Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Zahradní domky, chaty
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.499 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Zahradní domky, chaty

Potřebujete službu z oblasti zahradní domky, chatky? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na přípravu projektu na míru, dopravu a montáž. Cena zahradních chatek se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: lakování, ošetření dřeva, které vám poskytne některý z našich tesařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět

Jak instalace zahradních domů pracuje přes Wilia? Náš zahradní dům Instalační služba je pro lidi, kteří mají spoustu položek v zahradě a neukládají je. Z kůlny / kůlny se může stát útulným čajovníkem nebo místem vašeho hobboru. Je to vynikající zahradní prvek a zahradní dodávky velmi tradičního vzhledu. Zde je postup, protože proces instalace obvykle probíhá: Služba začíná čištěním prostoru pro nový zahradní dům. Pokud je stará kůlna, naši pracovníci mohou demolovat a odstranit, ale musí být prázdný. Je také nutné odstranit všechna nechtěná vegetace. Hala určená pro halu je zhutněna a umístí základní desku v závislosti na typu zahradního domu, který jste si vybrali. Pokud již máte vhodný základ, odborníci přirozené práce hodnotí svůj status a řekne vám během inspekce, zda je dobré jej používat. Posledním krokem je instalace nového zahradního stromu. Technici budují zahradní dům a zakotvili ji na základní desku. A jeho! Pokud chcete, aby byl váš zahradní dům namalován, marveřský nebo naolejovaný, můžeme vám také pomoci. Oprava zahradních domů, s nimiž vám můžeme pomoci. Pokud má váš aktuální útočiště altán nebo zbytečně zahradní dům shnilé nebo poškozené prvky, které musí být nahrazeny, rozbité okno nebo uniklé střechy, nemusíte změnit celý dům - místo toho můžete opravit. Zde je krátký seznam oprav zahradní dům, který můžeme udělat: Oprava střechy; Nahrazení starých shnilých desek / dílů; Oprava zlomených oken nebo tažených okenních rámů. Váš starý dům může být rekonstruován nebo můžeme jen otřít, malovat nebo zbarvení starého kůlna obnovit její lesklý vzhled. Můžeme také připojit závěsné koše nebo jiné dekorativní prvky do nového nebo již existujícího domu. Často kladené otázky Otázka: Musím změnit plánovanou lhůtu. Jak to udělat? Odpověď: Uzávěrka a servisní doba se hádáte přímo s vybraným poskytovatelem. Jednoduše napište své služby služby a potvrďte s ním nový termín. Q: Co by měla být základní deska pod zahradním domem? Odpověď: Obecně platí, že každá budova potřebuje základ. Můžete použít lité betonové nebo betonové bloky, aby se substrát vytvořil betonovou desku, základní pásy nebo betonové nohy. To vše záleží na typu zahradního domu, který si vyberete, a od půdní měkkosti ve vaší zahradě. Můžete diskutovat o možnosti s odborníkem z Wilia. Otázka: Každý rok musím léčit zahradní dům? Odpověď: Ano, pokud bude měkké dřevo vyžadovat pravidelnou údržbu. Tak ji udržujete v dobrém stavu po dlouhou dobu a zabrání tomu od hnijícího. Plastové domy vyžadují minimální údržbu. Tyto služby si můžete objednat prostřednictvím WILIO. Otázka: Kolik je výstavba kůlny? A: Cena instalace zahradních domů bude velmi záviset na vašem projektu - jak velký a jaký typ / z jakého materiálu je. Po fotkách domu nebo kontrola míst vám poskytne podrobnou nabídku. Q: Je dřevozdvižný booth materiál zpracován? Odpověď: Výrobci obvykle ošetření dřeva s konzervačními látkami před montáží. Ano, je to ošetřeno. Po nějaké době však budou vyžadovat nový povlak.