Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Půjčovna užitkových vozidel
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.616 registrovaných profesionálů
93.433 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Půjčovna užitkových vozidel

Potřebujete službu z oblasti půjčovna užitkových vozidel? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na půjčení užitkových vozidel od 4m3 po 16m3. Cena pronájmu dodávek se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: záloha za vozidlo, pojištění, pohonné hmoty, které vám poskytne některý z našich odborníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Máme pro vás správné vozidlo Potřebujete malý transportér nebo náklaďák? Naši odborníci si mohou pronajmout širokou škálu užitkových a speciálních vozidel pro vaše denní obchodní potřeby. S kapacitou až 3,5 t s prostornými nákladními vozy s plošnými nástavbami a speciálními vozidly, jako je chlazení a nákladní automobily, se na náš tým profesionálů postará o nalezení správného vozidla bez ohledu na vaše průmyslové požadavky. Flexibilní a lehké pronájem řešení pro firmy Vaším úkolem je rozvíjet své podnikání. Ať už potřebujete dodávku na krátkou dobu, nebo chcete udržet určitou flexibilitu ve způsobu řízení vlastního vozového parku, vyškolení odborníci se postarají o nabízení nejlepší volby možností pronájmu odpovídající vaší situaci. Služby a pronájem dodávek a nákladních automobilů Díky velkému pronájmu dodávkových a nákladních automobilů můžete snadno dostat kdekoli, možná budete potřebovat něco k přepravě. Dokonce i na dlouhé cestě nebo velké zatížení - pronájem dodacích vozidel vám pomůže dotknout se úlohy až do konce. Flotilu dodávek a nákladních automobilů vám pomůže vyřešit cokoliv. Na Wiliu najdete značky a modely, které se pohybují od prostorných velkých dodávek pro stahování po pohodlných mikrobusech a minivanech s kapacitou až 17 cestujících. Pro plnou flexibilitu a pohodlí si můžete pronajmout dodávku na hodinu, noc nebo měsíc. Můžete přidat ovladače a můžete vyzvednout a předat na různých místech. Flexibilní balíčky pro jasné a čestné ceny vám umožní zvládnout vaši práci bez stresu. Vždy můžete najít cestu přes velkou nabídku dodávek dodávkových vozidel. Zůstaňte flexibilní s hodinovým nájmem ● Pohyb pro měsíční svit - pronajmout vozidlo pro noc ● Dva hlavy jsou lepší než jeden - Přidání jiného ovladače ● Zvedněte v bodě a nastavte v bodě B ● Dokud budete potřebovat - flexibilní měsíc +