Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Úklid
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.206 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Úklid

Potřebujete službu z oblasti úklid? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na mytí oken, vysávání, žehlení, mytí dlažby, praní a tepování. Cena čištění se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: čisticí prostředky, vysavač, mop, metla, kbelík, které vám poskytne některý z našich uklízečů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Co je součástí běžného čištění?Co se třší čištění
Ložnice, obývací pokoj a společné prostory Otřete prach na všech přístupných plochách v ložnici, obývacím pokoji a společných prostorách Čištění všech zrcátek a skleněných ploch v ložnici, obývacím pokoji a společné prostory Pračky v ložnici, obývací pokoj a společné prostory Vysávání v ložnici, obývacím pokoji a společných prostorách Mytí a dezinfekce toalet, sprch, vany a umyvadel Otřete prach na všech dostupných plochách v koupelně Prací podlahy v koupelně Čištění všech zrcátek a skleněných ploch v koupelně Čištění umyvadla v kuchyni, naplnění myčky nádobí, mytí nádobí Čištění povrchů pracovní plochy, stůl a doprava v kuchyni Čištění povrchu sporáků, trubek a mikrovlnné trouby Prací podlahy v kuchyni Čištění vnitřku kuchyňské linky Čištění chladničky Žehlení Čištění oken Arteration koberec Sady čištění / sedadla
Často kladené otázky
Jaké dovednosti má vyčištění?
Šikovný čistič může být plánován, aby plánoval pracovat co nejúčinněji a že vše stimulovalo v době, kdy má práci vyhrazena. Čističe často dělají několik věcí najednou, zapněte pračku nebo myčku a prachu pro tuto dobu a ukládají nebo v kuchyni, která se šikmá objekty, které jsou silně znečištěné a čištění koupelny. Clean-up může být také řádně vyčištěn nečistotami nebo silně dostupnými místy. Zná také, jaké prostředky a nástroje jsou vhodné použít k vyčištění všeho důkladně.
Jak najdu dobrý vyčištění?
Vytvoření poptávky po Wiliu je rychlý a snadný způsob, jak najít inteligentní a ochotný čistič ve vašem okolí. WILIO vám pomůže najít čisticí stroj, který lze přizpůsobit a dělat veškerou práci, kterou potřebujete, například žehlicí koše, promývací okna a níže.
Jaká práce dělá čistý čistý?
Čištění Nejčastěji zahrnuje otírání prachu, vysávání a mytí dlaždic ve všech pokojích. Koupelny, včetně zrcadel, toalet, košile a koupelny. Čištění kuchyně, včetně pracovní desky, útulků, umyvadel a dveří na skříni. Čištění a stírání dveří, dlažba, parapet, zrcadla, skleněné povrchy a dekorace. Můžete také souhlasit s ostatními službami, jako jsou mytí oken, přepravní a závěsné závěsy a závěsy, žehlení prádla a pod.
Jak často čistíte?
Nejčastěji zákazníci objednávají pravidelné čištění, každé dva týdny. Pokud máte doma domácí zvířata doma, malé děti nebo jen potřebují čistit častěji, můžete se dohodnout na týdenním plánu.
Potřebuji poskytovat čisticí přípravky?
Doporučujeme, aby čisticí prostředek souhlasí s tím, zda přinese čističe nebo zda používá vaše. Pokud čisticí stroj nepoužívá své vlastní speciální stroje (například pokud si objednáte artering nebo mycí okna), pro které mohou být nezbytné speciální čisticí prostředky, může upřednostnit detergent pro použití čisticí prostředky. Když čisticí cestuje veřejnou dopravu, může to být problém přivést čističe nebo nástroje, jako je vysavač, mop a kbelík. Doporučujeme, aby čisticí prostředek souhlasí s tím, zda přinese čističe nebo zda používá vaše.
Jednorázové nebo pravidelné čištění?
Pokud potřebujete jednorázové důkladné čištění bytu nebo domu, stačí zadat požadavek Wilia a pomoci vám najít vyčištění na jednorázovém čištění, který vám pomůže. Pokud potřebujete pravidelně vyčistit, vám pomůžeme najít čisticí čištění. Doporučujeme souhlasit na úvodní schůzi, abychom se ujistili, že budete všichni podle vašich očekávání.
Proč najmout čistič přes wilio?
Bude čas na čištění z důvodu dlouhého dne plného povinností? Nenechávejte praní, surculovat a otřete prach kromě vozu dětí do školy a pomáhají s domácími úkoly? Když jste unaveni a přepracovaní, poslední věc, kterou chcete strávit sobotu ráno úklidem. To vám pomůže praktický čistič, který se stará o váš dům, byt nebo kancelář zářil čistý. Profesionální čistič bude pravidelně udržovat váš byt nebo dům čistý, nebo přijde vám pomůže vyčistit byt po nájemci, plýtvání oken, tetované koberce nebo hluboký čistý byt před svátkem.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Čisticí stroje mohou řešit širokou škálu různých prací z běžného čištění, po hloubkovém čištění, promývacím okenem, žehlením. Zapisujte všechny úkoly, abyste zadali do čisticího stroje, abyste odhadli rozsah práce a přineste potřebné nástroje a čističe. Jaké čisticí prostředky chcete použít Doporučujeme, aby čisticí prostředek souhlasí s tím, zda přinese čističe nebo zda používá vaše. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Úklid
Damián Q.
profile image
Úklid
Rastislav U.
profile image
Úklid
Bohumil Y.
profile image
Úklid
Petr E.
profile image
Úklid
Václav A.
profile image
Úklid
Kamil E.