Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Vzduchotechnika
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Vzduchotechnika

Potřebujete službu z oblasti vzduchotechnika? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, projekci, dodávku a montáž vzduchotechniky v občanských stavbách, polyfunkčních objektech, výrobních halách. Cena ventilace se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, servis, ovládací panel, které vám poskytne některý z našich odborníků v dané kategorii

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje vytápění a chlazení služby?
Systémy HVAC hrají rozhodující roli v našem interiéru. Jednoduchým stiskem tlačítka jsou plně schopny udržet nás v zimě teplé a v létě v chladném chladném. Topné a chladicí služby zahrnují profesionální instalaci, ale také údržbu a opravy, takže můžete využít své výhody co nejdéle. Topení a chlazení odborníci znají téměř všechny značky a zařízení z různých větrání společnosti. Pokud chcete pronajmout vyškolenou techniku ​​pro manipulaci s konkrétní značkou, najdeme pro vás kvalifikovanou osobu. Zde jsou některé ze služeb, které si můžete rezervovat s námi:
Vytápění a chlazení.
Specialisté v instalaci topení a chlazení mohou pomoci instalovat systémy jedním nebo více distribučními systémy, potrubními systémy, hydronickými ohřívačemi, odpařovacími klimatizátory nebo téměř jakýmkoliv systémem topení a chlazení, které potřebujete. Zpravidla začínají svou práci výpočtem, kolik prostoru pokrývá vaše topení nebo chladič. Pokud je to nutné, mohou také pomoci najít nejlepší místa k zajištění optimální účinnosti. Některé systémy HVAC vyžadují elektrické, vodní a potrubí vedení, takže je nutné použít odborníka k této práci. Mohou také provést konečnou kontrolu, než budete plně využít svých nových ohřívačů nebo chladičů, aby se zabránilo možné rizicích v budoucnu.
Údržba vytápění a chlazení
Pokud jde o vytápění a chlazení, mělo by být vždy nejvyšší prioritou pravidelné generála / opravy. Můžete dosáhnout odborníka k čištění otvorů a cívek a pravidelně změnil vzduchové filtry. Kromě toho může také použít vhodnou technologii povrchové úpravy a chránit spirály kondenzátoru z akumulace vlhkosti a korozi. Pokud se chcete v zimě vyhnout letním tepelným a procházením vzduchu, můžete naplánovat naplánovat prezesonální údržbu, abyste zajistili, že vaše klimatizace bude fungovat tak hladce a efektivně před náhlým zvýšením nebo snížením vnější teploty.
Oprava topení a chlazení
Stejně jako každé jiné zařízení, HVAC systémy ze všech vytápění a chlazení se stárnou v průběhu času, zhoršují a rozpadají. Některé části, které mají být opatrné, jsou: nereagující senzory, ucpané kanály a zkorodované cívky. Některá koncová zařízení také trpí úniky, přehřátí a korozi. Bez pravidelných kontrol mohou tyto případy vést k ještě rozsáhlejšímu poškození. Ať už je to z důvodu stáří, nadměrné nebo nepřiměřené údržby, odborníci na opravy vám mohou pomoci najít zdroj problému a podle potřeby opravit systém vytápění nebo chlazení. Mohou snadno přijít na vás a jsou také připraveni na naléhavé aplikace v případě neočekávané poruchy. V krátké době vám mohou pomoci dostat systém zpět do normálu a začne znovu efektivně.
Často kladené otázky
Proč si rezervovat vytápění a chlazení Wiliem?
S Wili je snazší najít v jejich okolí dostupné a spolehlivé odborníky, kteří mohou pracovat na vytápění, větrání nebo klimatizaci. Ať už potřebujete zobrazit samostatné nebo plné servisní systémy HVAC, můžete najít někoho, kdo vám pomůže prostřednictvím naší platformy. Většina našich instalátorů drží příslušné licence a certifikáty, které zaručují své dovednosti a dovednosti. Můžete je najmout, abyste zkontrolovali staré jednotky HVAC a řešení jakýchkoliv zkreslení různých částí. V případě potřeby může také řešit toxické výpary, které mohou narušit interní pohodlí a kvalitu ovzduší. Pokud potřebujete nahradit nebo nainstalovat novou sadu klimatizace, můžete také kontaktovat svou pomoc nám. Začněte zadáním úkolu se všemi podrobnostmi o vašich požadavcích. Za okamžik získáte zdarma nabídky od specialistů, kteří jsou připraveni přijít k vám. Rezervujte si svou práci s námi dnes a užijte si útulné pouzdro v interiéru s účinným chlazením a zahříváním po celý rok.
Jak často mám muset opravit systémy vytápění a chlazení?
Odborníci se důrazně doporučují, aby vaše topné a chladicí systémy byly kontrolovány a zpracovány alespoň jednou nebo dvakrát ročně. Ideální je také příliš povoleno opravit je měsíc nebo dva před nejvyšší sezónou, které vám pomohou překonat extrémně teplo nebo zimu. Pokud chcete zajistit optimální efektivitu, můžete si je také pronajmout na měsíční nebo dvouměsíční čištění systémových cívek nebo výměny filtrů.
Jak zjistím, jestli potřebuji opravu nebo výměnu klimatizace?
Vyměňte systémy vytápění a chlazení, které byly vyrobeny a instalovány před 10-15 lety. Díky vysokému věku pracují méně účinné než nové modely, které by mohly způsobit zvýšení vašeho účtu elektřiny. Doporučujeme také nechat nahradit, pokud stále používají staré chladivo známé jako R-22. Nejenže jsou zastaralé, ale také uvolňují toxické plyny, které jsou značně škodlivé pro životní prostředí.
Může mi Wilio pomoci nainstalovat izolaci domu?
Určitě ano! Chcete-li jít "zelenou" a snižují spotřebu HVAC, můžete najmout naše pracovníky, kteří montují izolaci kvality. Pokud nemáte nápad, kde začít, můžete poradit různé typy izolace a společně učinit nejlepší výběr materiálu na základě vašeho rozpočtu a priorit. Můžete instalovat izolaci na střechách, stropech, vnitřních nebo venkovních stěnách, podlahách nebo všech místech, které stojí mezi teplým a studeným vzduchem.
Jaký je rozdíl mezi klimatizací a chlazením?
Zatímco klimatizace a chlazení jsou navrženy tak, aby vysílaly plyn na kapalinu a regulaci teploty, mají tyto systémy své vlastní, různé účely. Klimatizace pomáhá udržovat vnitřní teplotu buď dispergujícím teplem nebo studeným vzduchem kolem místnosti. Chladničky udržují plyny v uzavřeném omezeném prostoru a jsou obvykle používány pro konzervaci potravin a výrobků.
Jak mohu snížit spotřebu mého topného a chladicího systému?
Vylepšete svůj výkon systému HVAC pravidelným čištěním a výměnou vzduchových filtrů a větrací otvorů. Instalace inteligentních termostatů je také účinným způsobem ovládání systémů, zejména když nejste doma. Chcete-li udržet vnitřní teplotu, aniž byste byli příliš spoléhat na systémy HVAC, měli byste také zvážit instalaci závěsů a válců, izolace nebo skleněných oken s dvojitým až trojnásobným zasklením a zabránit studenému nebo teplému vzduchu z místnosti.
Jaké další služby spotřebičů mohu rezervovat prostřednictvím Wilia?
Wilio je místo, kde najdete spolehlivý údržbář, který vám pomůže s jakýmikoliv opravami, zařízením a zařízením pro údržbu. Kromě topných a chladicích systémů mohou řemeslníky z Wilia také sestavit vaši novou myčku, nainstalovat mikrovlnnou troubu a opravit pračky, které nechtějí točit. Jediné, co musíte udělat, je jít na naši platformu a najít služby, které potřebujete.