Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Zahradní architekt
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.202 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Zahradní architekt

Potřebujete službu z oblasti zahradní architekt? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na návrh zahrady, projekci návrhů, realizaci, údržbu, výsadbu rostlin, trávníky, závlahy, záhony. Cena návrhářů pro exteriér a zahradu se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: konzultace, zapracování připomínek, dodatečné návrhy malých projektů jako například zahradního domku, které vám poskytne některý z našich zahradních architektů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najmout servis zahradní architekta prostřednictvím Wilia?
Pokud hledáte místní zahradní designéry v blízkosti vás, kteří vám pomohou zkrášlit zahradu, skutečné profesionálové najdete ve Wiliu. Na našich webových stránkách můžete snadno najít zahradní architekt / návrhář, který může navrhnout vaši zahradu podle vašeho osobního stylu a chuti. Pro Wilii najdete mimo jiné pro dům, apartmán, zahrada a komplexní zahradnické služby, zahradní architektura a design. Tyto služby zahrnují poradenství, návrhy, implementaci a kompletní celoroční údržbu okrasných zahrad a zeleně kolem nás. Už nemusíte být složité pro vyhledávání společností, které vytvářejí design zahradnictví. Wilio je vždy připraven vám pomoci. Nezáleží na tom, zda se jedná o návrh předběžného stupně nebo malého soudu, máme dostatek zahradních návrhářů, kteří jsou nadšeni implementací zahradních pracovních a editací exteriérových prostor. Můžete zkontrolovat jejich profil, vidět jejich portfolio, a najmout někoho, kdo nejlépe si uvědomuje sen o krásnější zahradě. Při zadávání úkolu pro WILIO nás informujte o podrobnostech svého požadavku jako servisní složení, harmonogram pro implementaci práce. Poté vás kontaktují zahradní designéry z vašeho okolí, kteří s vámi budou pracovat na vybudování zahrady vašich snů.
Proč bych měl najmout zahradní architekt (návrhář)?
Objednejte si zahradní architekt není snobics, ale projevem racionálního myšlení. Chcete-li vyřešit exteriér kolem vašeho domu, kontaktujte nejprve zahradní architekt. Měli byste najít odborníka, který má certifikát pro tuto činnost. Zaručuje, že zahradní návrhář je ve sledování, stejně jako že má dostatečné technické zázemí. To vše může ušetřit čas, peníze, stejně jako každé zklamání. Plánování a projektování zahrad je složitý a náročný proces vyžadující kreativní a technické dovednosti a odborné znalosti. Patří mezi ně znalosti stavebních technik, zahradnictví, terénních úprav a finančních nákladů.
Jak dlouho to trvá, dokud nezavede zahradní návrhář moje zahrada?
Jak dlouho trvá plánování a navrhování zahrady závisí na velikosti vaší zahrady a složitosti návrhu. Pokud se jedná o jednoduchý zahradní projekt pro malé zahrady, může být návrh připraven na 1-2 týdny. Pokud je vaše zahrada rozsáhlejší, má krásnější scenérie a další krajinné prvky, návrh bude trvat déle.
Proč najmout zahradní architekt přes Wilio a ne podnikání?
Pronájem externí zahradní architekt přes Wilio je rychlejší a praktický. Na rozdíl od firem, které reakce obvykle trvá dny nebo týdny, zahradní architekti z Wilia zní okamžitě. Jen několik kliknutí a můžete s nimi okamžitě stanovit kontakt. Můžete říci, že zahradní architekt by stála kopat peníze, ale opak je pravdivý. Spácháním zahradní architekta můžete ušetřit spoustu peněz a získat profesionální služby.
Co když chci jen rekonstruovat část mé zahrady?
Pro zlepšení nebo rekonstrukci části vaší zahrady to není problém. Pomůžeme vám najít expert na zahradní design, který naznačuje funkční a esteticky nejvíce ideální kompoziční řešení vaší zahrady. Ať už se jedná o snížení trávníku, instalaci terasy nebo remodelujících dlažeb, návrhář naplánuje požadovanou práci tak, aby dodavatel mohl pracovat rychle a efektivně pracovat.
Kdy je nejlepší rok roku pro váš design zahrady?
Vaše zahrada můžete navrhnout kdykoliv během roku. Naše zahradní designéři pracují v každé sezóně. Je však ideálně v zimních měsících, kdy jsou omezené možnosti práce v zahradě. Současně, zahradní návrhář může navrhnout nejlepší období pro realizaci vašeho zahradního projektu, já. Výsadba rostlin, květiny, okrasné stromy a zeleně.
Může mi zahradní architekt pomoci s prací v oblasti interiéru?
Pokud potřebujete pomoc s designem kuchyně, obývacím pokojem nebo ložnicí, máme také designéry interiérů (architekty), které vám pomohou rekonstruovat interní prostory pro výběr z ideálních barevných barev a navrhnout inovativní skladovací řešení. Vytváříme interiérový design na míru podle Vašich požadavků a pomáháme vytvořit funkční, krásný a pohodlný domov pro každého člena rodiny.
Jaké další služby spojené se zahradou mohu rezervovat prostřednictvím Wilia?
Když je vaše zahrada navržena a implementována, můžete si najmout odborníky, které vám pomohou s údržbou zahrady. Máme kvalifikované odborníky, kteří vám mohou pomoci se všemi zahradnické práce - z trávy a okrasného trávníku na výsadbu zelené ve vaší zahradě. Můžete si také rezervovat službu péče o trávník - hnojení, provzdušnění, likvidaci plevelů, restaurování trávníků a zavlažování trávníku.
Služby
Co zahrnuje zahradní design služby?
Zahradní designové služby zahrnují širokou škálu úkolů, které dělá vaši snu zahradu přichází. Když si rezervujete design zahrady přes WILIO, můžete ušetřit čas, minimalizovat napětí a dosáhnout požadovaného účinku. Ať už potřebujete navrhnout novou zahradu nebo modernizovat venkovní prostor, naše zahradní architekti jsou k dispozici. To, co můžete očekávat, kdy budete mít zahradní designéry přes Wilio:
Počáteční konzultace a průzkum na místě
Váš zahradní projekt začíná konzultací se zahradním architektem, aby zjistil vaše představy o budoucí senové zahradě. Hledáte designéry, které vám pomohou udělat venkovní prostor, kde si dělají ptáky, motýla a včely? Nebo hledáte moderní zahradní design, který vyhovuje vašemu domovu? Jsme tu pro vás. Vzhledem k tomu, že každá zahrada a dům jsou originální projekty, vaše zahradní architekt bude zkoumat exteriér a navrhuje optimální řešení pro dokončení zahrady nebo kompletní řešení celého prostoru.
Plánování a design
Po konzultaci se zahradním návrhářem používá všechny informace poskytované vytvořit podrobný zahradní plán. Můžete si představit, kde umístit specifické krajinné povrchy, jako jsou cesty, trávníky a terasy, stejně jako navrhly materiály, barevné schémata (barva listů a květin), vodní prvky a osvětlovací systémy. Měli byste vám poskytnout 3D vizualizace, které vám umožní představit budoucí zahradu. Plán také obsahuje rostliny a záhony, umístění stromů, topiary - tvarování stromů, trubek a jiných okrasných stromů, v závislosti na vašich osobních preferencích a druhech, které nejlépe vyhovují podmínkám vaší zahrady. Další aspekty a zahradní prvky, které odpovídají vašim obrazům a estetickými chuti, jsou zahrnuty.
Monitorování projektu
Po zahájení výstavby zahrady bude zahradní návrhář dohlížet na projekt. Celý proces implementace bude pravidelně sledován, aby zajistil harmonii zahradní architektury s okolní povahou. Aby byly všechny zpevněné povrchy implementovány podle plánovaných a splněných vysokých standardů. Je nutné se smířit zpevněné povrchy s domem a okolím. V případě neočekávaných problémů má zahradní návrhář rychlá a efektivní řešení. Pro udržení vzhledu a kvality vaší zahrady trvale požádejte svůj zahradní návrhář, aby vypracoval plán údržby zahrady. Můžete provádět údržbu sami nebo předat z zahradnictví jako reference.