Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Pokládka dlažby, pokládka obkladů
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.206 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Pokládka dlažby, pokládka obkladů

Potřebujete službu z oblasti pokládka dlažby a obkladů? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, odstranění původní podlahy, vyrovnávání povrchu, pokládku nové podlahy. Cena instalace dlaždic se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: nivelizace, tmel, těsnění a lišty, které vám poskytne některý z našich pokladačů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč hledat specialistu na dlaždice a dlažbu na Wiliu?
Nová dlažba a dlažba mohou transformovat svou koupelnu, kuchyň nebo terasu. Tento elegantní a odolný povrch je prostě udržován, čistí, trvá dlouho krásná a bez škrábanců. Podle jakých materiálů, tvarů a barvách srsti se rozhodnete, že vás seznámíte s vaší domovskou unikátní atmosférou a stylem. Jaké provedení si vyberete? Keramika, porcelán, žula, mramor, kámen, břidlice nebo terakotová? Klíčem k krásnému obkladu je najít odborníka, který bude mít dobrou práci v jejich osadách. Ve studně bude každá dlaždice řádně umístěna a na povrchu nebudou nerovnosti. Handy obklady může být v závislosti na nich, aby byly všechny vzory položené, s jednotnou a nejtentivou zálivkou. WILIO vám pomůže najít zručného odborníka k instalaci dlaždic a dlaždic, které jsou ochotny se vydat na váš projekt, když vám vyhovuje.
Jaké dovednosti dělá dlaždice?
Držáky pracují s celou řadou materiálů, jako je keramika, terakotová, kámen, sklo, žula a mramor. Poklady dlaždic obvykle zahrnují přípravu povrchů a vyrovnání omítky, pokud je to nutné, další řezací dlaždice pro velikost a tvar, pokládání dlaždic samotných a jejich zálivkou. Mnoho dlaždic pracuje, zejména při rekonstrukci, vyžaduje odstranění předchozího povrchu před zahájením práce.
Jaké typy práce dělá tiler?
Profesionální dlaždice zahrnuje pavy a stěny dlaždic, dlaždic nebo dlaždic. Nejčastěji naklonění kuchyně nebo koupelen, ale dlažby a dlaždice jsou často používány v chodbách, na terasách, garážích, v bazénech nebo na křesel. Některé dlaždice také pracují se speciálními materiály a technikami, jako jsou mozaiky.
Kolik stojí obkladače?
Náklady na práci budou záviset na tom, kolik čtverečních metrů čtverečních bude dlažby nebo obklady, které mají být požádány a typ nebo velikost použitého materiálu, jako je například. Žula, mramor, keramika, protože některé materiály jsou náročnější nečistoty, kompenzovat nebo kompenzovat. Cena může také ovlivnit, zda aplikovat kleště, řezané hrany, kulaté rohy nebo aplikovat silikonové těsnění. Obkladová pracovní cena nezahrnuje cenu za samotnou dlaždici a většinou i lepidla, hmotnost k spárování nebo utěsnění silikonů. Při porovnání nabídek doporučujeme, aby výpočty obsahovaly stejné typy a množství materiálů tak dlouho, jak to má dodat. Cena může také ovlivnit, zda je nutné odstranit originální dlaždice, zda jsou potřeba prací a že je to obklady nebo musí pocházet z větší vzdálenosti. V konvenční ceníku na metr čtvereční, náměstón předpokládá, že všechny staré dlaždice jsou odstraněny a čistý a plochý povrch je připraven začít pracovat, takže pokud to nepotřebuje ve vašem úkolu. Kromě toho se nakloní, že bude čtvercová nebo obdélníková místnost pravidelných tvarů. Pokud je místnost nestandardní a robustní, může vyžadovat větší řezný materiál k přizpůsobení materiálu a bude také ovlivnit náklady na práci.
Mám dlaždice a nástroje, které mě dodají, nebo tiler přinese vlastní?
Dlaždice obvykle přinese všechny potřebné nástroje a vybavení, ale dlaždice, dlaždice a další stavební materiály musí být zaplaceny po konzultaci s obklady nebo poskytovat. Vždy se ujistěte, že máte veškerý potřebný materiál. Je nejlepší souhlasit s tím, jaké materiály musí být zakoupeny, před potvrzením citace na obklady.
Jak najdu dobré obklady?
Na Wiliu prostě najdete praktický a ochotný profesionál na dlažbě a dlaždice z okolí. Jen zadejte poptávku, odpovězte na několik otázek o tom, co dlažba nebo dlaždice musí požádat a čekat na nabídky ze zkušených dlaždic.
Jak dlouho trvá dlaždice?
Záleží na materiálu, z množství potřebných přípravných prací a kolik metrů dlaždic nebo dlažby bude požádáno. Menší práce lze provést během několika hodin, zatímco větší projekty, jako je odstranění a instalace nových dlaždic v kuchyni a koupelnu mohou trvat několik dní.
Můžu si udělat dlaždice?
Může se zdát, že paví v koupelně nebo kuchyni může opravdu každý. Pro opravu špatných dlaždic vyžaduje zcela odstranit celou instalaci a začít zcela od začátku, často vyžaduje, aby si koupil nové materiály. Je to nejen časově náročné, ale také drahé.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Napište do zadání, jak je to možné popis, jakou práci potřebujete provést, a do jaké míry pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Jaké služby poskytují hrot?Obkladové služby
Koupelna dlažba Podlahové dlaždice V kuchyni. Oprava / výměna poškozených dlaždic Odstranění dlaždic Upevnění uvolněných dlaždic Krbová dlažba Terasa dlažba Pas / Vstup / Schodiště Kuchyňské povolání Plavecký bazén Dlaždice Exteriérové ​​dlaždice
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Pokládka dlažby, pokládka obkladů
Otakar N.
profile image
Pokládka dlažby, pokládka obkladů
Jindra N.
profile image
Pokládka dlažby, pokládka obkladů
George V.
profile image
Pokládka dlažby, pokládka obkladů
Ladislav J.
profile image
Pokládka dlažby, pokládka obkladů
Ctibor G.
profile image
Pokládka dlažby, pokládka obkladů
Viktor S.
profile image
Pokládka dlažby, pokládka obkladů
Juraj Z.