Vítejte v Wiliu!

Prohlížíte se na Wilia jako nezrušeného zákazníka

Přepnout na Professional.
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte v Wiliu!

Prohlížíte se na Wilia jako nezrušeného zákazníka

Přepnout na Professional.
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se

Stolař

Hledáte truhláře? V této kategorii máme 28.472 poskytovatelů. Pošlete poptávku.

Začít

32.323 registrovaných profesionálů

85.295 vyřešených projektů

4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků

226 512 Aplikační instalace

Stolař

Potřebujete službu z oblasti truhlář? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na vestavné skříně, montáž nábytku, renovaci kuchyně, zahradní nábytek. Cena řemeslníka se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: zaměření nábytku, zapojení spotřebičů, dokončovací práce, které vám poskytne některý z našich 28.472 truhlářů v dané kategorii.

Viz také:Ceny

32.323 registrovaných profesionálů

85.295 vyřešených projektů

4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků

226 512 Aplikační instalace

Často kladené otázky

Proč hledat Stolla na Wiliu?
Ne nad ruční práce kvalifikovaný Stoll. Navzdory počtu moderních materiálů, jako je kov, kůže, nebo dokonce plastové, dřevo produkty jsou stále důležitou součástí našeho každodenního života. Dnes je většina nábytku vyráběna na automatických linkách, ale chytrý hůl může učinit z něj autentické kusy na míru, které budou vyhovovat vašim potřebám, nápadům a stylu. Použití specializovaných nástrojů pro YouBar vyrobené cokoliv z kuchyňské linky, přes šatní skříň na míru, až do jedinečných originálů, jako jsou pevné dřevo nebo naplavené dříví. Zkušení truhlářství lze nalézt rychle a snadno s WILIO. Jednoduše napište, co potřebujete k vaší poptávce a připojíme vás s tabulkami z okolí, které mají všechny potřebné dovednosti. Pak jen vidíte jejich profily a přečtěte si recenze zákazníků na výběr správného!
Co je pro mě stolander?
Stolární produkuje různé výrobky, jako jsou kuchyňské linky, skříně, knihovny, volně stojící skříně, vestavěné skříně, stoly, židle, kávové stoly, postele, truhly, police, dekorativní prvky a každý nábytek ze dřeva, dřevotřískových desek nebo jiných materiálů.
Jaké dovednosti má Stolander?
Stolol musí být technicky kvalifikovaný, pacient a mimořádně přesný pro výrobu nábytku podle přesných specifikací. Stolls kombinují kreativitu s praktickým myšlením a ručním dovednostem pro výrobu kuchyňských linek, skříně, knihovny, skříně, vestavěné skříně, stoly, židle, konferenční a noční stoly, postele, truhly, policie a jiný nábytek.
Kolik stojí stolar?
Cena práce bude záviset na tom, kolik kusů nábytku bude vyrobeno a z toho, zda se jedná o jednodušší nábytek, jako je stůl nebo složitější prvky, jako jsou kuchyňské linky. Pokud stolar dělá více kusů nábytku, bude vyžadovat více materiálu a dokonce čas na práci. Cena bude významně ovlivněna použitým materiálem, například, zda je dřevotřísková deska použita, nebo se jedná o dřevěný výrobek masivu. Rozhoduje také, jaký druh dřeva bude použit. Cena může ovlivnit, zda je truhlář v okolí, nebo musí být hotový nábytek povolen pro větší vzdálenost.
Proč bych měl najmout stoll výroby nábytku?
Když stolol produkuje kus nábytku s vlastními rukama, věnuje mu velkou dávku pozornosti. Každý produkt je jeho vizitkou, proto závisí na kvalitě a spokojenosti zákazníků. Nábytek vyrobený na montážní linii, není zdaleka věnován takové úrovni péče a kontroly kvality Výhody nábytku míru: • kvalita • Unikátní a originální produkty • dokonale splňuje vaše požadavky na funkčnost a styl • Určete materiál, barvu a rozměry sami
Jak mohu najít dobrý truhlář?
Na Wiliu prostě najdete praktický a ochotný Stollar z vašeho okolí. Stačí zadat poptávku, odpovězte na několik otázek o tom, co bude muset být provedeno a čeká na nabídky ze zkušených truhlářů.
Jaké jsou výhody kvality, ručně vyráběného nábytku?
Vzhledem k tomu, že je vyráběna zkušenými truhlářemi, nábytek na míru je vysoce přizpůsobitelný specifickým požadavkům zákazníka. To vám umožní mít nábytek navržený přesně ve stylu, rozměrech a materiálech dle Vašeho výběru. Masivní nábytek je vyroben z nejkvalitnějšího dřeva. Povrchová úprava jsou také nejvyšší kvalita. Ručně vyrobené kusy nábytku jsou také často nadčasové.
Můžu mě dodat?
Ve většině případů bude tabulka používat vlastní materiál. Ve výjimečných případech může auto používat materiál dodaný od zákazníka, například pro výrobu pevného dřeva, z určitého kusu dřeva. V tomto případě bude stůl potřebovat materiál, aby viděl, aby bylo zajištěno, že je vhodný pro danou práci.
Jaký je rozdíl mezi Stollarem a tesařem?
Na rozdíl od Stollars, tesaři se zaměřují na velké strukturální projekty a budovy, jako jsou vazníky, kabiny, garážové útulny, dřevěné altány, brány, brány, ploty nebo schodiště a bednění. Stolls produkují utility řemeslné zpracování, od nejjednodušších třínohých židlí až po komplexní truhlářské výrobky, jako jsou kuchyňské linky nebo skříně a další, převážně interiérový nábytek.
Jaké jsou specializované dekorativní truhlářské techniky?

Řezba
Zpracování dřeva pomocí nástrojů pro zkoumání postav a jiných motivů a řezbářských dekorací dřevěného objektu.
Ohýbání dřeva
Ohýbání dřeva je forma zpracování dřeva používané k vytváření dřevěných předmětů k soustruhu. Tento typ zpracování dřeva se liší od většiny ostatních, že se dřevo pohybuje, zatímco stacionární nástroj se používá k řezání a tvarování. Mnoho složitých tvarů a vzorů může být vytvořeno ohýbáním.
Pyrografie (hoření dřeva)
Pyrografie, hořet dřevo nebo pyrrárárna je umění zdobení dřeva motivy pečení pomocí vyhřívaného objektu.
Intarzia (Dřevěná mozaika)
IntArzia je forma zdobení dřeva, ve kterém jsou kousky dýhy nakrájíme na tvary a vloženy do jiné dýhy, které se pak pojmenuje na povrch, například na hrudi nebo jiném kusu nábytku. Jedná se o mozaikový design, který využívá různé tvary, velikost a typy dřeva, které společně vytvářejí témata a tvary.
Jaké truhlářství mohu objednat?

Výroba kuchyňského ocasu
Výroba kuchyňských linek je věnována velmi zkušeným stollům, kteří mohou věnovat velkou pozornost detailu. Je důležité, aby kuchyňská linka vypadala nejen pěkně, ale měla být funkční a měla dlouhý život.
Mírový nábytek.
Dům není doma bez osobních prvků. Několik kusů nábytku přizpůsobit prostor atmosféry. Ať už potřebujete židle, stůl nebo stojan na boty, Wilio vám pomůže najít někoho, kdo vám může pomoci realizovat své sny.
Typy materiálů
Masivní (vpravo) dřeva V produkci nábytku se používají dva typy pravého dřeva: tvrdé a měkké dřevo. Jejich popis je uveden níže: Tvrdé dřevo používané k výrobě nábytku Dřevařské dřevo pochází z listnatých stromů, které obvykle rostou pomaleji. Ve vysoce kvalitním masivním nábytku se často používají s lesy z tvrdého dřeva rodiny: dub, matice, teak, javor, buk, mahagon. Měkké dřevo používané k výrobě nábytku Měkké dřevo používané k výrobě nábytku obvykle pochází z jehličnatých (nebo nevolností) stromů, které rostou rychleji. Společné měkké dřevo používané v produkci nábytku zahrnují smrk, borovice a jedle. Jiné materiály Překližka: Vyrábí se 3-5 tenkým řezem, které jsou spojeny lepidlem. Dřevová deska: Také nazývaná dřevěná deska, je vyrobena z štěpených dřevěných řetězců, které jsou lepené dohromady. Lepené dřevo: Vyrábí se spojením kusů pevného dřeva.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Sporák pro vás můžete vyrábět kuchyňské linky, skříně, knihovny, volně stojící skříně, vestavěné skříně, stoly, židle, kávové stoly, postele, truhly, police a různé dekorativní prvky. Napište zadat nejpřesnější popis úkolu, aby stolol přesně věděl, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Demonstrace

Demonstrace realizací našich poskytovatelů

Stolař
Vilém Z.
Stolař
Štěpán P.
Stolař
Alexej V.
Stolař
Bruno K.
Stolař
Dalibor Y.
Stolař
Alfréd P.