Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Pronájem kontejneru
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Pronájem kontejneru

Potřebujete službu z oblasti pronájem kontejneru? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky k pronájmu kontejneru na odpad o objemu 3,5m3 až 35m3, pronájem skladového kontejneru. Cena půjčení velkokapacitních kontejnerů se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: přeprava kontejneru a odvoz odpadu, které vám poskytne některý z našich odborníků v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Pronájem kontejneru 1) Jak si pronajmeme kontejner? Stačí nás kontaktovat a dát vám cenovou nabídku. Pak souhlasíme na datu a čase a my vám půjdeme. 2) Kolik stojí cena kontejneru? Ceny pronájmu kontejnerů se liší v závislosti na vaší lokalitě, poplatků za skládkování, typy vyřazených materiálů a dalších faktorů. Větší skládky s většími hmotnostními limity stojí více. Možná budete muset zaplatit více při pronájmu kontejneru pro velké stavební a demoliční projekty. 3) Jak velké jsou kontejnery? Rozměry kontejneru pronájem jsou vždy měřeny v metrech krychlových. Typické velikosti jsou 1, 1,5, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 15, 20, 25, 30 a 40 metrů. 4) Jak dlouho mohu mít pronajat si kontejner? Pronájem kontejnerů může být jeden den nebo čtyři týdny. Někdo potřebuje kontejner jen pár hodin, další několik dní nebo týdnů. 5) Co mohu hodit do kontejneru? Pronájem odpadních kontejnerů by nikdy nemělo být naloženo nebezpečnými předměty. Základní zakázané objekty zahrnují hořlavé a toxické materiály. Některé společnosti také zakazují recyklovatelné materiály (nebo zakázat alespoň míchání recyklovatelných a non-recyklovatelných materiálů do stejné skládky). Obecným pravidlem je, že vše, co může jít do koše, s největší pravděpodobností jít do kontejneru. 6) Musím být doma, když přepravují kontejner? Obvykle při přepravě a řízení doma nemusíte. Pokud přesně určíte, kde musí kontejner stát, bude to přepravováno přímo tam. Ceny pronájmu kontejnerů se liší v závislosti na typu služby, kterou si vyberete, umístění a množství dalších faktorů včetně: Velikost Typ odpadu Hmotnost odpadu. Umístění Délka doby pronájmu Je něco, co nemůžu dát do kontejneru? Existuje několik položek, které nemohou být v kontejneru. To zahrnuje všechny položky obsahující nebezpečné chemikálie nebo jiné položky, které mohou způsobit poškození kontejneru nebo skládkování. Jak mohu načíst svůj skládek? Při nakládání kontejneru se ujistěte, že jsou všechny nečistoty uloženy uvnitř kontejneru. Nenechávejte nic, co by mělo viset na bocích nebo držet se nad kopcem kontejneru. To by mohlo oddálit sběr odpadu, protože ovladače nemohou přepravovat přetížené skládky. Jaké jsou nejčastější využití dočasných nájemních kontejnerů? Nejčastější způsoby použití kontejnerů: Pro majitele domů Pro dodavatele Výstavba a demolice Harburd Terénní projekty Krytina a likvidace šindelů Beton a asfaltová remodelace Odstranění odpadu z nádvoří