Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Sázení trávníku
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.575 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sázení trávníku

Potřebujete službu z oblasti sázení trávníku? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na výsev osiva a založení kobercového trávníku. Cena výsevu trávy a travnaté plochy se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: síť proti krtkům a závlaha, které vám poskytne některý z našich zahradníkům v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si pronajmete načtení trávníku přes Wilia?
S WILIO se nebudete muset obávat, že nenajdete semena trávníků ve vašem okolí. Jakmile zadáte svůj požadavek, připojíme vás s odborníky ve vaší oblasti, kteří mohou snadno vyhovět vašim požadavkům. Už ne pro nekonečné vyhledávání online a nalezení poskytovatele služeb pro louringový trávník. Ačkoli sedadlo trávníků se může objevit jako docela jednoduchý úkol, ne každý má čas a energii. Zapomeňte na své stresy a bolesti hlavy od měření, hnojení, hrabání a trávníku - můžete najmout odborníka, který zvládne celý proces! Žádné zpoždění, žádné potíže a žádná nedokončená práce. Poté, co seděl na trávníku, můžete požádat o radu o radiační, hnojení a obecné údržbě trávníku. Najít vhodný odborník dnes a udržet si trávu zelené a zdravé po celý rok.
Kdy je nejlepší čas v roce, aby položil trávník?
Můžete kdykoliv dát trávník kdykoliv během roku. Ať už je to zimní, jaro, léto nebo podzim, lacing trávník je naprosto v pořádku, pokud víte, jak řádně pečovat. Nejlepším trávníkem je zpravidla vysazen v mírném počasí, když je dostatečně teplý na to, aby rostlo kořen, ale nejsou příliš horké, než je zakořenění.
Jak dlouho trvá melodie trávník?
Posezení trávníku je poměrně jednoduchý proces, ale jak dlouho trvá dokončení práce, bude záviset na tom, jak velký nebo malý je váš trávník. Na menších plochách může trávník trvat několik krátkých hodin, zatímco rostlina trávníku pro větší loděnice může trvat celý den. Pokud chcete vědět, jak dlouho se vaše semeno přijme, můžete požádat odborník, který vám bude ochoten dát odhad.
Kdy mám hnojit trávník?
Před nasazením trávníku je nejlepší přesunout půdu s kvalitním hnojivem. Po absolvování servisní služby trávníku můžete zhruba po šesti týdnech zhruba hnůj. Ujistěte se, že jste oplodnili každé dva měsíce během prvního roku na podporu růstu a udržet váš trávník zdravý. Když je váš trávník posazený, můžete ji přesunout na začátek každé sezóny znovu a chytit růst po celý rok.
Jak rychle mohu snížit trávník po jeho sezení?
Můžete sekat trávník pouze v případě, že je již zakořeněn a nelze s ním přesunout. Zpravidla je to asi tři týdny po rozložení trávníku. Pokud chcete vědět, zda je váš trávník připraven ke sekání, můžete mírně protáhnout pro trávu. Pokud můžete zvednout trávník, musíte počkat.
Může mi trávník expert pomoci s zahradnickým prací?
Ano, může! Máme mnoho zkušených zahradnictví, kteří vám mohou pomoci se všemi úkoly souvisejícími se zahradou, aby se váš dvůr, terasa nebo zahrada vždy vypadala. Od výsadby výsadby a výsadby rostlin na mulčování nebo odstraňování plevelů mohou být všechny jejich zahradnické potřeby vydáno našim spolehlivým odborníkům. Službu můžete dokonce objednat jako sekání trávy.
Jaké další služby trávy si mohu objednat přes wilio?
Můžete si objednat všechny typy trávníků spojených s WILIO. Poté, co seděl trávník, můžete si najmout profesionála, aby se stala péči o trávník, abyste si byli jisti, že váš trávník roste dobře a že je udržován a zdravý. Máme také skolené terénní odborníci v případě, že byste chtěli učinit větší změny nebo přidat do zahrady nebo dvoře nový altán, rybník, chodník nebo jiné prvky.
Co zahrnuje služby postřiku na trávu?
Hledáte pomoc s sídlem nového trávníku? Naši odborníci na spreji trávníku se postarají o vše, například s odstraněním staré trávy, secího nového trávníku a poskytování poradenství v oblasti dlouhodobé údržby. Nezáleží na tom, zda plánujete položit plastový trávník nebo závod skutečný. Bez ohledu na roční období, naši odborníci mohou snadno pracovat s vámi všechny vaše požadavky na trávníku.
Služby
S kobercem trávník
Je to mylná představa, že pokládka koberců v zimě je nesprávný. Naopak existuje mnoho výhod v tomto chladičském roce. Váš trávník má dostatek času k usazení a zakořeněné před příchodem. Kladení travnatého trávníku v zimě také znamená, že nebudete muset pracovat tak často, takže bude usnadnit jeho údržbu. Odborník v oboru bude nejprve měřit oblast vašeho trávníku a připravuje půdu pro nový trávník. Vyrovnává půdu pomocí hazardních her a pečlivě odstraňuje plevel, kameny, kořeny a další zbytky. Pak začne strávit jednotlivé části trávníku, takže každý konec co nejvíce co nejvíce. Posledním krokem zahrnuje kontrolu, pokud je celý trávník řádně položen a bez zbytečných mezer mezi trávníkem.
Posezení trávníku
Trávník může být vysazen v podstatě od jara na podzim. Odborník nejprve připravuje půdu odstraněním starého stojanu, vyvažování a pohybu, pak setí vozíky zasít semeno. Osivo se pak jemně začleněna do půdy slávy a pak důkladně zpracovává ze dvou směrů. Oblast trávníku pak důkladně leštěná postřikovačem tak, že velké kapky nedělaly semeno. První měsíc po výsadbě je nutné udržet půdní vlhkost. První dva týdny by měly být stimulovány 1 až 2krát denně a následně dva týdny každý nebo každý druhý den. Když tráva roste až do 7 cm, je nutné jej sekat, ale pouze max. 2,5 cm. První čtyřikrát se trávník nesmí vyděsit méně délky. Nový trávník je schopen začít používat po 3 měsících od výsadby.
Instalace umělého trávníku
Pokud dáváte přednost instalaci specifických umělých travních značek, můžete také získat pomoc od naší umělé trávy. První krok, podobný pokládání kobercového trávníku, spočívá v měření oblasti trávníku a následné odstranění stávajícího povrchu. Pokud je malý trávník, je možné tento úkol udělat ručně. Pro větší prostory je nejlepší použít řezačku trávníku. Odborník pak pokrývá horní vrstvu půdy s pískovým nebo kamenným substrátem, než je zhutněna vibračním válcem nebo deskou. Pak bude vaše umělá tráva pečlivě vyvinuta směrem k vašemu domu, aby získal přirozenější vzhled. Nakonec odstraňuje všechna přebytečná tráva a čistí celý trávník k dokončení instalace umělého trávníku.