Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Stavba terasy
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.205 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Stavba terasy

Potřebujete službu z oblasti stavba terasy? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na přípravu podkladu na terasu a betonovou desku, montáž a přichycení konstrukce, pokládání podlahy, ukotvení a montáž pilířů, montáž přestřešení. Cena zhotovení verandy u domu se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: štětce, barvy a laky či nástroje, které vám poskytne některý z našich stavbařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Služby
Co jsou stavitelé terasa?
Terasa instaluje Stollars a stavitele teras, kteří vědí, jak dávat desky rovnoměrně a opravit je, aby stáli v časovém testu. Pomohou vám dosáhnout požadovaného designu ve vaší zahradě a zajistit, aby vaše terasa byla zajištěna, zejména pokud je instalována kolem bazénů. Instalatéry terasy se mohou specializovat na jeden typ terasy nebo specifických materiálů terasy. Obsahují:
Tvrdé terasy
Pokud se vám líbí přirozený vzhled dřeva, nic nepochybuje terasa tvrdého dřeva. Taková terasa postavená z kvalitního dřeva trvá mnoho let, ale vyžaduje pravidelnou údržbu, aby se zabránilo poškození zvětrávání. Nevýhodou je, že instalace může trvat déle.
Borovice terasu
Modifikovaná borovice, i když ne tak silná nebo trvanlivá než tvrdá dřevo, je stále populární volbou pro terasy, jejichž instalace je lehčí a levnější. Pokud se vám nelíbí vzhled jasné borovice, může být barevný na libovolné barvě, kterou chcete. Borovice je chráněna před hnilobou, houbami a termiti, ale bude to nutné jednou ročně na olej.
Kompozitní terasy
Kompozitní terasy kombinují dřevěná vlákna s recyklovaným plastem a poskytují přirozený vzhled dřevěných teras bez údržby. Tato silná podlaha je odolná proti vlhkosti a vyblednutí, neohřívá se a je protiskluzová, takže je ideální například do bazénu. Háček je, že obvykle stojí více než jiné typy teras.
Terasa fiberce
Betonové desky z vláknitého cementu jsou alternativou, která může být navržena s jakýmkoliv vzhledem, kterou chcete mít v zahradě. Stejně jako kompozitní terasy mají nízkou údržbu a jsou odolné vůči teplu, vlhkosti a škůdci.
Často kladené otázky
Proč si rezervovat stavitele Terrás přes Wilio?
Počasí na Slovensku je příjemnější většinu roku a umožňuje jej používat do značné míry vesmírné prostory. Máte dostatek prostoru v zahradě? Neváhejte se v blízkosti terasy, která se stane oblíbeným místem nejen vy, ale i vašimi přáteli a hosty. Pokud nejste zkušeným truhlářem, budete potřebovat pomoc od profesionálu při instalaci nové terasy. Ať už si vyměňujete starou, opotřebovanou terasu nebo plán pro celkové nové tvrdé dřevo, kompozitní terasa nebo beton, v Wiliu najdete dostupné místní terasy experty. Většina našich terasových výrobců pracuje nezávisle na velkých společnostech, která udržuje nízké náklady, ale ne na úkor kvality. Přečtěte si tesaři a stavitele terasy v blízkosti vás z předchozích spokojených zákazníků a najděte si někoho, komu můžete důvěřovat, aby se vaše senová terasa stala realitou. Neváhejte zadat tento úkol dnes s cenou, kterou jste ochotni zaplatit. Pak jen počkejte na menu a vyberte si nejvýhodnější.
Je požadováno povolení terasy?
Budova terasy je většinou požadována žádná speciální stavební povolení. Pokud plánujete stavět na vlastní zemi a půdorys nepřekročí příslušnou oblast, není nutné požádat o stavební povolení. Pokud chcete dřevěnou terasu s pergolou a prosklenou střechou, bude lépe informována o kompetentní stavební kanceláři, zda nebude požádat o žádost o povolení k budově. Je dobré, aby se nepovolil a nezanedbával tento krok prostřednictvím žádných komplikací.
Jaký materiál se používá pro terasy?
Všechny dostupné materiály, které se používají pro výstavbu teras, mají své výhody a zápory těchto závislých na požadovaném vzhledu a z praktických nebo bezpečnostních aspektů. Kompozitní terasy jsou populární alternativou k dřevu, protože jsou snazší udržet, ale mnoho lidí dává přednost pouze přírodním dřevě.
Jaký typ terasy je vhodný pro časté lesní požáry?
Pokud žijete v oblasti ohroženého ohně, existují alternativy k dřevěné a kompozitní terase. Protipožární doplňky zahrnuje hliník, cementová vlákna a betonové terasy. Mohou být navrženy tak, aby se podobaly tradičním dřevěným terasám.
Jak dlouho probíhá budova terasy?
Jak dlouho probíhá budova terasy? Doba, kterou terasa stavební projekt trvá, závisí na jeho velikosti a složitosti. Může to trvat několik dní až několik týdnů. Není předpokládá, že kromě pokládek desek může také zahrnovat výkop otvorů pro pařezy a instalaci substrátu nebo betonu pro podporu terasy.
Jaké jsou náklady na terasu?
Cena terasy se liší podle typu terasy, kterou si vyberete, montáž a další faktory. Váš dodavatel vám poskytne odhadovaný citát, který můžete porovnat s jinými firmami.