Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Tepelné čerpadlo
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Tepelné čerpadlo

Potřebujete službu z oblasti tepelné čerpadlo? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na montáž tepelného čerpadla na bázi tepla ze země, ze vzduchu a vody. Cena komplexního systému vytápění se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: pozáruční servis a konzultace, které vám poskytne některý z našich kurenářů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najmout instalátor tepelných čerpadel přes Wilia?
S blížícími se chladnými měsíci budete potřebovat něco efektivnějšího místo přenosné topné jednotky. Objednejte na Instalační program tepelného čerpadla na WILIO pro instalaci nového tepelného čerpadla vzduchu / vzduchu. Je to pohodlnější a rychlejší než instalace svépomoci, protože si můžete najmout odborníka, který může systém rychle a opravit do provozu. Zveřejněte svou poptávku po Wiliu. Nezapomeňte zahrnout všechny rozhodné detaily, jako jsou technické parametry tepelného čerpadla, jaký typ služby tepelného čerpadla potřebujete, adresu, rozpočet a při dokončení práce. Zkušený dodavatel s vámi se připojte k vám zdarma. Na každém Instalačním programu WILIO můžete zobrazit recenze a hodnocení, které vám pomohou rozhodnout se, který je v souladu s vámi. Když nejvíce instalačního programu WILIO, přijde za vámi, bude provádět požadovanou úlohu a budete platit po. Naše platforma umožňuje pohodlně najít instalaci instalace nebo opravy tepelného čerpadla, takže neváhejte najít svůj instalační program právě teď!
Musím poskytnout své nástroje nebo zařízení pro instalaci nebo opravu tepelného čerpadla vzduchu / vzduchu?
Ne. Nemusíte poskytovat žádné nástroje nebo vybavení. Wilio instalatér si můžete vychutnat, je technika tepelných čerpadel s dovednostmi, mnoho let zkušeností, a tak již ví, které nástroje jsou potřebné pro práci. Přinesete s vámi na pracoviště. Musíte poskytnout pouze tepelné čerpadlo spolu se všemi jeho součástmi a instalačním příslušenstvím, které vám výrobce dodal.
Jak dlouho trvá instalaci tepelného čerpadla a zdroje vzduchu nebo opravárenské služby?
Při opravách tepelných čerpadel může záviset na rozsahu potřebných oprav - opravy mohou trvat několik hodin až několik dní. Společná údržba tepelného čerpadla může trvat celý den, protože je to komplikovaný proces. Pokud vaše tepelné čerpadlo vyžaduje stabilní betonovou plošinu, pečte s dalším dnem práce.
Může mi Instalační program WILIO pomoci s instalací a opravou tepelných čerpadel vzduchu / vzduchu?
Ano! Pokud prodáváte instalaci nebo opravu tepelného čerpadla a potřebujete realizovat více práce najednou, ale nenajdete to, pokojně na pomoc. Můžete najít mistry pro stovky různých úkolů, dokonce i neobvyklé práce, jako je čištění trubek, izolace a opravy spotřebičů. Stačí vytvořit poptávku se všemi vašimi specifickými potřebami tak, aby vám instalatér mohl pomoci. To je způsob připojení k správným instalačním zařízením WILIO a zabránit nedorozuměním.
Je tepelné čerpadlo účinně?
Ano, pokud má tepelné čerpadlo vysoce vysoký posouzení policy (koeficient výkonu). Zkoušky dospěly k závěru, že tepelná čerpadla vytvářejí tepelnější energii, jako je spotřeba elektřiny. Tepelné čerpadlo COP 3 může otočit 1 kilowatt energii na 3 kilowatty tepla - je o 300% více energie efektivnější. Toto hodnocení znamená, že tato tepelná čerpadla ve srovnání s elektrickou peci nebo kotlem, významně snižují provozní náklady na vytápění domu.
Mám nechat své tepelné čerpadlo zapnuto celý den?
Doporučujeme aktivovat tepelné čerpadlo a nechat je zapnout v případě potřeby. Pokud nejste doma, může být příliš nákladné a neefektivní opustit běh tepelného čerpadla. Doporučený způsob použití tepelného čerpadla je nastavit časovač pro aktivaci půl hodiny před přijetím domů a půl hodiny, než se ráno probudíte.
Může jediné tepelné čerpadlo vytápit celý dům?
Nelze odpovědět jednoduše "ano" nebo "ne". Musíte vzít v úvahu několik faktorů, jako je například podlahová plocha, která mají být vytápěna, uspořádání vašeho domu, vyhodnocení účinnosti tepelného čerpadla. Vaše pozice lze také zobrazit, protože tepelné čerpadlo se zdrojem vzduchu závisí do značné míry z vnějších teplot a polohy SUN, že přímé záření vytváří teplo v jakémkoliv prostoru.
Služby
Co zahrnuje instalační služby a tepelná čerpadla s tepelnými čerpadly vzduchem / vzduchem?
Instalační služba tepelného čerpadla obsahuje nezbytné akty pro nastavení a uvedení tepelného čerpadla. Pokud je opravy, měla by být provedena důkladná kontrola tepelného čerpadla, aby se určila zdroj problému a poté proveďte odpovídající opravy. Instalační služby mohou obsahovat zavádění vnější jednotky na držáku, řezání otvorů ve stěnách pro trubky a distribuci, montáž radiátorů a nakonec připojit olovo.
Instalace venkovních jednotek
Hlavní jednotka tepelného čerpadla s vzduchem / vzduchovým systémem by měla být v nejteplejším místě mimo váš dům, což je obvykle oblast otočená na slunce. Váš technik může najít vhodné místo, pokud to nebylo stanoveno. Pokud neexistuje žádná stabilní platforma, na kterou mohou být umístěny zvýšené ocelové úchyty, některé technici tepelného čerpadla mohou provést konkrétní základ, což může přinést dodatečné náklady. Jakmile vytvoří stabilní platformu, držák umístěn nad dopadem sněhu a poté upevněte vnější jednotku.
Vytváření otvorů a distribuce trouby: Instalace radiátorů
Vaše najaté instalatéry řezané otvory na zdi vedle tepelného čerpadla zdroje vzduchu, aby se vešly vodiče a trubky. Dalším krokem instalace tepelného čerpadla je instalace radiátorů ve vašem domě. Zde musí být doprovázena radiátory v určených oblastech a pak připevnit radiátory k uchopení.
Připojovací trubky a vodiče
Vaše techniky tepelného čerpadla budou nejprve vypnout váš dům. Měří a řezané vodiče pro vhodnou délku a šířku, poté je připojte k radiátoru, jističi, ovládacím panelu a externí jednotce. Trouba je také měřena, nečistoty a instalace. Trouba je pak připojena k radiátoru a příslušnému vytápění.
Testování tepelného čerpadla
Po dokončení instalace je instalační program testování. Může zkontrolovat, zda je napětí a tepelný výkon vyžadován na úrovni. Pokud systém selže nebo tepelný výkon a napětí nejsou na správných úrovních, techniky tepelného čerpadla vypnou systém a výkon. Kontroluje, pokud dojde k instalaci, a pak provede nezbytné opravy. Instalatér pracuje, dokud systém tepelného čerpadla nepracuje perfektně.
Opravy tepelného čerpadla
Při servisu tepelného čerpadla vzduchem / vzduchem mohou vaše techniky tepelného čerpadla provádět diagnostické testy. Může provést důkladnou hloubkovou kontrolu a zjistit příčinu, proč systém nefunguje správně nebo nefunguje vůbec. Po nalezení příčiny problému funguje na odpovídajících opravách.