Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Stavba plotu
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.574 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Stavba plotu

Potřebujete službu z oblasti stavba plotu? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření prostoru, výkop děr na sloupky, zalévání botónem, spojování částí plotu. Cena montáže oplocení se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: beton, pletivo a nářadí, které vám poskytne některý z našich stavbařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Typy ploty
Betonový plot Betonové ploty jsou populární pro jejich trvanlivost, nízkou hustotu údržby, nadčasový klasický styl a vysoká úroveň soukromí, které poskytují. Mrtvé plotu Můžete přizpůsobit styl zdiva nebo můžete vytvořit plot, který bude vizuálně sjednotit váš majetek s přilehlým. Sklenka Skleněné oplocení se běžně používá pro šermířské bazény a balkony. Roztavit plot Funkce jsou oblíbené pro jejich dostupnost. Jsou vyrobeny z drátěné pletivo, která je podporována kovovými sloupky v pravidelných intervalech. Dřevěný plot Stejně jako cihlový plot, dřevěný plot se může přizpůsobit vašemu domovu. Dřevěné ploty prostřednictvím jejich vzhledu dokončí příjemný pocit útulné zahrady.
Často kladené otázky
Proč hledat ploty na Wiliu?
Potřebujete vybudovat nový plot nebo opravit již existující plot? Ploty chrání nejen vaše soukromí, děti a domácí zvířata, ale také váš majetek. Ať už potřebujete vybudovat kovový plot, kožní plot, cihlový plot, betonový plot, dřevěný plot, plotový plot nebo zajištění WILIO vám pomůže zjistit, že skutečný odborník, který to dokáže udělat. Zkušený expert bude používat správné materiály a vybavení a postarat se o výsledek kvality za nejlepší cenu. Ať už potřebujete vybudovat nový plot nebo opravu existujícího plotu, Wilio vás najde nejlepší experty šermířů ve vašem okolí.
Měl bych vytvořit nový plot nebo opravu existujícího plotu?
To záleží na současném stavu plotu, od starých, z dostupných materiálů a rozpočtu, které máte k dispozici. Typicky můžete získat více času výměnou nebo korekci zkažených dílů před budováním nového plotu. Pokud je zdivo nebo betonový plot nestabilní a naklápěcí, pokud dřevo havaruje a roztrhne, nebo kovový plot je zcela zrezivělý, byl čas na nové.
Proč bych se měl obrátit na profesionály, abychom vybudovali plot?
Pokud používáte expert služby na stavbu ploty, budete si jisti, že oplocení bude postaveno na profesionální úrovni. Snažte se postavit plot bez vhodných nástrojů, vybavení nebo znalosti může vést k špatně vybudovanému plotu, který může být nebezpečný nebo nebude vypadat esteticky.
Kolik je oplocení?
Cena plotu se bude lišit v závislosti na tom, jaký typ plotu se rozhodnete odstranit starý plot, od typu plotu, délka plotu, pokud je zapotřebí brána a další příslušenství.
Jak mám vědět, zda má můj dodavatel řádné zkušenosti?
Opravdový odvolání kvalifikovaného odborníka bude ochoten odpovědět na všechny dotazy, které vás zajímají a naučíte se s různými možnostmi oplocení, které existují.
Jak dlouho bude můj nový pozemek naposledy?
Dřevěné ploty typicky trvají 10 až 12 let, cihlový plot trvá přibližně 50 let a ploty gabionu mohou vydržet 100 let. Samozřejmě, přírodní jevy, jako jsou povodně, padající větve stromů, záplavy a bouřky mohou způsobit poškození, takže bude muset opravit plot. Pravidelná údržba a péče může prodloužit životnost plotu.
Který typ plotu je nejlepší?
Jaký typ plotu je nejvhodnější pro vaši nemovitost závisí na vašem rozpočtu, kolik je údržbový plot, od ať už máte domácí mazlíček nebo psy, které potřebujete k zabránění úniku a z toho, zda dáváte přednost plotu, kterým je viditelný nebo chcete mít soukromí. Nejvýhodnější volbou je obvykle dřevěné ploty, ale kovové ploty mají tendenci být méně údržby a jsou odolnější.
Jak dlouho bude mít sadu plotu?
Jak se bude konat také z vybraného materiálu, délka plotu, bude probíhat obtížnost terénu a dalších faktorů. Je však většinou 3 až 5 dní, včetně odstranění starého plotu, přípravy a instalace nového plotu. Některé typy plotů jsou instalovány rychleji než ostatní.
Měl by být plot horizontální nebo sledovat terén?
Při budování plotu na nerovném terénu je jedna možnost sledovat pozemní terén. V této metodě je vhodné, aby sklon půdy poměrně mírně a ne.
Jak zjistím, jaký plot je pro mě nejlepší?
Existují různé typy plotů, které odpovídají různým potřebám. Některé ploty poskytují vyšší úroveň bezpečnosti, jiní poskytují více soukromí. Odborný expert bude moci vyprávět výhody a nevýhody různých typů plotů
Co zahrnuje konstrukci nebo korekci plotu?
Jak je oprava plotu?
Oprava plotů se liší v závislosti na typu oplocení a stupni poškození - odborník na opravu plotu musí posoudit situaci na místě a poskytnout vám doporučení. Ale pokud potřebujete vybudovat nový plot, projekt většinou probíhá takto:
Výběr plotu
První krok při budování plotu spočívá v rozhodnutí o určitý druh materiálu Nezapomeňte na své sousedy. Držíte své sousedy před budováním plotu.
Příprava na budovu plotu
Instalace oplocení začíná přípravky. Jedná se o měření a označení plotové oblasti, ujištění, že oplocení se nachází na hranici půdy, odstraňování stromů a jiných překážek. Po měření oplocení musí být kopovány otvory pro rohové, střední a brány sloupy.
Budování plotu
Použití rychloběžné betonové směsi jsou nastaveny konce, rohové a brány sloupy. Je nutné zkontrolovat, zda jsou sloupce ponechány přímo na to, zda jsou vycentrovány na lince plotu a zda jsou v pravé výšce. Pak instaluje nebo odstraní zbytek oplocení mezi sloupce. Nakonec je brána instalována a kontroluje, že je hladce otevírá a uzavřena.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Korekce plotu se liší v závislosti na typu oplocení a stupně poškození. Pokud se jedná o strukturu plotu, je důležité mít určený typ plotu a stejně jako rozměry půdy. Zápis Zadejte nejpřesnější popis úkolu, abyste přesně pochopili, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Stavba plotu
Viktor G.
profile image
Stavba plotu
Michael D.
profile image
Stavba plotu
Wolfgang K.
profile image
Stavba plotu
Miloš V.
profile image
Stavba plotu
Fabián J.
profile image
Stavba plotu
Juraj Z.