Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Zahrada a venkovní práce
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Zahrada a venkovní práce

Potřebujete službu z oblasti zahrada a venkovní práce? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na sekání travnatých ploch, vertikutace, hnojení, odplevelování trávníků, realizace zahrad, péči o zahrady a zeleň. Cena zahradních úprav a exteriérových prací se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: servis závlahových systémů, péče o bazény zimní údržba, které vám poskytne některý z našich zahradníků v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Jaké dovednosti dělá zahradník?
Zkušený zahradník je odborníkem a přiznává se v různých tématech z pozemkové ekologie po fyziologii rostlin. Poskytne vám konzultace a pomáhají naplánovat zahradu. Poradenství s výběrem rostlin, které jsou nejvhodnější pro klima a umístění vašeho majetku. Poradenství s nákupem těchto správných rostlin nebo semen. Bude to postarat o výsadbu nových květin a stromů. Zajišťuje zavlažování a hnojení rostlin. Pomůže to s léčbou plesny a rostlinných onemocnění a zabránit jejich výskytu. Bude se postarat o udržení půdy pro optimální růst rostlin. Burins likvidují a postarat se o další práci nezbytné pro údržbu zahrady.
Proč najmout zahradník?
Nemáte čas věnovat se všem práci v zahradě? Zkušený zahradník vám pomůže s vnějším prací - sekání trávníku, vyhodí plevel, svítí a zachází s stromy proti škůdcům, rostlinám květin a pomáhají vám s úpravami terénu. Najít zkušeného profesionála, který se starají, aby strávil vzácný volný okamžik, aby pracoval v zahradě, ale namísto Moholi, aby tento čas využil na relaxaci s přáteli a family.Wilio vám pomůže najít inteligentní zahrady ve vašem okolí, kteří jsou připraveni pustit práci.
Co dělá zahradník?
Zahradník je expert Zahradní péče včetně květin, stromů, užitkových rostlin, trávníků, zajišťuje likvidaci plevelů, zda ochrana proti škůdcům a jiným vnějším pracím. Vám může pomoci se vším, co potřebujete v zahradě.
Proč bych měl najmout profesionální zahradník?
Pokud se obrátíte na profesionální zahradník, můžete se spolehnout na to bude řádně postarat o vaši zahradu a všechny rostliny v něm. Zahradník zná správné postupy a má dlouholeté zkušenosti s rozšiřováním různých typů zahrad.
Jak najdu dobrý zahradník?
Jednoduše najdete praktický a ochotný zahradník z vašeho okolí v Wiliu. Jen zadejte poptávku, odpovězte na několik otázek o tom, co je třeba udělat zahradní práce a čekat na nabídky zkušených zahradců.
Jak dlouho trvá zahrada?
Pravidelná zahradná údržba a sekací trávník může trvat od 30 minut do několika hodin. Ale pokud je to větší role nebo velkou zahradu, bude potřebovat více času.
Kolik stojí zahradník?
Cena zahradnické práce bude záviset na tom, jaké úkoly je třeba provést a od velikosti půdy. Cena také ovlivňuje, kterou vzdálenost bude cestovat.
Musím poskytnout nástroje do svého zahradnictví nebo spotřebního materiálu?
Většina zahrad přinese vlastní vybavení, včetně trávníků na trávě, křovinořezu a dalších nástrojů. Některé zahradnictví však dávají přednost používání zařízení, které máte doma. Nejlepší je požádat zahradník, jaký přístup je preferován.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Zahradnické služby mohou být odlišné od běžné sečení a údržby zahrady navrhnout a kompletní výsadbu nové zahrady. Napište všechny úkoly do zahradruhu, aby všechny potřebné nástroje a materiály. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Jaké zahradnické služby mohu objednat
Údržba a sečení zahrady
Pravidelná údržba je důležitá, protože zahrada vypadá tak nejlepší. Sekání trávníku by mělo začít hraniční listy a v případě potřeby čistit oblast. Pak se zahradník pohybuje a všechny travnaté oblasti. Pak se keřem tulových živých plotů. Zahradník by měl také chránit stromy a keře být zdravý a krásný po celý rok. Je-li to nutné, aplikuje se pravidelným nebo sezónním a hnojivem pro specifické typy rostlin a trávníků.
Odstranění plevelů a škůdců
Web a škůdci ohrožují zdraví rostlin a zahrad. Zahradník může zabránit těmto problémům tak, aby plevel praskliny, pohyblivé a stříkané rostliny s vhodnými přípravky na ochranu před řasami, houbami, mšicemi a dalšími škůdci. Aby se zabránilo růstu plevelů, je vhodné udělat mulčování kolem kořenů stromů a keřů.
Zahradní výsadba
Zahradník vám může pomoci s výběrem správných rostlin, které budou na vaší zahradě, aby se vzájemně dobře toleroval a bude rozložen tak, aby se navzájem nepřekročily několik let od výsadby. Přitom, faktory jako optimální umístění rostlin, orientace na straně světa, úroveň slunečního světla, úroveň vlhkosti a srážek, roční období, potřeby údržby a podobně. Pomůže vám vybrat rostliny, které budou vypadat dobře a zároveň odpovídají úrovni péče a údržby, které jim chcete poskytnout.
Obnova trávníku.
Pokud je váš trávník ponořen plevelem nebo vypadá žluté nebo suší, zahradník vám může pomoci s obnovou. To může znamenat, že vyvážit nerovnost, točit půdu, aby podpořila zdravý růst, přesunout a přidávat živiny, aby zasít správnou rozmanitost trávy a v případě potřeby upravit pH půdy. Zahradník vám pomůže vybrat a založit správný druh trávníku. Může vám také pomoci navrhnout, instalovat a nastavit ruční nebo automatické zavlažování.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Zahrada a venkovní práce
Adrián D.
profile image
Zahrada a venkovní práce
Vilém A.
profile image
Zahrada a venkovní práce
Miloš V.
profile image
Zahrada a venkovní práce
Matěj O.
profile image
Zahrada a venkovní práce
Otakar N.
profile image
Zahrada a venkovní práce
Ota J.