Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Servis kotlů
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Servis kotlů

Potřebujete službu z oblasti servis kotlů? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na revize kotlů, pravidelnou roční prohlídku, nastavení a měření spalin. Cena servisu bojleru se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: záruční a pozáruční servis, náklady na dopravu, které vám poskytne některý z našich kurenářů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Oprava kotlů - společná oprava kotlů Kotel je komplexní zařízení, které je vlastně zřídka vyžaduje opravu. Jedná se o jeden z největších výhod - kotle jsou navrženy tak, aby trvají roky bez vad. Z tohoto důvodu vás můžete překvapit, zda je problém s vaším kotlem, ale je to výjimka spíše. Informujeme vás o některých běžných problémech, které mohou nastat u vašeho kotle, také význam pravidelné kontroly a údržby. 1. Kettlání (přehřátý) Problém přehřátí se týká hlavně kotlů horkých vod. Kettování je termín, který označuje zvuk, který je založen na topné jednotce. Typický je hlasitý bouchání nebo dunning. Okamžitě si uvědomíte tyto zvuky, je nutné zavolat techniku. Brzy inspekce vám může zachránit hodně peněz později. Přehřátí je způsobeno usazením přebytků minerálů, které se vyskytují v tvrdé vodě ve většině domácností. Minerální usazeniny zvyšují tlakovou hladinu v nádrži a pak mohou být úniku vody a zvyšuje riziko poškození kotle, který může ohrozit váš domov. 2. Úniky vody Únik vody představuje další vážný problém, který vyžaduje opravu kotle. Pokud jde o únik přímo z nádrže kotle, máte vážný problém. Kotel začal s největší pravděpodobností korodovat a jeho okamžitá výměna je nezbytná. V lepším případě voda z přetlaku nebo čerpadel, které lze opravit. Lidé někdy omylují únik vody s obyčejnou kondenzací. 3. Pilot Horák V současné době se stále více používají kotle s pilotním hořákem (tzv. Věčné světlo). V minulosti jste museli rozsvítit ručněrčit a nechat ho běžet 24 hodin denně, aby měl teplo kdykoliv k dispozici. Moderní kotle používají elektronické topení v případě potřeby pouze v případě potřeby. Elektronické zapalovací kotle musí být zkontrolovány technikem, který diagnostikovat problém zapalování. 4. Rozbité topení Rozbité topení může být způsobeno více faktory. Problém může nastat, když selhání systému zapalování, poškození čerpadla, termostatu nebo v případě, že bezpečnostní spínač zabrání kotel správně. Nikdy se nepokoušejte diagnostikovat problém sami. Připomeňme si certifikované techniky, kteří vám řeknou, kde se problém schovává. Proto je důležité naplánovat inspekci technik nejméně jednou ročně.