Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Sádrokarton, montáž sádrokartonu
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.202 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Sádrokarton, montáž sádrokartonu

Potřebujete službu z oblasti sádrokarton, montáž sádrokartonu? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, montáž konstrukce a sádrokartonu, malování. Cena desek sádrokartonu a jeho instalace se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: stavební pouzdro, hliníkový chránič rohů a barva, které vám poskytne některý z našich stavbařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Sádra má mnoho využití ve výstavbě různých oddílů, namontovaných stěnách, výklenek, krycích, v oddělení místnosti, nebo při rekonstrukci podkroví. Zápis Zadejte nejpřesnější popis úkolu, abyste přesně pochopili, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Jaké jsou běžné typy sádrokartonu?
Bílá sádrokarton Bílý sádrokarton je nejlevnější a nejčastěji používané variace. Používá se při dodávce oddíly a stropy a dalšími strukturami bez požárních požadavků. Bílá sádrokartonová deska se používá v interiérech s relativní vlhkostí menšími než 65% při 20 ° C. Proto není vhodné jej použít v místech, kde by mohla přijít do styku s vodou nebo vlhkostí. Zelený sádrokarton Zelená sádrokartonová deska je impregnována proti vlhkosti. Je určen pro použití v mokrém prostředí, v koupelně, sprchu, kuchyni a tak dále. Je těžší, má vyšší nosnost a je dražší než bílý sádrokarton. Impregnované sádrové desky se používají v prostorách vlhkosti do 75% nebo 85% déle než 10 hodin. S 100% vlhkostí po dobu kratší než 2 hodiny po dobu 24 hodin při 20 ° C. Červené sádrokarton Červený sádrokarton má vysokou léčbu. Desky požáru surfactor se používají k suchým prostorům s ustálenou relativní vlhkostí menší než 65% při 20 ° C s požadovanou požární odolností nebo jako ochrana ocelových konstrukcí z ohně. Má zvýšenou pevnost jádra, a tedy s vysokými teplotami. Je také vhodná jako hluková izolace. Modrý sádrokarton Modrý sádrokarton je speciálně vyroben jako zvuková izolace. Akustický sádrový graf má obzvláště ošetřenou hustotu jádra sestávající z modifikované sádrové krystalické struktury se specifickými tlumícími vlastnostmi. Proto je vhodný pro znějící zvuk zvenčí, stěny mezi apartmány v panely nebo bytu a v bytě mezi každým pokojem.
Co může být postaveno ze sádrokartonu?
Suchá podlaha ze sádrokartonu
Plovoucí podlahy ze sfoucených desek jsou pevná sestavená podlahová deska oddělená od struktury substrátu z suchého subsydruje nebo. polystyren nebo minerální izolace. Díky nízké hmotnosti a suchému konstrukci jsou sádrokartonové podlahy vhodné pro zušlechťování podkroví. Tento typ podlahy funguje jako účinná zvuková izolace a podlahová izolace a je vhodná pro podlahové vytápění.
Stěny a příčel ze sádrokartonu
Sádrokartonové sádrokartonové suché vnitřní konstrukční systémy jsou vhodné pro montáž přepážek pro obklady na stěnu a při budování zvukotěsných stěn. Částečné struktury slouží především k porušení interiérů pro jednotlivé místnosti, ale také k řízení nezbytných instalací a použitím akustické sádrokartonu ke zlepšení akustického interiéru.
Manažené stěny sádrokartonu
Stěnové stěny mají široké použití od estetického vylepšení stávajících ploch, zvýšení hodnot tepelných izolačních vlastností a opacity stěn, dokud se meziprostory provádět instalace během rekonstrukcí, např. v panelových domech.
Rozdělení do mokrého prostředí
Impregnovaná sádra je vhodná pro renovaci koupelny nebo nahrazení nevyhovujících obytných jádro v panelových domech. Sádrokartonová konstrukce nenosí nosnou konstrukci více než původní jádro pouzdra. Kromě toho, při zachování správných montážních postupů bude nová stěna koupelny postavena velmi rychle.
Probuzení podkroví
Sádrokartonová deska umožňuje další stavební izolaci při vytváření nových prostor pro pohodlné a atraktivní bydlení bez zvýšení zastavěného prostoru. Díky sádrokartonu může kvalitní izolace a střešní okna vytvořit velmi útulný a funkční obytný prostor v podkroví.
Odběratelé
Sádrokartonové kryty jsou vhodné pro rychlé a čisté stropy. Pomocí nich lze zlepšit zvukové vlastnosti prostoru a tepelné vlastnosti stropní konstrukce.
Často kladené otázky
Proč hledat sádrokartonový expert na Wilii?
Chtěli byste rekonstruovat podkroví nebo osvěžit vzhled pokoje s novým sádrokartonem. Potřebujete rozdělit pokoj s průřezem sádrokartonu? By byla akustika ve vaší stěně bytu se zvukovou izolací? Nebo potřebujete uráždit stěnu čelního skla z domu zevnitř? Pomůžeme vám najít sádrokartonový specialista, který to zvládne. Naše sádrokartonové experti zvládnout vše z nových vnitřních oddílů do sádrokartonových stropů. Ušetřete čas a peníze porovnání nabídek a výběrem nejlepších hodnocených odborníků z okolí. Wilio vám pomůže najít sádrokartonové experty, kteří nastaví piny, honil zdi, výklenky, příjemce, distribuovat pokoje nebo rekonstruovat podkroví. Kvalita za rozumnou cenu a kdy to potřebujete.
Co je sádrokarton?
Sádrokartonová deska sestává panely z lisované sádry, které je vloženo s sendvičovým způsobem mezi dvěma tvrdými papíry. Jedná se o velmi praktický stavební materiál, který se používá pro takzvanou suchou konstrukci. Často těší stropy, neslušné stěny a jiné úpravy interiéru. Sádrokartonová deska je snadná, je snadná s ním pracovat a je také levnější než jiné materiály. Sádrokarton se vyrábí v různých tloušťkách a délkách, různé složení jádra průmyslu. Tato rozmanitost umožňuje zvolit správný rozměr a kvalitu omítky pro konkrétní stavební strukturu.
Pro jakou sadu se používá?
Sádrokarton je základním prvkem suché konstrukce. Používá se pro konstrukci různých oddílů, namontovaných stěn, výklenků, obnovení, při dělení místností nebo při rekonstrukci podkroví. Většinou se nepoužívá v nosných stěnách, takže je namontován hlavně na ocelových konstrukčních profilech. Existují však také speciální aplikace sádrokartonové podpory.
Co je potřeba pracovat s sádrokartonem?
• Profily návrhu • Šrouby a příslušenství pro suchou konstrukci • izolace • Schůzka pro suchou konstrukci • penetrace • obklady • odkládací nůž • Silikony a tmely • Hydroizolace. • Barvy a tapety
Jaké jsou výhody a nevýhody sádrokartonu?
Sádrokarton je populární pro implementaci stavebních a interiérových prvků, díky tomu, že šetří čas a náklady na výstavbu nebo renovaci. Dobře tepelný a zvukotěsný izolát nezastaví páru a bez zápachu. Sádrokarton je snadno zpracovatelná a má nízkou hmotnost, takže představuje malé statické zatížení objektů. Není náročné na dopravu, umožňuje rychlou montážní a suchý proces, takže voda není potřeba. Protože se jedná o jednoduchý modulární systém, je možné řešit obě distribuční systémy, jako je elektřina, voda, a tak dále. Sádrokartonové interiérové ​​příčky jsou téměř dokonale stejné, ale umožňuje další povrchovou úpravu různými povlaky, tapetami, dlažbou nebo omítkami. • Práce s ním je velmi jednoduchá • Jednoduše se instaluje, tvary a nakonec se upraví • Má dobré tepelné a zvukové izolační vlastnosti • Je odolná proti vlhkosti a požáru (podle typu) • má dlouhý život Nevýhodou je potřeba připevnit desky pro konstrukční profily, potřebu pronikání, utěsnění a broušení otvorů v desce, k dokončení dokonalosti.
Jak funguje sádrokartonová deska?
K práci sádrokartonem je nutná poklepávací nůž nebo ocasní pila. K otvorům ne. Sádrokarton je namontován na předem připravené ocelové konstrukci. Spreje mezi deskami jsou utěsněny tmelem a výztužnou páskou. Po pečlivém utěsnění a broušení kloubů musí být desky konečně upraveny. Sadkartón musí dobře proniknout před malováním nebo tapetováním tak, aby se barva nebo tapeta držel a dokonce i absorpční schopnost celé oblasti. Na sádrokartonu může být také aplikována na sádrokartonová vrstva.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Sádrokarton, montáž sádrokartonu
Roland T.
profile image
Sádrokarton, montáž sádrokartonu
Heinz N.
profile image
Sádrokarton, montáž sádrokartonu
Vincent O.
profile image
Sádrokarton, montáž sádrokartonu
Johan G.
profile image
Sádrokarton, montáž sádrokartonu
Arnošt D.
profile image
Sádrokarton, montáž sádrokartonu
Jindra Z.