Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Rekonstrukce kuchyně
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.205 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Rekonstrukce kuchyně

Potřebujete službu z oblasti rekonstrukce kuchyně? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na odstranění původní kuchyňské linky, výroba a montáž nové kuchyňské linky, zapojení spotřebičů, instalační práce a malování. Cena předělávky kuchyně se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: odvoz odpadu, nákup spotřebičů, revize elektřiny a plynu, které vám poskytne některý z našich stavbařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč si vyhrazujete rekonstrukci kuchyně přes Wilia?
Většina rodin převzít vaši kuchyň nebo potřebuje aktualizovat kuchyně každý 10 - 15 let. Takže pokud máte pocit, že vaše kuchyně potřebuje změnu může být čas Renovovat kuchyně. Profesionální rekonstrukce kuchyně bude provádět vaši rekonstrukci rychleji a na vyšší úrovni a mohou být uloženy peníze. Profesionálové zvládnout všechny podrobnosti, které mají být zajištěny kromě žonglování mezi prací, dětmi a životem nezůstane uvízl v kuchyni. Rezervace vaší kuchyně přes Wilio umožňuje přístup k tisícům kvalifikovaných místních obchodníků ve vašem rozpočtu. Najdete zde zkušený odborník, který zvládne veškerou práci z plánování po dokončení nebo takové, které zvládne úkoly, se kterými potřebujete pomoci.
Najměte si profesionální rekonstrukci kuchyně nebo si vyberete rekonstrukci kuchyně?
Pronájem profesionální služby renovátoru Servisní kuchyně je skvělý způsob, jak ušetřit čas, vyhnout se zranění a dosáhnout nejprofivnějšího povrchu, a dokonce i posledních světových řemesel bude potřebovat profesionální podporu během rekonstrukce z platů a elektrikářů.
Jak se mohu připravit na rekonstrukci kuchyně?
Nejprve prozkoumejte požadovaný styl, barvy a důkladně uspořádat kuchyň a pak naplánujte svůj rozpočet odpovídajícím způsobem. Během vaší renovace se budete muset připravit na život bez kuchyně, takže si vyhrazujete úložný prostor a investujte do elektrické pánve pro pečení a připravit se na alespoň měsíc hluku a prachu.
Jaké jsou kroky k renovaci kuchyně?
1. Zvolte design, materiály a nastavte svůj rozpočet. 2. Odstraňte části stávající kuchyně, které mají být nahrazeny. 3. V případě potřeby proveďte instalatérské a aktualizovat elektroinstalace. 4. Nainstalujte nové dlaždice, kuchyň, osvětlení a spotřebiče.
Služby
Co zahrnuje rekonstrukci kuchyně?
Každá kuchyňský renovace projektu začíná plánováním a designem. Ujistěte se, že víte, které prvky chcete změnit, odebrat a aktualizovat a kolik bude pravděpodobně stát, protože nemusíte provádět úpravy v rozpočtu. Pokud jsou některé části stále V dobrém stavu a jsou v souladu s novým designem, můžete je udržovat, protože jsou a používat svůj rozpočet na další funkce. Po plánování vaší rekonstrukce (a přemístění všech potravin a nádobí) budou další kroky záviset na tom, co jste zahrnuli do svých plánů:
Zničíte svou stávající kuchyně
Prvním krokem, který učiní váš odborník, obvykle odstraní stávající kuchyně nebo jakékoli části v něm, nenechte. Začne odstraněním stávajících dveří a stojanů skříně, následované dveřmi a okny. Poté vypněte napájení a odstraňte vestavěné spotřebiče a lampy. Pokud si vyměňujete nástěnné panely a podlahy budou odstraněny jako poslední. Budete muset bezpečně zachránit vše, co chcete uložit, a může být nutné organizovat likvidaci odpadu pro uvolnění instalačního prostoru.
Instalace nových spotřebičů
Když si koupíte nové spotřebiče, jako jsou trubky na pečení, desky, ventilátory a světla, obvykle budou muset instalovat kvalifikovaný elektrikář. Začnou vypnout výkon, vodu a plyn. Pak nainstalují nové zařízení, zkontrolujte, zda je bezpečný, bezpečný a vyvážený a poté otestovat jeho funkčnost. Po dokončení instalace spotřebiče je napájení znovu zapnuto.
Instalace nového podlahy
Při instalaci nových kuchyňských podlah se většina lidí zvolí snadno čistitelné a trvanlivé možnosti, jako jsou dlaždice, břidlice nebo linoleum. Po odstranění stávajících pater bude váš dodavatel podlahových krytin odstraněn z prachu a nečistot. Pokud se jakékoli problémy s výškou nebo podlahovou hladinou, bude nutné vyrovnat podlahu a poté připravit povrch se zvukovou izolací, bariérou vlhkosti. Vaše podlaha instalatér aplikuje lepidla nebo cement pro připojení nové podlahy. Po instalaci všech podlah se znovu zkontrolují, pokud je vše stejné a všechny hrany jsou utěsněny před instalací dlaždic a končí, že mezi podlahou a skříňkou nejsou žádné mezery.
Instalace skříní
Skříně jsou centrem vaší kuchyně, takže stojí za to investovat do profesionální instalace. Obvykle stolander nebo kabinet instalatér kontroluje uspořádání kuchyně, kontroluje, zda máte všechny kusy a pak začněte montovat skříně. Každá skříňka připojená vedle druhého a také ke stěnám. Pomocí lihovin zkontrolujte, zda je každá horizontální skříňka připravena nainstalovat pracovní desku.
Instalace nových desek
Když jsou vaše skříně na vašem místě, odborník v oboru může připojit novou desku. V závislosti na vašem kuchyňském uspořádání si můžete koupit standardní kuchyňský stroj v obchodě. V opačném případě budete muset přizpůsobit existující desku nebo nainstalovat desku, která se má zapadnout do vašeho prostoru. Instalace plochy je založena na instalaci pracovní plochy na skříni a stěnách, než ji zajistí na místě pomocí lepidla, šroubů a konzolí. Konečně, instalační program WORKTOP utěsňuje všechny hrany a čistí veškerý odpad.