Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Projekční práce
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.620 registrovaných profesionálů
93.507 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Projekční práce

Potřebujete službu z oblasti projekční práce? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na projekt pro územní rozhodnutí, projekt pro stavební povolení a projekt skutečného provedení. Cena stavebních a inženýrských prací se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: konzultace a zapracování požadavků, které vám poskytne některý z našich projektantů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč najímáte návrháře přes Wilio?
Přemýšleli jste o budově nového domu nebo nad rekonstrukcí současného domu? Neztrácejte čas prostřednictvím stavitelů webových stránek a výběrem plánu domu, který není pro vás zcela vhodný. Místo toho najdete odborníka, který může nakreslit váš nový domov nebo rozvrh portů se všemi prvky, které potřebujete k dosažení dokonalého výsledku, který si přejete. Nejlepší místo k nalezení odborníků z oblasti stavebnictví je Wilio. Ať už potřebujete pomoc s rozvojem soukromých plánů bydlení nebo komerčního projektu, budete moci najít zkušený místní návrhář, který vám pomůže spustit svůj projekt. Jednoduše zadáváte poptávku a propojujete s architekty a návrháři, kteří mohou rozvíjet plány na výstavbu a dokonce i pomoc se schvalovacím procesem v kancelářích.
Kdo je návrhář a co dělá?
Práce návrháře je trochu podobná architektovi. Je zodpovědný za vytváření technických výkresů a plánů. Patří mezi ně specifikace nebo mechanismy. Designy mohou pracovat s architekty, vědci nebo inženýry a mohou být také odpovědni za posouzení síly struktury a finančních nákladů budovy. Projektory obvykle používají počítačové designu a návrhové procedury (CADD), aby vytvořily tyto plány, ale někdy tužky a funkce.
Potřebuji architekt nebo návrhář?
Primárním rozdílem mezi nimi je: Architekti mohou také poskytovat technické a umělecké poradenství, zatímco návrhář se zabývá především technickými aspekty vašeho projektu. Návrháři mohou zajistit výkresy připravené k provedení všech technických specifikací. Bohužel obvykle nemohou váš projekt zhodnotit jako celek nebo přispět k základním změnám ve svém návrhu nebo uspořádání. Pokud máte také přemýšlet o zapojení architekta, můžete najít právo ve vašem sousedství pomocí Wilia.
Může návrhář design dům?
Ano i ne. Návrhář může vytvářet technické plány založené na již vytvořeném návrhu, takže musí nejprve vytvořit architekt. Designant obvykle pracuje s architekty nebo pro architekt. Když architekt vizualizuje dům, včetně aspektů, jako je použití prostoru nebo budovy rostlin do okolí, návrhář převádí návrh do technických specifikací, které pak mohou využívat stavební společnost.
Jak si vybrat správný návrhář pro vaše stavební plány?
Zejména v přijetí skutečného odborníka spolupracuje, všimnete si výrazné znalosti a vzdělávání v oblasti, zkušenostních a komunikačních dovednostech. První faktor zahrnuje technické dovednosti a znalosti stavebních předpisů a norem. Jeho zkušenosti a portfolio mohou také indikovat, zda se hodí k vašemu projektu. Je dobré se zeptat, ať už něco takového jako váš plán. A konečně si pamatujte důležitost komunikace ve spolupráci. Potřebuješ někoho, kdo by vás poslouchal pečlivě, vám poskytne dobrou radu a pomůže vám o realizaci vaší vize.
Jaká je součást servisní služby?
WILIO portál vás připojí s důvěryhodným návrhářem ve vaší oblasti. To vám pomůže obrátit svou vizi budoucích stavět na jasných plánech, ideální s pomocí architekta.
Co je součástí služby
Konzultace v oblasti zpracování
Pokud již máte úžasnou představu o svém projektu, designér vám může pomoci převést na plány, které mohou schválit inženýry a realizovat stavební firmy. Zvažte, že jejich poradenská oblast je omezená, na rozdíl od architektů, nemohou poskytnout celkovou vizi vašeho projektu. Nejvíce mohou dělat, je drobná vylepšení vašeho myšlenky a pak všechno na papíře. Bylo by nejlepší konzultovat IDEU s architekty, než se obrátíte na své projekty s plány. Váš návrhář může také doporučit některé kolegy architektů, takže se ho pokuste také zeptat.
Vytváření technických výkresů pomocí CAD nebo tradičními výkresy
Návrháři obvykle vytvářejí technické plány nebo vesmírné plány pomocí CADD počítačového programu. Mohou však také použít tradiční prostředky, jako je papír, tužky a pravítka. Jeden nebo jiný, poskytovat velmi specifický a přepočítaný plán, který pak může být stavební tým snadno realizován. Pokud máte přednost, chcete-li mít své technické výkresy, můžete jej zadat do svého příspěvku.
Spolupráce s architekty a inženýry
Práce návrháře spočívá ve spolupráci s architekty, inženýry nebo dokonce vědci. Pokud jste již kontaktovali inženýr a architekt, můžete najmout návrháře prostřednictvím Wilia, který bude doplňovat váš tým. Naše platforma vás připojí s dostupnými specialisty ve vaší oblasti, takže nemusíte hledat daleko nebo dlouho čekat, že se dohodnete na prvním osobním setkání.