Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Zapojení spotřebičů
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.205 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Zapojení spotřebičů

Potřebujete službu z oblasti zapojení spotřebičů? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na demontáž starých spotřebičů, umístění a připevnění nového spotřebiče, napojení komínové digestoře na stávající rozvod, zvětšení otvoru pro rozvody, výměnu plynového kohoutu, zkoušku funkčnosti a školení o obsluze a údržbě. Cena instalace elektrických spotřebičů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: odvoz a ekologická likvidace starých spotřebičů, které vám poskytne některý z našich elektrikářů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč hledat odborníka na opravu spotřebičů na Wiliu?
Když se domácí spotřebič rychle dostaneme, uvědomíme si rychle, protože je to v našem každodenním životě. Z hromady špinavých pomlček, přes mrazničku plné tání potravin, až do stoupající koupelny, zkažené spotřebiče znamená problém KICK. Ať už potřebujete opravit zkaženou pračku, chladničku, mikrovlnnou troubu, mikrovlnnou troubu nebo myčku, praktický technik může zjistit, kde došlo k chybě a udělá vše, aby se zkažené spotřebiče znovu pracovali. Na Wilii najdete profesionály pro opravu domovských spotřebičů, kteří jsou připraveni vám pomoci a přijdou opravit, když ho potřebujete.
Jaké dovednosti pracuje spotřebitele?
Obpravci spotřebičů je užitečné techniky, které mohou spotřebič prozkoumat a zjistit příčinu chyby. Provádí údržbářské práce v různých zařízeních a může odhadnout, jak moc bude stát jejich opravy nebo nákup náhradních dílů. Může vám poradit jako řádně znepokojující spotřebič, aby se zabránilo poškození v budoucnu. To vám také pomůže s profesionální instalací různých spotřebičů, jako je myčka, vložené trubky a sporáky.
Jak mohu najít praktický opravář?
Vytvoření požadavku WILIO je rychlý a snadný způsob, jak najít praktický opravář, který může upevnit typ spotřebiče, který se pokazil. WILIO vám pomůže najít opravář, který může přizpůsobit čas a učinit opravu, když ho potřebujete.
Kolik stojí schůzka opravy?
Cena závisí na typu spotřebiče, složitosti oprav, nezbytnou dobou, náhradních dílů, částí a dokonce i z toho, zda je opravář v blízkosti, nebo musí pocházet z větší vzdálenosti.
Kdy zavolat opravář?
Pokud opravíte poškozené spotřebiče příliš dlouho na zpoždění, mohou být tak výrazně poškozeny další komponenty. Většina dnešních domácích spotřebičů jsou složitá zařízení, která by neměla testovat opravu LAIK, ale pouze zkušený specialista. Pro WILIO najdete zkušené opravy spotřebičů, kteří mají správné vybavení, nástroje, znalosti a přístup k náhradní práci pro řízení všech oprav.
Jaké typy práce opravují spotřebiče?
Opravna spotřebičů je praktický technik, který opravuje poškozené nebo nefunkční domácí spotřebiče, instalují spotřebiče a stará se o jejich údržbu. Oprava lze provádět na místě u zákazníka nebo služby, v závislosti na velikosti spotřebiče a typu požadované práce. Wilio vám pomůže najít štítku štítků, od svého okolí, který ochotně pomáhá, když vám vyhovuje.
Jaké služby poskytují opravy spotřebiče?
Oprava kuchyňských spotřebičů
Aplikace jsou nedílnou součástí každé funkční kuchyně. Ať už váš kuchyňský přístroj nedostane požadovaný výkon, nebo je poškozen na Wiliu, najdete inteligentní opravy, které odstraní poruchu.
Opravte mrazničky
Správně fungující mrazák je zapotřebí pro všechny potraviny a nemusí rozebrat. Z poškozeného těsnění dveří, ucpané vodní filtry do nefunkčního zmrazení na Wilii najdete opravy mrazničky, které mohou zvládnout.
Oprava myčky nádobí
Jestliže nádobí zatažené a špinavé nebo stojatá voda v dolní části myčky, bude pravděpodobně potřebná služba myčka nádobí. Pokud zavoláte opravně včas, abyste zabránili dalšímu poškození nebo závodění.
Oprava trubek a sporáků
V případě plynového sporáku mohou být problematické hořáky, které nejsou zapomenuty nebo mohou ohrozit nebezpečí úniku plynu. V případě keramických keramických varných desek může vytápění selhat pro správnou teplotu nebo naopak přehřátí samotné desky, která způsobuje prasknutí. U trubek často selže zahřívání samotné, kterékoli z dostupných programů nebo ventilátoru zajišťujících pečení horkého vzduchu. Odkaz na profesionála, který vám pomůže.
Oprava mikrovlnné trouby
Pokud je mikrovlnná trouba inkoust, přestal otáčet desku zdola, nebo nevypnuto, raději zavolá opravář.
Oprava chladničky
Nikdy není dobrý čas na chladničku SPIDY, ale nejhorší je v letních měsících. Pokud je chladnička opravuje právo, pokud začne akumulovat mráz, nebo voda trvá nejvyšší čas, aby volal opravář.
Oprava praček
Ať už má pračka horní nebo zepředu, mohou být problémy, jako je únik vody, ztráta otáčení v důsledku poškození hnacího pásu, blokovaných dveří, odkrytí vody, vodními ložisky a mnoho dalších. Pracovitý opravář vám může pomoci.
Oprava chladničky vína
Takže si nemáš zážitek z pití, pokud vaše chladnička vína nedrží lahve na víno za správnou teplotu. Nejčastěji se vyskytuje poruchy přehřátí a následné spalování motoru nebo generátoru nebo dílů.
Korekce digestor
Opravy, pokud si všimnete slabého výkonu kapoty, speciální zvuky na bázi motoru nebo ventilátoru, nebo pokud je digestor řízen kapotou.
Korekce sušičky na prádlo
Sušičky prádla mohou mít příliš mnoho spotřeby energie a pokud nejsou správně udržovány při poruše, může způsobit požár. S pravidelnou údržbou a opravami sušiček můžete zabránit příliš horkému nebo příliš chladnému cyklu a udržet se nejen funkční sušičky, ale také oblečení déle a nepoškozené.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Zapojení spotřebičů
Bedřich T.
profile image
Zapojení spotřebičů
Marián R.
profile image
Zapojení spotřebičů
Ota J.
profile image
Zapojení spotřebičů
Martin B.
profile image
Zapojení spotřebičů
Gabriel E.
profile image
Zapojení spotřebičů
Vincent D.