Vítejte v Wiliu!

Prohlížíte se na Wilia jako nezrušeného zákazníka

Přepnout na Professional.
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte v Wiliu!

Prohlížíte se na Wilia jako nezrušeného zákazníka

Přepnout na Professional.
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se

Stavební práce

Hledáte stavitele na stavební práce? V této kategorii máme 28.829 poskytovatelů. Pošlete poptávku.

Začít

32.323 registrovaných profesionálů

85.295 vyřešených projektů

4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků

226 512 Aplikační instalace

Stavební práce

Potřebujete službu z oblasti stavební práce? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na rekonstrukce, bourací a zednické práce, půjčení stavebních mechanismů. Cena prací potřebných pro stavbu se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: pokládání podlah, omítky a stěrky, malby, práce se sádrokartonem, obkladačské práce, odvoz stavebního odpadu, které vám poskytne některý z našich 28.829 stavbařů v dané kategorii

Viz také:Ceny

32.323 registrovaných profesionálů

85.295 vyřešených projektů

4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků

226 512 Aplikační instalace

Často kladené otázky

Proč najít stavbu / stavitel přes Wilio?
Pro každý nový stavební projekt ve vaší domácnosti nebo kanceláři je nezbytný kvalifikovaný dodavatel / struktura budovy. Budovy pracují s různými nástroji a instalacemi pro budování, instalaci nebo renovaci zařízení kolem vnitřních nebo vnějších obytných prostor. S profesionální místní strukturou si můžete být jisti, že máte správnou pomoc ve správný čas a s velkým výsledkem. Ať už plánujete velký nebo malý projekt, Wilio má zkušeného stavitele ve vašem okolí, který vám může pomoci. Jednoduše zadejte svou roli v Wiliu, budete kontaktovat své místní budovy, a pak si vyberte nejlepší stavitel, který vám bude realizovat.
Co dělají budovy?
V závislosti na jejich zkušenostech a kvalifikaci mohou poskytovat profesionální plánování, stavební dozor a realizaci práce v rámci různých stavebních projektů v závislosti na jejich zkušenostech a kvalifikacích. Mnozí stavitelé pomáhají budovat nebo renovovat domy, zatímco jiní se zaměřují na vnější budovy, jako jsou útulníky, terasy a příjezdové cesty, nebo fasády.
Potřebuje mít kartu nebo licenci?
Většina stavitelů ukončila učňovské vzdělávání s praxí v oboru; Není to však podmínka pro budovu. Pro některé vybrané strukturální profese, jako je konstrukční profese, jako je stavební profese, jako je stavební profese, jako je stavební profese, jako je stavební profese. Nejlepší vizitka jsou odkazy na předchozí stavební práce / práce. Při jednání se stavebním prací prostřednictvím WILIO přežije v poptávce.
Služby

Co zahrnuje stavební služby?
Většina stavitelů má zkušenosti s prací (implementací) různých typů projektů, s využitím nástrojů a materiálů, i když někteří se specializují na poskytování určitého typu stavebních prací nebo typu budov. Mezi nejčastější stavební služby patří:
Nové budovy a renovace
Ať už plánujete nový výstup nebo renovaci v existujícím prostoru pro rozvoj plánů a jejich implementaci v praxi budete potřebovat profesionální budovu. Na začátku každého většího stavebního projektu je projektová dokumentace budovy, která definuje co a jaký materiál má být postaven. Design zahrnuje objekty kreslení a plány v rozsahu s detaily, které pak usnadní realizaci stavebního projektu. Mezi nejoblíbenější typy renovace a instalačních projektů patří rekonstrukce kuchyně, koupelnu a změnu dispozičních řešení pro domácnost. Pokud potřebujete demolici (demoliční práce), vaše budova vám může pomoci organizovat práci a dohlížet na proces před zahájením budovy nebo renovace. Vaše struktura bude následovat plány na objednání, měření a instalaci všech materiálů a bude spolupracovat s jinými dodavateli (struktury) ke kompilaci a dokončení projektu.
Vnější budovy
Chcete zkrášlit své venkovní prostředí, vybudovat úkryt nebo zimní zahradu? Stavitelé mohou pomoci s externími stavebními projekty, jako je instalace přístřeší, instalace altánu nebo dokonce získaných bazénů. Mohou také pomoci s instalací teras nebo pergoly. Váš stavební dodavatel může pomoci se všemi procesy, od návrhu, výběru a objednání materiálů k betonu a instalaci a konstrukcí. Nakonec můžete doladit podrobnosti a externí design, jako je omítka nebo fasáda. Zkušení stavitelé vyhodnotí podrobnosti, jako jsou místní pravidla, předpisy a specifika, aby se zajistilo, že vaše budova splňuje všechna nezbytná kritéria a bude správně sloužit vašemu cíli.
Příjezdové cesty
Potřebujete vybudovat přístupovou cestu? Vaše budova vám může pomoci vybudovat novou příjezdovou cestu z betonu, z dlažby nebo opravit existující povrch příjezdové cesty. Před objednáním potřebných materiálů doporučujete nejlepší materiály příslušenství k získání požadovaného návrhu a funkčnosti. Připravte vyvážený povrch, zhutněnou zem pod cestou, otočné hrany silnice, produkují nebo objednat betonový a betonový povrch hladký a naléhavý. Budova bude čekat několik týdnů, zatímco beton zcela léčí, a pak to udělá konečnou úpravu.
Demonstrace

Demonstrace realizací našich poskytovatelů

Zednické práce, zedník
Gűnter K.
Zednické práce, zedník
Maroš F.
Zednické práce, zedník
Kryštof E.
Zednické práce, zedník
Jakub L.
Zednické práce, zedník
Otakar N.
Zednické práce, zedník
Bohumil Y.