Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Sklenářství
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.619 registrovaných profesionálů
93.499 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sklenářství

Potřebujete službu z oblasti sklenářství? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zasklívání, broušení skla, řezání skla, montáž a demontáž. Cena výrobků ze skla se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: lepení, broušení a vrtání děr do skla, které vám poskytne některý z našich sklenářů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najmout glazier přes Wilio?
Rezervace profesionálního glazieru na Wilii je jednoduchá, pohodlná a bezešvý. Nebudete muset ztrácet čas hledáním firem v katalogu. Jednoduše zadejte WILIO Poptávka a my vám pomůžeme najít místní sklenice zažívané se všemi druhy zasklení práce, ať už pro obytné bydlení nebo administrativní budovy. Víme, že sklo je křehké a citlivé na všechny druhy poškození, ať už mechanické poškození nebo poškození vlivu extrémních povětrnostních podmínek. Naše glaziers WILIO budou rozvíjet veškeré úsilí, aby vám poskytly skleněné okna, dveře a další skleněné plochy vložené do funkčního stavu pro vaše pohodlí a bezpečnost. Když publikujete svůj požadavek, obdržíte nabídky z kvalifikovaných brýlí v blízkosti vás. Můžete si vybrat, kdo nejlépe vyhovuje vašim potřebám a rozpočtu. Ať už se jedná o výměnu zasklení nebo instalace okna do ložnice nebo lokální interpretace. A můžete odpočívat a relaxovat.
Na jaké skleněné plochy nebo práci mohou sklenější práce?
Glaziers nabízejí širokou škálu zasklívacích služeb a produktů. Nabízíme kvalitní řezání skla, instalaci nebo opravy oken, skleněných dveří, interpretace obchodů, zrcadel, skleněné stolní podlahy a desky, vnitřní stěny a mnoho dalších sklářských prací. Bez ohledu na to, zda se jedná o aplikaci v domě nebo administrativní budově, pronájem profesionálního glazieru je nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak realizovat projekty využívající sklo. Kvalifikace a zkušenosti specializovaných sklářů jim umožňují provádět práci profesionálně, včas a bez kompromisů na vaší bezpečnosti.
Jaké jsou výhody objednání glaziera přes Wilia?
Wilio vám nabízí profesionální sklizni se správnými dovednostmi a zkušenostmi. Objednaná práce bude realizovat dobře, bezpečně a za rozumnou cenu. Jednoduše zveřejnit objednávku s popisem práce, nastavte svůj vlastní plán a finanční rozpočet.
Musím poskytnout své vlastní nástroje nebo vybavení?
Není nutné. Většina sklenic na WILIO přinese nástroje a nástroje, jako jsou nástroje pro řezání skla, vakuové přísavky pro snadnou manipulaci, ochranné rukavice a další. Pokud máte své nástroje, můžete jim nabídnout sklenici od Wilia, aby je používat. Stále ji diskutujete přes Wilio ještě před realizací.
Jak dlouho trvá okna s izolačním dvojitým zasklením?
Záleží na typu okna a rozsahu poškození vašich oken. Základní opravy, jako je oprava dřevěného rámu - trhliny, může trvat hodinu nebo dva, zatímco úplná výměna okenního skla nebo okna může trvat půl dne. Pokud chcete mít přesný časový odhad jednotlivých prací, zeptejte se prostřednictvím Wilia přímo Glazier, který vám ochotně vysvětlovat.
Může Glazier z Wilia instalovat zrcadla?
Určitě ano! Poskytujeme různorodé služby v Wiliu včetně výroby a montáže zrcadel. Pokud hledáte někoho, kdo vám pomůže bezpečně namontovat zrcadla do koupelny, v ložnici nebo zrcadle ve vstupní hale - stačí zadat úlohu v Wiliu. Za tuto roli najdeme profesionální pro tuto roli ve vašem okolí.
Jaké další služby údržby nemovitostí mohu rezervovat na Wiliu?
Můžete si rezervovat prakticky jakýkoliv typ údržby nemovitostí - technické posouzení dlouhodobých aktiv nebo opravy z praktického hlediska. Ať už se jedná o projekt renovace kuchyně nebo restaurátorské koupelny, máme pro vás všechno. Není třeba hledat nikde jinde! Na našich webových stránkách nebo aplikaci se můžete rychle připojit s profesionály, kteří zvládnou práci bez problémů a za rozumnou cenu.
Služby
Co zahrnuje služby zasklení?
Pokud potřebujete pracovat pro zasklení doma nebo v komerčních prostorech, pronajmout profesionální glazier přes Wilio. Pomůžeme vám najít odborníka, který zvládne vaši výměnu a montáž zasklívacích oken, skleněných dveří. Objednejte si naše služby a rezervujte místní glazier přes Wilio.
Výměna oken s izolační dvojitou
Dvojitá zasklívací okna jsou okna, která používají dva paralelní tabuli tabule, které se často nazývají izolační sklo (dvojité zasklení, trojité) a v průběhu let se jim zákazníci líbili díky mnoha výhodám. Patří mezi ně lepší komfort, nižší hluk, bezpečnost a úsporu energie - vše zvyšuje hodnotu nemovitostí. Pokud vidíte nějaké poškození nebo do oken, všimnete si, že zamlžování nebo kondenzaci, je čas nahradit systém Windows s izolačním dvojitým / trojitým. Wilio vám může pomoci v průběhu procesu - od měření velikosti okna a bezpečnou výměnu poškozených dílů k následnému dokončení a čištění okolí. Nemusíte se starat o nic jiného, ​​protože naše profesionální brýle zvládnou výměnu dvojitého zasklení bezpečně a snadno.
Nouzové zasklení.
Ať už jste nešťastná obětí vloupání nebo jsou vaše skleněná okna, dveře nebo interpretace poškozené náhodou, můžete si rezervovat nouzový glazier, který vám pomůže znovu zajistit svou domácnost nebo podnikání. Poškozené sklo představuje okamžité riziko pro vaši bezpečnost. Proto použijte WILIO - Naše glaziers provádět službu v nejkratším možném čase. Stačí zadat žádost o WILIO a přidružit se s místními Skleniers z okolí. Z popraskané tabule okna do rozbitých dveří, váš glazier z Wilia vám může přijít, hodnotit závažnost poškození a rychle a efektivně implementovat potřebnou práci.
Zrcadlo a skleněné řezání
Kromě výměny dvojitého zasklení a řezání skla si můžete také najmout glazier pro svědectví se zrcadlem. Nemusíte dělat žádné riskantní domácí práce! Můžete požádat o pomoc pro výrobu (řezání) opravy nebo montáž zrcadel, sprchových dveří, skleněných stolů, fasád a dalších prvků. Mohou dokonce instalovat tónované brýle, bezpečnostní sklo nebo tvrzené sklo, aby poskytly ochranu a v platnosti tak nové životnosti vašim oknům a jiným skleněným povrchům. Bez ohledu na technické parametry a účelu mohou naše profesionální glaziers s vámi spolupracovat a vytvořit brusné sklo přizpůsobené pro váš dům nebo společnost.