Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Vodař, instalatér
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.204 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Vodař, instalatér

Potřebujete službu z oblasti vodář, instalatér? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na výměnu umyvadel a baterie, čištění ucpané kanalizace, kompletní kuřenářské práce, opravy a montáž WC. Cena instalatérů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: zapojení myček a praček, výměna radiátorů a ventilů, havarijní služba, které vám poskytne některý z našich vodářů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si rezervujete místní instalační program přes Wilio?
Hledáte spolehlivé a nejlépe hodnocené instalatéra? Najděte tak, že vám pomůže s prací, jako jsou čištění ucpané kanalizace nebo opravy plynových nebo horkých vodních systémů. Nesmívejte se do takových prací a dejte to profesionálům. Ušetříte nejen čas, ale i nervy a nakonec a peníze. Nejlepší místo pro nalezení montérů v blízkosti mě je Wilio. Děláme to snadné pro vyhledávání licencovaných instalatérských profesionálů, abychom získali vynikající služby odpovídající vašemu rozpočtu. Nechte to být jednoduchý odblokování nebo velkou instalaci, neexistuje příliš velký ani malý úkol (nebo příliš mnoho nouze), že jeden z našich montérů by se nevyvíjel.
Jaké služby poskytují instaláté?
Mnoho majitelů domů a šikovných domácích mistrů zvládne malé opravy, bloky a nahrazení kohoutků nebo sprchových hlav. Pokud však práce vyžaduje přístup k kanalizaci, pozemní potrubí nebo zahrnují elektřinu nebo plynu, je nezbytné pro dosažení odborníků. Instalační techniky pomáhají udržovat, instalovat a opravovat vodu a kanalizace.
Jak si vybrat nejlepší instalační program?
Prvním krokem při výběru instalačního programu je, aby se ujistil, že instalatér je kvalifikován, licencovaný a pojištěný. Nejlepší způsob, jak najít horní instalatér ve vašem okolí, kontroluje recenze a recenze dostupných instérů ve Wiliu. Zaměřte se na jejich pracovní výsledky, čistotu okolí v práci a poskytování praktických rad.
Installer Žádná licence není správným instalatérem
Nezapomeňte, aby oba volby, že profesionální a kvalifikovaní montéři jsou ti, kteří mají profesionální studium a testy, které získaly licenci. Pouze licencovací instalační techniky mohou vydávat certifikáty shody, bez dozoru a poskytovat celou řadu instalatérských služeb.
Jak získat bezplatné nabídky od Installer?
Díky WILIO, akvizici instalatérských nabídek jednoduché a rychlé, stačí zadat, co hledáte a začít přijímat zdarma nabídky od místních instalátorů během několika minut. Pak stačí porovnat nabídky a vybrat si nejlepší kandidát na váš úkol.
Kolik stojí instalatérské služby?
Náklady na instalatérství závisí na složitosti práce, kterou musí instalatér učinit.
Služby
Co zahrnuje instalatérské služby?
Instalatér diagnostuje všechny problémy, opravit je na nejvyšší úrovni a objednat vám. Přesný proces a zařazení však bude záviset na typu instalatérských služeb, které potřebujete. Nejčastěji jsme si vybrali.
Instalace trubek.
Pokud budujete novou kuchyň, koupelnu nebo jste si koupili myčku, budete potřebovat profesionální pomoc od instalačního programu pro připojení potrubí. Zobrazení místa a existujících nastavení a poté použijte správné nástroje, trubky a vybavení, abyste zajistili, že vše je připojeno a pracovalo bez problémů. Pomůže vám instalovat vodní trubky, instalaci baterií, nových sprchových hlav a podobně.
Oprava úniku
Jedním z nejčastějších problémů spojených s vodovodními trubkami jsou úniky sprchy a baterie. Nejenže je konstantní kapání je velmi nepříjemné a nepříjemné, ale může vést k plýtvání vodou a nadměrnými poplatky za ni. Váš instalatér zkontroluje situaci a pak vypne vodu k vyřešení problému. Opravuje všechny problému a nainstaluje nové díly.
Opravy a instalace systému horkého vodního vody
Neexistuje nic horšího než strávit veškerou teplou vodu určenou pro sprchování, mytí nebo mytí nádobí. Vyhledejte instalační program v blízkosti vás, abyste vám pomohli opravit nebo upgrade kotle. Nebo objednat standardní plynové instalatérské služby, aby se ujistil, že funguje tak, jak má. Instalatérské techniky budou posoudit a doporučit jakékoli opravy a pak vaše díly opraví nebo nahradí, aby byly všechny funkční.
Opravy potrubí
Potrubí ve vašem domě nebo obložení jsou nezbytné pro čerstvé zásobování vodou a odpadní vody odvodnění. Pokud si myslíte, že máte problém s potrubím, je důležité hledat v blízkosti místního instalačního programu a zavolat jej pro opravu trubek z PVC pro minimalizaci poškození. Pokud jsou trubky vystaveny, instalatér může odpojit všechny vodovodní připojení a poté vymazat a vyměnit poškozenou sekci. Bude používat vysoce kvalitní lepidla a těsnění, aby se zajistilo, že spoje se nepohybují ani pot.
Blokované odtoky a toalety
Blokované odtoky a toalety prostě nezpůsobují nepříjemný zápach, ale mohou také proudit a způsobit různé zdravotní problémy. Pokud jste se pokusili vyčistit blokádu sami, ale neúspěšně je nutné zavolat instalačnímu serveru. Využívá pokročilejší (a výkonnější) nástroje pro čištění i nejvzdálenějším vybití a blokování toaletu bez poškození trubek a armatur.