Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Rekonstrukce koupelny
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.514 registrovaných profesionálů
92.186 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Rekonstrukce koupelny

Potřebujete službu z oblasti rekonstrukce koupelny? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na bourací a zednické práce, obkládání dlažby, zapojování toalety, umyvadel a sprchového koutu. Cena předělávky koupelny se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: odvoz odpadu a náklady na malování, které vám poskytne některý z našich stavbařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje rekonstrukci koupelny?
Zkušení domácí šampiony, montéři a stavitelé vám mohou pomoci s malými kosmetickými úpravami do vaší koupelny. Vyměnou sprchové hlavice, vodní baterie, nainstalujte dveře sprchového sprchu nebo dokonce nainstalujte toaletu. Pokud však hledáte kompletní opravu koupelny, potřebujete specialista na renovaci koupelny. Seznam toho, co můžete očekávat, že budete pracovat s dodavateli a rekonstrukcí koupelny:
Krok 1. Citace a plánování
Chcete-li vytvořit přesnou nabídku, bude k dispozici hlavní prostor. Náklady budou nasazeny z velikosti vaší koupelny, od časového výkonu projektu (obvykle 13 - 25 dní na renovaci celé koupelny) a z potřebných materiálů. Jste vy, kdo je zodpovědný za výběr a objednání všech nových zařízení a příslušenství - vana, WC, jednotky, dlažba atd. Před zahájením je byste je měli zakoupit a dodat rekonstrukci. Váš dodavatel zašle nabídku a vypracuje plán pro všechny zapojené, aby bylo zajištěno, že vše půjde kupředu, jak si přejete.
Krok 2. Nalití staré koupelny
Stavitelé a demoliční experti odstraní zařízení a buď skladovaní nebo pokrytí chráněny během stavebních prací.
Krok 3. Připravte se na novou koupelnu
Kromě toho, váš instalatér a elektrikář provádí hrubou montáž. To znamená, že vložte instalatérské a výkonové vodítko na místo bez jeho spojení. Pak přijde na scénu tesař, štuku a obklady, které stojí nebo připravují své zdi a podlahu. To může trvat 2 - 5 dní v závislosti na velikosti koupelny a době sušení potřebné pro omítání, mačkání a základní barvy.
Krok 4. Přidání nového zařízení
V tomto kroku skutečně uvidíte, jak přichází vaše nová koupelna. Za prvé, vaše dlaždice ležely dlaždice a malíř vymaže stěny. Jednou suchý, váš nový koupelnový nábytek lze přesunout. Vaše instalatér a elektrikář budou nyní dokončit všechny spojení. Ostatní řemeslníci používají hydroizolaci a tmely na umyvadla, sprchy a koupele. Konečně, skleněné armatury jsou namontovány jako zrcadlové nebo sprchové dveře.
Krok 5. Závěrečná kontrola a čištění
Když je vše instalováno a suché, váš renovátor lázní provede konečnou kontrolu. Řemeslníci vyčistí a zlikvidují všechny zbytky obalů. Váš dodavatel může dokončit základní čištění, ale můžete také objednat profesionální úklidové služby, aby vaše koupelna ligotala.
Často kladené otázky
Proč najít svůj odborník k rekonstrukci koupelny přes Wilia?
Hledáte odborníka, který nemá renovaci koupelny? Ať už chcete změnit svůj koupelnový design, vytvořit v něm více prostoru, nebo to zvýší před prodejem nemovitostí, jste na správném místě. Najděte rekonstrukci ve své oblasti a nakonec léčit svou koupelnu nový vzhled, který potřebuje. Nejlepším způsobem, jak najmout dodavatele lázeňské renovace, je zveřejnit vaši poptávku po Wiliu. Je to rychlý a snadný způsob, jak najít odbornou pomoc včas a v rámci rozpočtu.
Jak často potřebujete renovovat koupelny?
Většina lidí dělá svou koupelnu každých 11-15 let. Pokud ještě nejste připraveni na její úplnou rekonstrukci, můžete ji oživit s jednoduchým trikem: používat pravidelné čištění dlaždic a malty. Takže minimalizujete formu a zbarvení.
Jaké jsou klíčové kroky pro renovaci koupelny?
Renovace koupelny je zahájena s nabídkou a projektovým plánem. Po jejich potvrzení, další klíčové kroky: odstranění starých koupelnových armatur, vodních a elektrických rozvodů, stavebních prací, instalace nových zařízení, vodovodních a elektrických přípojek, pak konečné čištění a řízení.
Jaké výhody přináší pronájem profesionála, aby rekonstruoval vaši koupelnu?
Kompletní rekonstrukce lázní vyžadují elektroinstalaci a vodní prací, které by měly být prováděny pouze kvalifikovaným personálem. Kromě toho, když si můžete vychutnat profesionál, můžete si být jisti jeho rozsáhlými zkušenostmi a nejlepšími nástroji. Jednoduše dokončí práci na vysoké úrovni.
Jaké dovednosti a řemesla se týkají renovace koupelen?
Mezi hlavní odbory zabývající se renovací koupelen patří budovy, tesaři, omítání, dlažba, instalatéři a elektrikáři. Množství řemeslníků naleznete, bude záviset na dosahu vaší renovační koupelny.
Jaký kvalifikační a výukový dopis potřebuje moje renovator?
Je dobré zkontrolovat, zda vaši obchodníci jsou členy místních budov sdružení s licencemi a jsou pojištěni pro stavební práce. Je také vhodný pro jejich poslední odkazy.
Kolik stojí moje koupelna?
Průměrné náklady na částečnou renovační koupelnu v Wiliu je 35 - 700 €, ale mohou být také větší, ještě menší. Kompletní renovace se pohybuje od 2 000 - 8 000 €, samozřejmě, výjimky mohou být také výjimky, kde to s rozpočtem létají do nebeských výšek. Jedná se však o luxusní případy.
Potřebuje řemeslník pro opravu služby rekonstrukce koupelny?
V rekonstrukci koupelny bude pravděpodobně nutné zjistit, jaké odborné licence mohou být potřebné pro individuální výkon. Nezapomeňte se ujistit, že má řemeslníky s příslušným pedagogickým dopisem a také pojištěním.