Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Rekonstrukce, renovace
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.202 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Rekonstrukce, renovace

Potřebujete službu z oblasti rekonstrukce a renovace? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na bourací a zednické práce, výměnu podlahy, rekonstrukci fasády a malování interiéru. Cena opravy a obnovy domů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: konzultace, dlažba a obklad, náklady na nábytek a barvu, které vám poskytne některý z našich zedníků v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč hledat renovační expert na Wilii?
Ať už plánujete rekonstrukci bytu nebo domu, abych byl váš domov silnější, ekonomičtější, nebo krásnější, každá rekonstrukce vyžaduje mnoho úsilí a představuje významnou investici. Na cestě k senové bydlení se to líbí plátek, pro které se nacházely mnoho nezkušených majitelů. Proto je důležité vybrat spolehlivý, zkušený a kvalitní dodavatele. Otočte se na profesionála je bezpečnější než pustý k rekonstrukci svépomoci. Odborníci, kteří se specializují na rekonstrukce, mají nezbytné zkušenosti, osvědčené a bezpečné postupy a vědí, jak pracovat s různými materiály. WILIO vám pomůže najít dodavatele, abyste důvěřovali, abyste přeměnili svůj majetek na bydlení snů.
Jaké dovednosti má odborník renovace?
Odborník rekonstrukce má řadu dovedností potřebných pro řízení stavebních prací a vše s rekonstrukcí. Jeho úlohou je zajistit, aby každý aspekt rekonstrukčních prací prováděly a podle platných stavebních zákonů a předpisů. Ví, jak si vybrat správné materiály, postupy a nástroje. Může strategicky plánovat, koordinovat a řídit lidi a zdroje. To může prakticky aplikovat různé inženýrské a stavební techniky, často kontroluje principy funkčního interiéru.
Jak mohu najít rekonstrukci bytů a domů?
Vytvoření poptávky po Wiliu je rychlý a snadný způsob, jak najít osvědčené profesionální rekonstrukci apartmánů a domovů ve vašem okolí. WILIO vám pomůže najít odborníka, který může přizpůsobit čas a učiní veškerou práci, kterou potřebujete.
Co je třeba udělat v rekonstrukci bytu nebo domu?
Vyměňte podlahu nebo dlaždice. Proveďte potřebnou elektrickou instalaci a instalaci vody a nainstalujte novou koupelnu a kuchyňské vybavení. Vymalit, pokud má dům namalovat nejen interiér, ale také exteriér.
Musím rekonstruovat architekta?
Ve většině případů není architekt potřebný. Pokud se jedná o historickou budovu, bude nutné, aby architekt připravil požadovanou dokumentaci, která má být rekonstruována příslušnými orgány.
Jak dlouho bude mít rekonstrukci bytu nebo domu?
Délka rekonstrukce se liší od každého projektu v závislosti na rozsahu práce. Povrchová smlouva by měla zahrnovat datum zahájení a datum dokončení. Po rekonstrukci je nutné učinit vlastníka k dispozici a může dělat důležitá rozhodnutí během práce. Během rekonstrukce budou řemeslníci muset mít přístup k nemovitostem během běžné pracovní doby.
Kolik je rekonstrukce bytu nebo domu?
Rekonstrukce ceny jsou opravdu odlišné v závislosti na potřebách majitele a možností rozpočtu. Rekonstrukce Expert vám poskytne všechny informace, které musíte správně rozhodnout, jak využít účinné prostředky.
Kdy je nejlepší čas rekonstruovat?
Rekonstrukce nebo přestavba vnitřních prostor lze obvykle dokončit kdykoliv během roku. Některé části rekonstrukce mohou záviset na počasí. Například v rekonstrukci domu, práce na základech, stěnách a střechách by měly být dokončeny při teplotách nad bodem mrazu.
Mohu si koupit vlastní stavební materiály pro rekonstrukci?
Samozřejmě. Doporučujeme však důkladně diskutovat o dodavateli, aby byly objednány materiály. Existuje spousta malých a specifických položek, které jsou potřebné, ale snadno nezapomene nebo nesledují přesný typ.
Jak bude rekonstrukce spuštěna?
Existuje mnoho proměnných, které ovlivňují, jak dlouho bude fungovat pro rekonstrukci bytu nebo domu. Jednotlivé fáze projektu jsou stručně popsány níže. Úvodní schůzka získat představu o rozsahu projektu a kontrolu místa, kde bude stanoveno. Fáze návrhu - Během této fáze se Zákazník a dodavatel dohodnou na návrhu a rekonstrukčních plánech, následně obě strany podepisují smlouvu. Příprava fáze - materiály budou vybrány a rekonstrukce je naplánována. Stavební fáze - stavební práce. Ukončení a předkládání fáze - konečný seznam všech zbývajících oprav a dokončovacích prací.
Jaká práce je součástí rekonstrukce?Co je součástí rekonstrukce
Změna v místnosti Dispozice a vybudování stávajících půdorysů. Instalace podlah, dlažba, dveře Demontáž a montáž kuchyňské jednotky a příslušenství Demontáž a montáž koupelnového zdraví Wateroinstallitaur Labor Elektroinstalace funguje Obraz
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Existuje mnoho proměnných, které ovlivňují cenu a délku práce na rekonstrukci bytu nebo domu. Napište v přiřazení co nejpřesnější co nejpřesnější, co bude překonáno, aby bylo možné přesně překonat, jaký je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Rekonstrukce domu
David M.
profile image
Rekonstrukce domu
Osvald E.
profile image
Rekonstrukce domu
Tadeáš R.
profile image
Rekonstrukce domu
Petr U.
profile image
Rekonstrukce domu
Bohumil Y.
profile image
Rekonstrukce domu
André B.