Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Přístřešky
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.203 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Přístřešky

Potřebujete službu z oblasti přístřešky? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, návrh a stavbu přístřešků. Cena altánů a pergol se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: náklady na dopravu, výkopové práce a nástroje, které vám poskytne některý z našich tesařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Služby
Co zahrnuje úkryt montážních a opravných služeb?
Tyto služby zahrnují vše, co je potřeba k vybudování nového externího útulku v zahradě nebo na dvoře nebo opravu stávajícího úkrytu. Naši poskytovatelé mohou posoudit, zda je oprava možná a výhodná nebo nebo zda není lepší úkryt odstranit a zlikvidovat, aby uvolnil nové místo. Na našem portálu najdete poskytovatele, které vám pomohou vybudovat nový úkryt a obnovit starý.
Posouzení a opravy úkrytu
Tato služba je levnou dostupností, která je třeba zvážit před starým likvidacím útulku. Náš poskytovatel může zobrazit váš úkryt a zjistit, zda a jaké opravy jsou potřeba. Pokud stavba vyžaduje snadnější opravy, např. Střešní oprava, poskytovatel vás zavázal s doporučenými opravami a nezbytnými materiály. Pokud jsou tyto materiály k dispozici, učiní potřebné opravy a úkryt bude odolnější vůči budoucímu poškození.
Demontáž a likvidace starého útulku
Pokud útočiště již není životaschopný a nepomůže mu nebo opravit, náš poskytovatel může také navrhnout možnost demontáže a likvidace. Tato volba je vhodná pro výběr, pokud jste se rozhodli vybudovat nový přístřešek. Poskytovatel demontáž a likviduje starého úkrytu a zanechává základy pro nový. To může také odstranit báze, pokud chcete umístit nový přístřešek jinde nebo pokud jsou již v nepoužitelném stavu. Stěny, dveře, izolace a další zbytky jsou odstraněny z vašeho spiknutí a skladovány v odpadních koších pro likvidaci.
Instalace nového přístřeší
Máte několik možností pro opravu úkrytu, jak je možné zrekonstruovat. Ale chcete stavět úkryt úplně od začátku? Uveďte konkrétně, jaký druh útulku máte zájem. Namontovaný přístřešek je jednoduchý pro montáž a méně nákladný, nezdvořilý vyžaduje více času, nářadí, vybavení a stavitelů s kvalifikací a jatečně upravená těla v oblasti tesařství a stavebnictví.
Poslední úpravy
Někteří poskytovatelé mohou nabídnout další služby pro atraktivní, dokončení prefabrikovaného útulku. Co takhle nový kabát nebo terénní léčba v jeho okolí? Na Wilii najdete odborníky na všechno!
Často kladené otázky
Proč najmout mistra, který bude vybudovat úkryt / altán přes Wilio?
Máte starý, poškozený úkryt / bowen, který potřebujete renovovat? Chcete navrhnout zcela nový zahradní altán s originálním designem? Na Wilii najdete mistři, kteří splní všechny vaše přání. Objednat tuto službu s námi je finančně prospěšná, časově úsporná a pohodlná. Oprava úkrytu, včetně montáže a konstrukce, je náročným úkolem. Wilio vám však pomůže najít šikovnou Kutila, která může opravit nebo vybudovat úkryt v rozumném časovém rámci a můžete se zaměřit na všechno ostatní. Zadejte poptávku po naší platformy a ponechte práci na jednom z našich poskytovatelů. V poptávce uveďte všechny podrobnosti, jako je typ přístřeší, adresu a ideální časový rámec. Poskytovatelé vás budou bezplatně kontaktovat a začít pracovat ihned po dohodnutém. Začněte s opravou nebo konstrukcí vašeho vysněného úkrytu právě teď a použijte Wilio!
Jaké jsou výhody poskytovatele objednávky pro sestavení a opravu úkrytu?
Pokud se rozhodnete objednat svůj poskytovatele, nemusíte trávit čas na provedení tohoto náročného úkolu. Můžete naplánovat další aktivity a vyhnout se problémům s těžkými předměty a rizikem zranění, které mohou nastat při použití nástrojů.
Musím poskytnout své nástroje a vybavení pro instalaci a opravu úkrytu?
Poskytování nástrojů a zařízení není povinné. Poskytovatelé často přicházejí s jejich nástroji a vybavením, aby provedli danou službu a vše, co je musíte dodat k opravě materiálu, montáže nebo konstrukci. Pokud však máte nějaké nástroje nebo speciální vybavení, které by mohly usnadnit práci, můžete si je vypůjčit s poskytovateli.
Jak dlouho trvá montáž nebo opravu úkrytu?
Čas potřebný k provedení těchto služeb závisí na povaze a složitosti díla. Pokud váš přístřeší vyžaduje drobné opravy, je možné být dost na jeden den. Pokud se jedná o komplikovanější shromáždění, bude váš poskytovatel potřebovat minimálně týden.
Může mi poskytovatel pomoci s montáží a opravou úkrytu?
Ano, pokud potřebujete pomoc s montážními, opravnými nebo stavebními úkryty, můžete si pronajmout jeden z našich poskytovatelů pomoci. Pokud podnikáte a prodáte tyto služby, můžete si také najmout naše poskytovatele kdykoliv, když potřebujete chytré ruce. Vždy určete, jakou práci z poskytovatele požadujete.
Proč je důležitá oprava úkrytu?
Porucha útulku Její non-údržba představuje budoucí řešení. Zahradní nářadí a vybavení uložené ve špatně udržovaným útulku často odpisuje pro hmyz a hlodavce, pro které se takový úkryt stane často doma.
Mohu opravit úkryt sám?
Ano, můžete také opravit úkryt, ale tak učinit pouze v případě, že máte potřebné dovednosti, zkušenosti a nástroje. Implementace opravy úkrytu je v pořádku, pokud jsou menší a mohou být provedeny během jednoho dne a dříve, než dorazí deště a narušují vaši práci. Pokud se vaše práce zdá být příliš těžké nebo nemáte čas, doporučujeme si najmout jeden z našich poskytovatelů.