Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Zapojení bojleru
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Zapojení bojleru

Potřebujete službu z oblasti zapojení bojleru? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na demontáž starého bojleru, instalaci nového, kontrola pojistného ventilu, připojení bojleru k vodovodu, připojení elektrického zásobníkového ohřívače vody. Cena instalace ohřívače vody se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: servis, údržba, náklady na dopravu, náhradní díly, které vám poskytne některý z našich topenářů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si najmete odborník na instalaci a opravu kotle přes Wilio?
Jen málo věcí ve vaší domácnosti je příjemnější než horká voda kdekoli a kdykoliv. Oheň Expert přes WILIO, který zajistí, že teplá voda proudí z kohoutku nebo vany. Užijte si pohodlí horké lázně v chladné sezóně a uvolněte bolavé svaly po náročném dni v práci (nebo po cvičení). Všechno, co je potřeba k horké vodě ve vašem domě, je vytvořit poptávku. Uveďte všechny důležité detaily, jako jsou technické parametry a umístění elektrického kotle, který je třeba instalovat nebo opravit. Nezapomeňte na svou adresu, rozpočet a kdy budete chtít dokončit práci. Dodavatelé budou reagovat na vaši poptávku a poskytují vám bezplatnou nabídku. Můžete vidět jejich recenze a hodnocení, které vám pomohou vybrat to nejlepší. Po objednání bude služba přijde k montáži nebo opravě elektrického kotle. Poté budete platit předem dohodnutou částku a celé práce končí. Chcete-li mít vždy teplou vodu doma, využijte Wiliaho právě teď!
Musím poskytnout některé nástroje nebo vybavení pro instalaci nebo opravu?
Ne, nemusíte poskytovat žádné nástroje nebo vybavení. Váš odborník na instalaci a opravy kotlů má odborné znalosti, zkušenosti a nástroje pro provádění této služby. Potřebujete pouze elektrický kotel a všechny jeho části.
Jak dlouho trvá instalaci nebo opravu kotle?
To závisí na velikosti kotle a složitosti instalace nebo opravy práce. Pokud práce vyžadovala několik jednoduchých modifikací a oprav stávajícího kotle, tato služba může trvat jen hodinu. Vyjmutí starého kotle, jeho vypnutí nebo likvidace a výměna instalace nového varu může trvat celý den.
Může mi Wilio instalatér pomoci s instalací nebo opravy kotle?
Ano! Pokud jste prodávali instalaci nebo opravu kotle a potřebujete realizovat více práce najednou, ale na pomoc nenajdete na pomoc. Můžete najít mistry pro stovky různých úkolů, dokonce i neobvyklé práce, jako je čištění trubek, izolace a opravy spotřebičů. Stačí vytvořit podrobnou poptávku se všemi vašimi specifickými potřebami, aby vám Wilio instalatér může pomoci. To je způsob připojení k správným instalačním zařízením WILIO a zabránit nedorozuměním.
Mohu nainstalovat kotel sám?
Je možné, že kotel nainstalujete sami. Pokud máte zkušenosti, dovednost a správné vybavení, můžete to určitě zkusit. Může však být fyzicky náročný a komplikovaný úkol. Neriskujte, že jste instalovali sami - pokud vám chybí nástroje nebo know-know-how dostanete do problémů. Je to určitě lepší použít Wilio a hledat odborník, který to udělá pro vás.
Co zahrnuje instalaci a instalace kotle?
Tato služba zahrnuje všechny úkoly nezbytné pro elektrický kotel ve vaší domácnosti pracovat na teplém zásobování vodou, ať už se jedná o novou instalaci nebo opravu stávajících. To může zahrnovat odstranění starého ohřívače vody pro uvolnění cesty pro novou instalaci. Další úkoly mohou obsahovat umístění nádrže, instalace trubky, spojení expanzní nádoby, spojení teplotního a tlakového ventilu a připojení elektrických přípojek a elektrických vedení. Vaše instalatér může také opravit poškozené elektrické kotle.
Služby
Odstranění starého ohřívače vody
Instalační technika kotle mohou také demontovat starý ohřívač vody a připravit prostor pro nový. Váš specialista začíná přerušovat napájení v distribuční síti a vypnutí vody. Kbelík se používá k zachycení jakékoliv vody uložené v kotli, který bude vylévat jeho trubky. Následně mohou být všechny trubky a spoje odpojeny a přenášeny starý kotel do úložného prostoru. Některé elektrické kotle mohou nabízet likvidaci staré nádrže pro vás.
Umístění nového kotle
Vaše pronajaté expert kotelu může určit a umístit nádrž kotle na nejvhodnější místo a uprostřed je na zvýšené platformě pro snadnější přístup a jako bezpečnostní opatření proti záplavám. Pokud nemáte zvýšenou platformu, někteří specialisté vám mohou udělat příplatek.
Instalace a montáž trubek
Následně váš odborník instaluje troubu. Trubky se měří a nakrájíme na správné šířky a délky. Závěsy musí být také odstraněny na vnitřních částech trubek, aby se zajistilo lepší průtok. Každá instalovaná trubka je obklopena instalatérskou páskou. V případě potřeby je pájena a instalována s oběma směry tak, aby se zvýšila bezpečnost a ochrana proti úniku. Jsou instalovány odpovídající komponenty, jako je tisková matrice, kroužky a pružná hadice. Váš specialista zajistí, že všechny tyto instalace mají dokonalé těsnění a pevné připojení.
Připojení expanzní nádoby, teploty a tlakového ventilu
Instalační expert kotelu ovlivňuje expanzní nádobu k chladnému přívodu vody nebo nad elektrickým ohřívačem. Potrubí, které jsou instalovány, jsou řezány na správnou délku, vyrovnané a pájené podle potřeby. Po instalaci expanzní nádoby musí váš odborník odpovídat tlaku v expanzní nádobě s tlakem ve vodní trubce pomocí ručního vzduchového čerpadla. V případě potřeby doplňuje instalaci a pájku nádrž a potrubí.
Připojovací elektrické vedení
Pokud je aktuální a voda stále zakázána, váš expert připojí napájecí vedení k hlavnímu jističi. Po dokončení všech instalací je voda a výkon zapnut a testuje, zda voda proudí do vašich kohoutků.
Oprava poškozeného elektrického kotle
Pokud potřebujete opravu elektrického kotle, vaše expert zkontroluje kotle s výkonem a vodou. Jsou řízeny úniky trubek, kloubů a armatur, tlakové nerovnováhy nebo jiných problémů. Následně jsou opravy.