Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Sanace, demolice
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sanace, demolice

Potřebujete službu z oblasti asanace a demolice? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na odstranění nečistot, ozdravení různých materiálů, hroucení objektů. Cena ozdravných a bouracích prací se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: pronájem bouracího zařízení, demoliční nářadí, které vám poskytne některý z našich specialistů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najmout specialista na demolici přes Wilio?
Hledáte demoliční služby? Demoliční expert účinně disponuje vnitřními a vnějšími budovami nebo například odstraňuje dlaždice ve vašem nemovitostech. Má zkušenosti s demoličními nástroji, takže všechny demolice budou prováděny bezpečně a v souladu s předpisy, takže můžete pokračovat v další fázi vašeho projektu. Přidejte svůj projekt do Wilia a budeme vás spojit s nejlepšími místními demoličními společnostmi. Jednoduše vysvětlete, co potřebujete k demolici, když je nutné udělat, a zda mají být materiály zachovány nebo vyřazeny.
Kdo je prodávajícím demolice?
Vyškolený dodavatel demolice bezpečně demontáž různých a dočasných struktur. Demolice lze provést na začátku většiny rekonstrukcí začít s prací.
Jaké jsou společné typy demoličních služeb?
Demoliční experti obvykle demoličtí, demontáže a odstranění koupelen, dlaždic, kůlny a stěny. Oni obvykle likvidují jakýkoliv odpad nebo retreat materiál pro recyklaci.
Jaké jsou společné nástroje a techniky používané demoličními společnostmi?
Vaše Demoliční dodavatel vybírá vhodné nástroje a techniky v závislosti na velikosti a umístění vašeho objektu, ale nejběžnější používané metody jsou dekonstrukce nebo mechanická demolice. Deconstruction se provádí ručně pomocí sekund, útulků a šroubováků, zatímco mechanické demolice zahrnují kulky, buldozery a rypadla.
Existují nějaké zákony nebo povolení, které by mohly ovlivnit demolici?
Ano. Rozhodnutí povolení je ovlivněno faktory, jako je životní prostředí, kulturní dědictví a dopadem demolice na vzhled této oblasti. Demoliční licence a povolení upravují vládní zákony a místní samosprávy.
Kolik stojí najmout dodavatele demoliční práce?
Průměrné náklady na demoliční služby jsou běžně od 60 - 80 eur za metr čtvereční. Dodavatel Demolice může účtovat více či méně v závislosti na složitosti práce, náklady na pronájem mechanického demoličního nástroje, čas potřebný k demolici a zda potřebujete odstranit odpad.
Co obsahuje demoliční službu?
Od demoličních odborníků Odstraňují interní a venkovní struktury, dlažba a dlažba, ruku nebo používání větších strojů, jako jsou rypadla a buldozery. Pokud potřebujete nakládat s budovou, podrobnosti se učí, když si objednáte demoliční služby prostřednictvím Wilia.
Služby
Rany
Potřebujete odstranit zahradní stěny, vnitřní stěny nebo sloupce? Rychlý dodavatele pro demolici, která zralá a odstraňuje sutiny. V závislosti na velikosti a umístění zdi bude váš odborník pracovat buď ruku nebo používat stroje, jako je taška. Pokud jsou potřeba specializované stroje, odborník v oboru bude diskutovat o přístupu k nemovitosti a náklady na stroj a přidává do vašeho cenového výpočtu. Pokud je zeď vyrobena z cihel nebo dřeva, upozorňujeme, že dodavatel si zachovává a znovu použít nebo prodávat materiály.
Tažení koupelny
Chystáte se renovovat koupelnu? Pak musíte zničit aktuální koupelnu. Demoliční koupelna zahrnuje demontážní umyvadlo, lázně, sprchy, toalety, dlažba a stěny. Demoliční expert může likvidovat nebo ušetřit na pronajaté skladu za poplatek. Po demolici, řemeslníci, kteří mohou rekonstruovat koupelnu, aby znovu použili sanitární a materiály, které jste se rozhodli zachovat.
Odstranění dlaždic
Zajistit profesionálně odstranění dlaždic, aby byla zajištěna ochrana vašeho domova a zdraví před prachem a nebezpečnými úlomky. Pokud chcete opustit dlaždice, svého dodavatele s kladivem, sekáče a škrabkami opatrně odlepte. Pokud mohou být obklady vyřazeny, použije kladivo nebo kulku. Bez ohledu na způsob odstraňování, profesionální odstranění dlaždic by mělo způsobit minimální poškození podkladového povrchu. Dodavatel Demolice může také nabídnout povrchovou úpravu, aby byla připravena na nové dlaždice. Před odjezdem, oblastí a (pokud je zahrnuta v ceně demolice), si s sebou rozbitá dlaždice.
Odstranění úkrytu
Pokud potřebujete nechat kovové nebo dřevěné útulky, můžete pravděpodobně potřebovat více než jeden demoliční pracovník a dodávky nebo nádobu pro odpad, což vede vzniklý odpad. Když váš dodavatel přijde na místo, přístřeší, materiály, jako je kov, přečtěte si šrot a opakovaně použitelné materiály zachovávají. Některé dodavatele demoliční práce bere v úvahu při určování ceny práce, takže je dobré poskytnout fotografie a co detail o tom, co je váš úkryt postaven.