Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Pokládka dlažby
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.623 registrovaných profesionálů
93.592 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Pokládka dlažby

Potřebujete službu z oblasti pokládka dlažby? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, odstranění původní podlahy, vyrovnávání povrchu, pokládku nové podlahy. Cena položení podlahy se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: nivelizace, tmel, těsnění a lišty, které vám poskytne některý z našich pokladačů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Užitečné informaceCo potřebujete vědět
Jak fungují dlaždice a dlaždice přes Wilia? Krok 1: Otevřete webovou stránku nebo mobilní aplikaci WILIO, vyhledejte dlaždice a obkladovou službu a zadejte svou poptávku - v několika jednoduchých poukázkách a popište, co potřebujete. Krok 2: V krátké době získáte potenciální pracovní plochu z okolí, který má zájem o realizaci vašeho projektu. S potenciálním dispergátem můžete komunikovat přímo na platformě WILIO, konzultovat a vybrat vrstvu, která vám vyhovuje, i na základě veřejných hodnocení jejich práce. Krok 3: Získejte nabídku. Pokládání dlažeb a dlaždic většinou vyžaduje inspekci. Po inspekci, klávesnice bude přesně vědět, jaký typ dlaždic bude uložen, ve kterém prostoru a případně, jaké materiály musí zajistit jejich realizaci. Na základě těchto informací budete moci poskytnout kvalitní nabídku pro váš projekt. Krok 4: Souhlasím termínu a doby realizace. Krok 5: V dohodnutém datu dispečera přijde a provádí všechny dohodnuté práce. Při dokončení kontejner zajišťuje, že jste spokojeni s výsledky, které mají být zaplaceny za práci. Co zahrnuje pokládku dlažby a dlaždice? Pokládání dlaždic: Tiler může ležet podlahové a nástěnné dlaždice v jakékoliv místnosti vašeho domu. Pěstování: odstranění staré a umístění nové injekční směsi mezi dlaždice. Těsnění / kumuňování: Pokud je to nutné, mohou odborníci vyplnit mezery mezi nově položenými dlaždicemi do tmelu, který je chrání před obecným opotřebením a vlhkostí. Často kladené otázky Otázka: Musím změnit plánovanou lhůtu. Jak to udělat? Odpověď: Uzávěrka a servisní doba se hádáte přímo s vybraným poskytovatelem. Jednoduše napište své služby služby a potvrďte s ním nový termín. Otázka: Bude váš papír WILIO váš vlastní nástroje a vybavení? Odpověď: Ano, odstupňatelé WILIO mají správné vybavení a zařízení pro provádění práce od začátku až do konce. Otázka: Poskytuje cena poskytovatele služeb wiliu a materiálu? Odpověď: Záleží na vašem dohodě s poskytovatelem. Měli byste jasně uvést ve své poptávce, pokud chcete pouze práci nebo dodávky materiálu od dispečera, který bude samozřejmě zahrnut v ceně. Otázka: Nejsem si jistý výběru dlaždic. Můžete mi s tím pomoci? Odpověď: Jasně, vaše vybraná skříňka se bude určitě líbit. Otázka: Jaký je váš obchodní čas nařídil Wilio? Odpověď: Záleží na individuální vrstvě jednotlivce. Většina z nich je flexibilní a ochotná pracovat v ranním nebo pozdě večer, možná přes víkend nebo poslední dovolenou. Uzávěrka a doba realizace se hádáte přímo s vybranou vrstvou a je pouze na základě vzájemné dohody. Q: Kde je všude dostupný Wilio? Odpověď: Služba WILIO je k dispozici po celém Slovensku a několika dalších zemích.