Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Sítě do oken
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.205 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sítě do oken

Potřebujete službu z oblasti síťky na okna, síťky na dveře? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na výrobu a montáž síťek na okna a dveře. Cena síťek proti hmyzu na dveře a okna se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: pozáruční servis a úchyty, které vám poskytne některý z našich specialistů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Okna a dveře Okenní clona chrání před hmyzem, ale poskytují dostatek čerstvého vzduchu a světla. Když je čas nahradit opotřebovanou nebo roztrhanou okno, jsme zde, abychom vám pomohli správně vybrat si z dostupných možností, které vám budou vyhovovat všem webům. Skleněná vlákna jsou flexibilní a trvanlivá. Poskytují dostatečný proud vzduchu, stejně jako dobrou viditelnost směrem ven. Hliníková síťka jsou také odolná a neroztrhávají se tak snadno jako skleněná vlákna. Jsou rezistentní vůči rez a nebudou přehnuty. Polyester ukazuje jsou odolné proti roztržení a odolnějším než skleněné vlákno. Jsou také odolné vůči korozi, tepla, vyblednutí, odolnému a práci skvěle jako sluneční svit. Mřížky z nerezové oceli jsou vynikající volbou pro nemovitosti v blízkosti silnic a vysokých dopravních komunikací. Jsou to korozi a ohnivzdorné, poskytují dobré větrání a skvělý výhled. Měděné oky jsou odolné, pevné a poskytují krásné architektonické akcenty a budete pravděpodobně vidět je instalovány v historických památkách. Vlastnosti a účelová síť Prvky dobré sítě zahrnují odolnost, dostatečná větrání, viditelnost ven a ochrana proti hmyzu. Některé sítě mohou pracovat na oknech, zatímco jiné jsou téměř neviditelné zvenčí. Speciální sítě s větší šířkou je k dispozici pro verandy, terasy nebo bazény. Ty jsou navrženy tak, aby byly dostatečně silné, aby uzavřely velké otvory, kde je zapotřebí větší pevnost v širším rozsahu. Domácí zvířata pro domácí zvířata Domácí mazlíčci rezistentní síť jsou navrženy tak, aby byly pevné, odolné a minimalizující možné poškození domácích valentines. Sunny Clonys. Více otevřená síť více slunečního záření a tepla, které proniká do vašeho domova. Solární clona poskytuje řízení tepla a slunce. Snižují také vnitřní teplotu tím, že blokují až 90% škodlivých UV paprsků do vašeho domova. To pomáhá chránit nábytek, koberce a jiné tkaniny před vyblednutím. Sítí, které nejsou vidět Zatímco standardní otvory fungují tak, že některé typy hmyzu neodradí, ostatní jsou navrženy tak, aby lépe odpuzovaly hmyz. Neviditelné snímky jsou pevně tkané obrazy, obvykle vyrobené ze skleněných vláken. Jemná síť chrání před malým hmyzem, zatímco stále umožňuje proudění vzduchu. Síť, které chrání soukromí Před zvědavým výhledem na kolemjdoucí vás chránit jemnou drátovou síť (například solární sítě) bez obětování vnější viditelnosti.