Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Účetnictví
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Účetnictví

Potřebujete službu z oblasti účetnictví? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na podvojné a jednoduché účetnictví, DPH, mzdy a personalistiku a kontrolu účetnictví. Cena účetních se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: zakládání společností, audit, poradenství, které vám poskytne některý z našich účetních v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Jaké služby poskytuje účetní?
Účetní se může specializovat na jednu oblast nebo nabídne řadu služeb, jako je správa jednoduchých a dvojnásobných účetnictví, příprava účetnictví a statistických výkazů, účetní výkazy, zúčtování a daňových přiznání. Účetnictví pro různé typy položek (bankovní výpisy, interní dokumenty, zákazníka nebo faktury z dodávky atd.). Fakturace pracovních cest. Posouzení správnosti daňových a účetních faktur. Odpovědnost za řádné vysílání účetních předmětů. Zpracování pravidelných měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrů a příprava dokumentů pro statistický úřad. Sdělení s auditory, daňové úřady a dalšími institucemi. Účty běžně kombinované různé služby, které vám pomohou zlepšit firemní nebo osobní finance.
Jak mohu najít dobrého účetního nebo daňového poradce?
Nejlepším způsobem, jak najít dobrého účetního blízkého vás, je zadat poptávku a čekat na nabídky účetních důstojníků, jejichž zkušenosti a dovednosti odpovídají tomu, co potřebujete. Pak zkontrolujte jejich recenze, porovnejte nabídky a vyberte si ten, který vám vyhovuje.
Jak mohu najít účetní v mé čtvrti?
Najít místní účetní může být někdy složitý v závislosti na tom, kde žijete. Pokud zadáte poptávku, zašleme jej do účetního z vašeho okolí. Není to však vždy osobní setkání, a proto si můžete vybrat účetní z jiných regionů a elektronicky komunikovat.
Proč je vhodné najmout účetní přes Wilio?
Účetnictví je jedním z těchto služeb, které vám pomohou zachránit. Investice do služeb účetního stojí za to. Dobrý účetní vás může zdůraznit na chyby a nepoužité příležitosti, které vás stojí peníze. Nejen, že ušetříte čas, budete moci klidně spát s jistotou, že vaše účetnictví a daně jsou vedeny v pořádku a v souladu se zákonem. Z hlediska dobrého účetního, pouze několik kliknutí bude rozděleno do Wilia. Stačí popsat, jaké služby potřebujete a počkejte na menu. Nyní je správný čas vyřešit vaše účetnictví. Získejte bezplatné nabídky a najdete si šikovný účetní dnes.
Jaké služby pro vás uděláte účetní
Daňové přiznání fyzické osoby
Každý by měl mít spolehlivý účetní, který každoročně vydává daňové přiznání z příjmů fyzických osob. Obvykle je nejlepší kontaktovat účetní na začátku nového roku - ideálně nejpozději 3 měsíce před termínem. Nejen jistě, že to bude mít čas pro vás, ale také být schopen vám poradit, například, je stále možné jej dát do nákladů před tím, než účetnictví bude v průběhu minulého roku uzavřeno. Když najdete účetní, od koho byste chtěli daňové přiznání, neusmát ji co nejdříve. Před odesláním daňových přiznání jsou účetní výrazně zaneprázdněni, takže to nenechávejte last minute.
Vedení účetnictví
Mnoho účetních výpisů nabízejí účetní služby a znát vás pravidelnou závěrkou, mzdy, faktury a podobně. Pokud vlastnit malý podnik, nebo jste jediným obchodníkem, najmout účetní, dává smysl, protože vaše účetnictví povede profesionální, který se postará o všechny zákony, standardy a předpisy, aby se zabránilo možným problémům s úřady, které mohou vzniknout z nevědomosti.
Konzultace
Účetní vám může pomoci optimalizovat své účetní výdaje. Můžete si zařídit schůzku, kde mluvíte o svém příjmu a výdajech. Pak vám poradíte, abyste pokračovali v optimalizaci. Výhodou mít účetní při přípravě rozpočtu je, že se bude dívat na vaše finance objektivně a může hodnotit to, co si můžete dovolit koupit, zapsat a jakou daňovou výšku může očekávat rok.
Poradenství a tipy
Citace zatáčky Neztrácejte čas hledáním nabídek z různých účetních společností. Zadejte svůj dotaz a začněte přijímat nabídky z užitečných účetních důstojníků z okolí. Nepřekračujte svůj rozpočet Účetní ceny mohou být opravdu jiné. Nicméně, s WILIO, můžete snadno porovnat více nabídek a vybrat si takový, který vyhovuje vašemu rozpočtu. Najít nejlepší účetní Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Účetnictví
Jindra Y.
profile image
Účetnictví
Ilja B.
profile image
Účetnictví
Zoltán F.