Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Stahování
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.499 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Stahování

Potřebujete službu z oblasti stahování? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na balení předmětů a oblečení do krabic, nakládání, vykládání a převoz nábytku, krabic a velkých předmětů. Cena stahovacích služeb se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: půjčení krabic, pojištění, doplatek za dopravu mimo vymezenou oblast, které vám poskytne některý z našich specialistů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč pronájem stahování služby přes Wilio?
Přesun do nového domu nebo kanceláře je vzrušující zážitek. Logistika však může být stresujícím procesem a je již balení a následné demontáže a přenášení těžkých předmětů. Uložte všechny starosti rezervovat služby stahování přes Wilio. Stěhovací odborníci mohou dát věci v pořádku a zvládnout náročné úkoly pro vás. S WILIO můžete dostat nějaké nabídky hned. Ať už jste cokoliv, můžete blízko k nalezení důvěryhodných expertů ke stažení. Naše profese mohou také přizpůsobit své služby založené na vašich potřebách a rozpočtu. Ať už jste již rezervovat stahování předem nebo last minute, pomůžeme vám najít dostupný a spolehlivý expert ke stažení. Získejte nabídky ubytování v tažení služby blízko vás. Porovnejte ceny před obdržením menu a zkontrolujte své recenze. Když zvolíte stahování služby, naplánujte termín. Zkušený pracovník ke stažení může dostat vaše věci bezpečně a rychle se zhroutit a pohybovat se.
Kdy mám si rezervovat stahování služby?
Nejvhodnější je rezervace služby ke stažení s předním čtyřm až osmi týdnů. Včasná rezervace vám dává více času na shromáždění nabídek a porovnání vašich možností. Jaké další, stahování odborníků mohou připravit správné vybavení pro vaše specifické potřeby nebo půjčovny materiálů pro balení. I když je to last minute stáhnout, Wilio vám může pomoci! Pomůžeme vám najít dostupné a spolehlivé pracovníky ke stažení z vaší oblasti. Nejlepší je to co nejdříve objednat službu stahování.
Musím poskytovat nástroje nebo vybavení pro stahování služeb?
Musím poskytovat nástroje nebo vybavení pro stahování služeb? Vůbec ne. Stěhovací společnosti nebo jednotlivé pracovníky mohou poskytovat materiály pro vaše potřeby. Dříve informovat odborníka na příslušné podrobnosti. Při plánování mu může pomoci informace, jako je velikost domu nebo typy subjektů, které potřebujete k přemístění. To může poskytnout veškeré demontážní nástroje, lana, bedny nebo jiný obalový materiál do vaší povinnosti. Ale pokud máte nějaké materiály již po ruce, požádejte znalec, který je používat taky!
Sestavuje stahování mého nábytku na novém místě?
Ano, stahování pracovníků mohou znovu nainstalovat nábytek na novém místě. Z postele po fitness centru, vaše stahování pomocník může pomoci s montáží a zřídit vaše věci. Upozorňujeme, že některé služby stahování budou pouze vyzvednout a přepravní položky. V tomto případě budete muset zabalit balení sami. Ale můžete požádat o WILIO ke stažení, který také zahrnuje balení, dopravu a re-instalaci nábytku.
Proč stahování služby lepší než stahování svépomoci?
Profesionální stahování služby řádně zabalit a přepravovat nábytek. Nebudete se muset starat o škody, které by mohly vzniknout při pohybu vašich věcí. Zkušený odborník bude mít vhodné nástroje a dovednosti, aby pro vás odstranily. Také můžu snadno zvládnout těžké věci. Kromě toho nebudete mít problém při pohybu velkých kusů nábytku, protože pohyblivá služba bude mít dodávku potřebné velikosti.
Mám pomoci vašim stahováním pracovníků?
Záleží na typu zasažení služby, kterou si rezervujete. Pokud rozsah vašeho požadavku zahrnuje pouze přepravu nábytku, budete muset zabalit vše, než dorazí do stahování pracovníků. Můžete však požádat o derivátovou službu, která zahrnuje balení a lodní dopravu. Díky této možnosti mohou odborníci učinit veškerou práci na další úkoly. V každém případě budou ocení odborníky každou pomoc, kterou jim můžete poskytnout pro proces hladkého stahování.
Co zahrnuje stahování služby?
Pokud stáhnete nebo prodáváte nějaký nábytek, naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli! Stěhovací služby zahrnují demontáž a balení malých a velkých objektů ve vašem domě. Pak může pracovníka převést tyto předměty na nové nemovitosti. Pak mohou být položky ve vašich nových prostorách rozbaleny a umístěny. Wilio vás připojí s důvěryhodnými tahatelnými službami v blízkosti vás. Ať už potřebujete pomoc s pohyblivým nábytkem nebo komplexním vybavením, na naší platformě najdete cenově dostupné pracovníky ke stažení. Naše služby jsou flexibilní pro vše, co potřebujete. Zde je přehled tahatelných služeb, které si můžete rezervovat na Wiliu.
Služby
Demontáž nábytku.
Odstranění bytu nebo domu také zahrnuje demontáž nábytku a balení, takže je vhodný pro přepravu. Rychlý zkušený pracovník přes Wilio. Pomůžeme vám najít stahování pracovníků, kteří vědí, jak sbírat kompaktní a bezpečný nábytek. Demontážní nábytek se týká všech druhů nábytku, jako jsou lůžka, skříně, stoly a knihovny. Pracovníci mohou také demontovat jiný nábytek, jako jsou zahradní pružiny, houpačky a dokonce i zahradní grily.
Odstranění fitness vybavení
Odstranění fitness vybavení může být složitější než nábytkové balení. Úlohou se může týkat elektrických zařízení, extra těžkých částí a označování malých složek; Stěhovací fitness vybavení mohu také zvládnout tyto složité úkoly. Naši odborníci vám mohou pomoci složit stěrky, běžecké řemeny, domácí tělocvičny a další fitness vybavení. Řekněte nám o konkrétních požadavcích ke stažení a budeme vás spojit s někým, kdo vám může pomoci.
Nábytek doprava
Většina služeb stahování může poskytnout služby pro odstoupení od smlouvy s dodáním nebo kamionem. Při publikování požadavku na WILIO určete velikost a počet položek, které potřebujete k přemístění. Máme pracovníky, kteří se specializují na mnoho druhů nábytku a přepravy zařízení. Na naší platformě můžete snadno najít stahování a doručování pracovníků. Stačí zveřejnit svůj požadavek a získat zdarma dostupné nabídky od stahování expertů v blízkosti vás.
Nábytek a likvidace odpadu
Kromě tahání služeb, Wilio nabízí také služby pro vaše další potřeby. Náš odpadový oděv může zlikvidovat položky, které již nepotřebujete. S touto službou můžete mít nový start bez nepořádku!