když technik přijde na místo, udržujte je připraven. Otázka: Můžete mi pomoci nainstalovat své žaluzie? Odpověď: Ano, instalace žaluzií je jinou úlohou, s nimiž vám můžeme pomoci. Stačí se ujistit, že po příjezdu techniky budete mít žaluzie a všechny nástroje na místě k dispozici.