Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Web
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.621 registrovaných profesionálů
93.547 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Web

Potřebujete službu z oblasti web? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na návrh, grafiku, tvorbu webu na míru a zapracování aktualizací. Cena webových stránek se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: správa webu a hosting, které vám poskytne některý z našich web developerů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje služby pro vývoj webových aplikací?
Většina webových služeb se zaměřuje na design (design), vývoj a údržbu webových stránek. V závislosti na vašem projektu můžete potřebovat pouze jeden konkrétní typ webového experta nebo budete muset kompilovat odborníky týmu s různými specializacemi a dovednostmi pro spolupráci. Zde uvádíme některé z nejběžnějších webových služeb a možností, které můžete očekávat:
Design a vývoj webových stránek
Hledáte profesionální web designer nebo vývojář? Váš nezávislý IT Web Development Professional pomůže oživit vizi vašich stránek. Rozumí se pochopením účelu vašich stránek, co potřebujete udělat a obsah, který musí obsahovat. Pak design design. Po schválení návrhu, kód pro správu kódu nebo obsahu (CMS) používá k vytvoření návrhu a jeho plné funkce na stolních počítačích (desktopy, notebooky, notebooky) a mobilních zařízení (mobily, tablety). Všichni z vás nahrát s obsahem (včetně obrázků a kopií) a spustit jej do konečného schválení. Váš profesionální web návrhář dokončí tak, aby nahrála vaše webové stránky na vybrané webhostingové platformě (WWW) a pak vaše stránky budou testovat, pokud neobsahuje žádné chyby.
WordPress Sites.
WordPress je nejoblíbenějším systémem pro správu obsahu (CMS) pro výkonné webové stránky téměř libovolnou velikost. Pokud chcete svůj vlastní Wordpress Design, musíte najmout nezávislé Wordpress Developer, který vytváří vlastní téma s vestavěným WordPressem. Můžete dokonce přidat e-commerce funkce do svého ředitele WoCommerce. Váš vývojář WordPress bude v souladu s vaším tématem, spusťte testování tak, aby poskytovaly bezproblémovou funkci a před uložením na svém webu hosting, ujistěte se, že potřebujete změny a úpravy.
Ostatní systémy pro správu obsahu
Kromě WordPress si můžete najmout řadu vývojářů CMS pokrývajících platformy, jako jsou slibu, wix, Joomla a Squarespace. Každá z těchto platformách má specifická nastavení týkající se toho, co můžete přizpůsobit a jak můžete integrovat různé kódy a funkce. Proto je proto lepší vyhledávat profesionální návrháře nebo webové stránky developer, které se specializuje na váš systém pro správu obsahu.
E-SHOP (web online obchod)
Potřebujete vytvořit web pro váš online obchod (e-shop)? Najdete to vývojáři, kteří se specializují na e-shopy a všechny nejoblíbenější platformy pro online obchod, včetně obchodu, wookommerce, Magento a Opencart. Každý z těchto platforem je důležité najmout zkušený developer. Elektronický obchod má mnoho pohyblivých částí, včetně vašeho zvoleného designu, produktového portfolia, detaily produktu, databází, inventárních čísel, zákazníků kontaktních údajů a platebních systémů. Váš vývojář provede rozsáhlé testování před dokončením projektu. S vývojem budete pravděpodobně spolupracovat po zahájení e-shopu na jeho údržbě, takže váš online obchod zůstane bez chyb.
Kódování a databáze
Existuje tolik programovacích jazyků a kódů, které tvoří web. Nejčastějších kódů, které najdete ve specializovaných vývojáři, patří HTML, Java, JavaScript, PHP, CMS, CSS a jQuery. Mnozí vývojáři se také specializuje na vývoj databáze, včetně databází MySQL a SQL. Pokud si nejste jisti typem webových znalostí a kód, který potřebujete pro váš projekt, je v pořádku obrátit se a požádat o vývojáře na základě jeho zkušeností, který se doporučuje.
Často kladené otázky
Najmosta věřil IT odborníkům na rozvoj stránek pomocí Wilia
V současné době myslím, že není obchod bez přítomnosti na webu - a pro všechny záměry a účely. Lidé se stávají tak závislými na internetu, že nemáte web, i když jste místní rodinná restaurace nebo rohový obchod, stáli jste si příležitost dostat se před svou tvář nespočet potenciálních zákazníků. Web je digitální interpretace vašeho podnikání. Stejně jako dobrý obchodník zajišťuje, že přední strana obchodu je dobře velikosti a jiskřivý čistý, stejně vaše stránky musí vypadat lákavě a jasné, pokud musí dosáhnout potenciálních zákazníků, které doufali. Vývoj webových stránek kvality však vyžaduje velmi specifické dovednosti - také to vlastní málo z nás. Naštěstí jsou to odborníci na vývoj webových aplikací, kteří na vás čekají. Jediné, co musíte udělat, je požádat o pomoc prostřednictvím Wilia! Máte-li zájem o nejlepší využití všech možností, které internet nabízí, stačí jít do Wilia, zadejte svůj požadavek a získejte zdarma nabídky dnes! Převést své podnikání do 21. století. FIRE DNES NA WILIO Nejlépe hodnocené a profesionální IT webové stránky Developer!
Co chápeme pod web design?
Web Design (Design) obsahuje různé aspekty vytváření webových stránek, jako jsou rozložení webových stránek, grafický design a tvorba obsahu, jako jsou články v blogech, sekce produktu, fotogalerie atd. Webové stránky jsou obvykle vytvořeny v jazyce nazvaný HTML. Návrháři webových stránek vytvářejí webové stránky s HTML značkami, které popisují metadata a obsah. Uspořádání a vzhled prvků na webových stránkách je obvykle CSS nebo kaskádové styly. Jejich úkolem je vytvořit základ pro to, jak webové stránky vypadají a pracují.
Jak může web design pomoci mému podnikání?
Web Design je nesmírně důležitý, zejména pokud máte internetový obchod. Obvykle trvá 30 sekund, aby se lidé rozhodli, zda je místo dost atraktivní. Pokud vaše stránky nevypadají tak dobře na mobilu jako notebook nebo počítač, potenciální zákazníci nebudou obtěžováni s procházením. Pokud váš web načítá příliš pomalu, lidé to opustí a vaše firma si to nevšimne.
Jak si vyberu web designer?
Hruška, co potřebujete a podrobně jej publikujte na Wiliu. Rozhodněte se, kolik stránek na vašich stránkách chcete, jaký druh obsahu, který chcete na tom a řeknete, zda chcete, aby webový návrhář poskytl nějaký obsah. Můžete se také zeptat, zda potřebujete hostující webové stránky a / nebo pomoc s správou obsahu, pokud jste to ještě neučinili. Poskytněte rozpočet a rozhodně, jak brzy chcete, aby vaše stránky byly zveřejněny.
Jaké jsou výhody pronájmu web designer přes Wilio?
Nájemný návrhář webu přes Wilio má mnoho výhod. Je to zvláště rychlejší a pohodlnější. Chcete-li najít dobrý web návrhář, nemusíte ztrácet čas vyhledávání v desítkách vyhledávacích stránek. Musíte pouze publikovat práci se základními detaily o vašich požadavcích. Pak se budou zabývat místními kvalifikovanými a interferujícími webovými návrháři. Po prohlížení jejich odkazů a cen si můžete vybrat, který webový návrhář bude pracovat na vašich stránkách.
Musím poskytnout některé nástroje nebo vybavení pro návrh vašich webových stránek?
Nejste povinni poskytnout žádný z nástrojů nebo zařízení pro návrh webových stránek, jako jsou notebooky nebo stolní počítače. Je standardní, že webový návrhář má své vlastní vybavení a naše webové designéři jsou profesionálové, kteří mají znalosti a vybavení. Můžete jim poskytnout obsahové vstupy, které chcete umístit na svých webových stránkách, jako jsou obrázky produktu, informace o produktech, ukázkové videa, informace společnosti a další podobný obsah.
Jak dlouho trvá design webových stránek?
Čas potřebný k vytvoření skvělého webu by měl trvat přibližně 3 až 4 měsíce. V závislosti na tom, jaké komplexní chcete mít stránku, může trvat od začátku projektu, abyste jej mohli začít online a 6 měsíců nebo déle. Najdete web designer, který jej zvládne pro kratší dobu, ale nezapomeňte, že tento časový rámec je založen na normách IT.