Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Zámečník
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Zámečník

Potřebujete službu z oblasti zámečník? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na otevírání dveří, otevírání aut, výměnu zámků, zámečnické práce. Cena klíčových služeb se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: výjezd mimo vymezenou oblast, náklady na nový zámek, výroba náhradních klíčů, které vám poskytne některý z našich zámečníků v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si rezervujete zámečník přes wilio?
Práce související s uzávěrem je nevyhnutelně naléhavá záležitost. Ať už jste se tvořili ve svém domě nebo důvodu výměnu zámku, budete pravděpodobně chtít, aby práce realizovala co nejdříve. To může vést mnoho k tomu, že jsou prostě první zámečník, který bude k dispozici. Tato naléhavost může způsobit, že práce bude pokračovat. Pro ty, kteří potřebují pomoci zámečník, nabízí Wilio Gold střední cestu mezi rychlostí a cenou. WILIO je online platforma, která kombinuje odborníky (např. Zámečnické zámečníky) s individuálními zákazníky nebo organizacemi potřebují dodání služby. Nalezení kvalitního zámečnického zámečnictví za rozumnou cenu nebylo nikdy jednodušší. Jediné, co musíte udělat, je zadat webové stránky WILIO nebo mobilní aplikace, musíte udělat a čekat na nabídky od poskytovatelů služeb pomocí platformy WILIO. Dostanete recenzi a recenzi každého zámečnického a bezplatného nabídky, které obdržíte, jsou nezávazné. Celý proces může trvat jen několik minut! Vaše situace za zámku může být naléhavá, ale to neznamená, že byste měli připravit. S WILIO můžete vyřešit váš zámek problémů, rychle a usmíval se.
Jaké jsou běžné zámečnické služby?
Běžné zámečnické služby zahrnují vychystávání (demontáž) zámky, opravy a výměnu zámku v obytných domech nebo dveřích auta. Mohou však také navrhnout bezpečné blokovací systémy (včetně elektronických vstupních systémů) a provádět bezpečnostní audity rezidenčních a komerčních budov.
Může zámečník otevřít / odemknout nějaký zámek?
To bude záviset na samotných zámkům a nástrojích, které mají konkrétní uzamykání. Zatímco mnoho standardních zámků může být vybráno rychle a snadno, někdy zámek je starý nebo tak sofistikovaný, že je to rychlejší hrad, který se má vrtat a rozbít mechanismus, aby získal přístup k domovu.
Co byste měli dělat, když se dostanete z domu?
Dělali jste dveře do domu nebo bytu? Dostali jste dům / byt? Navštivte Wilio a zadejte, abyste potřebovali k dispozici zámečník. Místní zámečník vás osloví a rychle využívají správné nástroje a bezpečně se dostanete do vašeho domu / bytu, s minimálním poškozením majetku.
Co se stane, když si objednáte zámečník přes Wilia?
Když platforma WILIO dohodne na počáteční ceně a detailech práce, váš mobilní zámečník navštíví váš domov nebo auto, aby posoudil zámek a pak provést práci. Pokud jsou neočekávané problémy, váš zámečník navrhne metodu oprav po vyhodnocení situace a potvrdit finální citát.
Kolik je zámečník?
Průměrná cena zámečnických služeb je asi 50Eur; Cena bude však záviset na složitosti práce az, zda je nutné namontovat nové zámky. Automobilová zámečnická práce může stát více.
Služby
Co zahrnuje naše zámečník?
Ačkoli zámečníci často používají v nouzových situacích, můžete objednat zámečníky a další typy zámků souvisejících s zámky. Zde uvádíme různé úkoly, které můžete objednat zámečník.
Nouzový zámek
Nouzové zámečníky jsou k dispozici v krátké době a často pracují mimo standardní pracovní dobu. V ideálním případě byste chtěli najít ve svém okolí zámečkám, abyste se k vám co nejrychleji dostali a minimalizovali čekací dobu. Nouzový zámečník se nejprve pokusí demontovat své zámky a pořadače (slouží zabezpečení dveří), aby se vrátili do svého domova. Pokud nenásilné metody selhávají, mnoho odkrytých zámků lze otevřít vrtáním zámku s následnou okamžitou instalací nového, abyste udrželi svůj domov.
Oprava poškozených hradů
Zámky a klíče nefungují navždy, používají své opotřebení a poškození, mohou se dokonce zlomit. Lockman vám může pomoci s zámkem na vstupních dveřích, dveřích auta, garážová brána, poštovní schránka a vnitřní dveře vedoucí k místnostem (i na oknech a posuvných dveřích). Chyba (poškozená) zámek bude správně správný nebo vyměnit za nový. Nezapomeňte, že pravidelné zámky zámku prodlužuje jejich životnost a je také nejlepší prevencí.
Instalace hradu.
Pokud kamaráde nové dveře, rozbité (poškozené) zámek nebo si nejste jisti, že váš aktuální systém zabezpečení je dostačující, budete možná muset nainstalovat nový zámek. Je to dobrý nápad, pokud jste ztratili klíče nebo nemáte přehled o tom, kdo má přístup k vašemu domovu. Najděte si své okolí prostřednictvím WILIO zámečnictví pro otevírání nouzových dveří a instalaci zlepšeného bezpečnostního systému. Nezapomeňte uvést, jaký typ zámku musíte namontovat, ať už máte zámek, který máte nebo pokud potřebujete poskytnout zámečník.
Auto zámečník
Pokud poškodíte nebo ztratíte klíče od auta nebo se zablokujete v autě, můžete si pronajmout (objednávka) automobilový zámečník. Pomohou vám odemknout auto a dostat se do uzamčeného klíče nebo nahradit zámek pro nový. Automatické zámečníky mohou také pomoci nainstalovat zámky auta, připevnění kliky a zapalovacích svíček.