Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Připojení plynu, plynová přípojka
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Připojení plynu, plynová přípojka

Potřebujete službu z oblasti připojení plynu, plynová přípojka? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na připojení plynu nové nemovitosti, plynofikaci stávající nemovitosti, technické změny související se snižováním nebo rozšiřováním počtu současných plynových spotřebičů. Cena připojení k plynárenské distribuční síti a plynovodu se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: administrativní poplatky, certifikace, které vám poskytne některý z našich plynařů v dané kategorii

Viz také:Ceny
Služby
Jaké další služby pro mě bude plyn udělat?
Plynové monetry mohou pomoci s řadou služeb od poradenství a montáže na opravy, servis a údržbu. Zde uvádíme některé z nejčastějších typů služeb plynového vybavení a co od nich můžete očekávat:
Horké vodovodní plynové systémy
Jedním z největších výhod systému horkého vodního systému je, že pokud máte plyn, můžete okamžitě připravit teplou vodu. Žádné další studené sprchy na konci dne! Váš plynový instalatér vám pomůže vybrat nejlepší systém tepla pro plyn a pak bezpečně nainstalovat a připojit. Testuje váš systém, aby se ukáže, že ohřívá vodu na vhodnou teplotu. Pokud potřebujete opravu systému plynového horkého vodního systému, před zahájením práce, pomocí technik a náhradních dílů pro opravu systému, který systém bude vypnout a znovu.
Plynové topení a chladicí systémy
Plynové vytápění a chlazení jsou obecně zelenější a cenově výhodnější než jejich alternativy elektrického pohonu. Jsou to populární volba, ať už chcete samostatný plynový ohřívač, plynový krb nebo plynový klimatizační systém. Vaše plynová instalatér vám poradí s nejlepšími systémy topení nebo chlazení pro váš prostor a pomůže vám správně nastavit a namontujte. Také vám může pomoci opravit své spotřebiče, které mají být nejlépe udržovány v dobrém stavu.
Plynové kamny a vaření
Plynové desky jsou populární, protože jsou cenově dostupnější, rychlejší a poskytují větší kontrolu než elektrický sporák. Pokud potřebujete instalovat nebo opravit plynové varné desky nebo pekáče, může plynu instalatér doporučit správné řešení. Pokud již nemáte nainstalovanou plynovou trubku, bude to muset zařídit a připojit jej k externím plynu plynu nebo pro připojení měřiče. Váš plynový instalatér zkontroluje, zda vaše instalace splňuje bezpečnostní normy včetně tepelně odolných materiálů, vhodných světelných výšek a bezpečnostní kůlny. Testuje vaše kuchyňské spotřebiče, aby se ujistilo, že vše funguje a instruuje vás, jak je používat správně.
Ostatní plynové spotřebiče
Jiné běžné plynové spotřebiče zahrnují sušičky bubnu a externí spotřebiče, jako je topení bazénu, grily a krby. Vaše plynu instalatér vám pomůže s výběrem správného typu výrobku pro váš prostor (a rozpočet). Pomůže bezpečně připojit váš bazénový topný systém nebo sušičku bubnu a zajistit, aby váš spotřebič byl v dokonalém stavu.
Často kladené otázky
Proč hledat připojení plynu prostřednictvím Wilia?
Potřebujete plynovou montáž pro servis, instalaci plynových zařízení nebo rychlé opravy? Mnoho domů je vybaveno řadou plynových spotřebičů včetně plynových varných desek, ohřívačů, teplou vodou, grilem a dalšími. Ale že jsou to produkty každodenní potřeby neznamená, že každý je kvalifikován pro jejich instalaci a opravu. Plyn není něco, co byste měli hrát s - nechat to na expertech plynových armatur! Dostanete vše dokonale (a bezpečně) a můžete používat přístroje znovu bezpečně. Wilio je ideálním místem pro nalezení profesionálů pro montáž plynových armatur. Pomůžeme vám najít důvěryhodné plynové a instalační ústředny ve vaší oblasti, které jsou k dispozici k návštěvě vašeho domova a pomůže vám nainstalovat nebo opravit.
Potřebuje leták plynu specializovanou licenci?
Pro určité druhy úkolů budete muset zjistit, jaké licence mohou být nutné provést svůj úkol. Než přijmete nabídku, nezapomeňte ověřit, zda je plynový plyn příslušným povolením a pojištěním příslušné služby Monster Service.
Cítím plyn doma nebo kolem domu - co mám dělat?
Vypněte libovolné plynové nebo elektrické spotřebiče a nevypadají zápasy, cigarety nebo jiné spotřebiče, které by mohly způsobit jiskru. Otevřete dveře a okna pro zvýšení proudění vzduchu. Obraťte se okamžitě kvalifikovaný a licencovaný plynový monstrum. Pokud se cítí velmi silný pach plynu, vydejte se a postupujte podle pokynů z vašeho dodavatele plynu.
Jaké je připojení plynu?
Montáž plynového spojení zahrnuje práci s plynovými spotřebiči a trubkami, které krmí plyn do spotřebičů. Na rozdíl od běžných montérů, plynové instalátory pracují s trubkami, přístrojem a příslušenstvím, které se podílejí na dodávce nebo použití plynu.
Co dělá plyn instalatér?
Instalační techniky plynu se kvalifikovaly pro instalaci plynových spojů, trubek, systémů řízení tlaku a přístrojů. Mohou také pomoci s údržbou a testování plynových trubek.
Jaké jsou některé z nejběžnějších služeb pro instalaci plynu?
Majitelé domů obvykle vyžadují pomoc při instalaci plynových spojích, opravy plynových varných desek, nových ventilových systémů, řízení úniku plynu, plynových spotřebičů a plynových tepelných vodních instalací.
Potřebují plynové instalatéři určitou specifickou kvalifikaci nebo licence?
Ano. Nová instalace plynových spojení a opravy plynových zařízení, která vyžadují odpojení / opětovné připojení plynových zařízení, vyžadují způsobilý plyn pro bezpečnost.
Kolik je pronájem profesionálního plynu?
Náklady na plynu budou záviset na vašem úkolu - od toho, co potřebujete nainstalovat, jak komplex bude a jak dlouho to bude trvat.