Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Pokládání podlahy, výměna podlahy
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.205 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Pokládání podlahy, výměna podlahy

Potřebujete službu z oblasti pokládání nebo výměna podlahy? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, odstranění původní podlahy, vyrovnávání povrchu, pokládku nové podlahy. Cena položení a výměny dlažby se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: nivelizace, tmel, těsnění a lišty, které vám poskytne některý z našich podkladačů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč hledat odborník na podlahu na Wiliu?
Potřebujete položit podlahu nebo ji nahradit za nový? Na Wilii najdete odborníky na různé typy podlah a povrchů, včetně dřeva, laminátu, linolea, dlaždic, betonu, epoxy a dalších. Ať už potřebujete podlahu pro svůj domov, kancelář nebo obchodní prostor, najdete profesionální, který vám poradí řešení, které bude vyhovovat vašim potřebám, rozpočtu a vypadají skvěle. WILIO vám pomůže nejen najít expert, který dělá vybranou kvalitu podlahy, ale také ušetřit nabídky od nejlepších hodnocených mistrů, aby položil každé podlahy z okolí.
Jaké služby pro mě podlahy dělají?
Nejčastěji se jedná o odstranění starých podlah a pokládka nových podlah. V rámci této práce může spotřebitel v případě potřeby vyvažovat podkladovou vrstvu podlahy, instalovat tepelnou izolaci, hydroizolaci a následně vyměnit podlahu pro nový.
Jaké materiály se běžně používají pro podlahy?
Nejběžnější interiérové ​​podlahové materiály zahrnují laminátové plovoucí podlahy, dlaždice, koberce, dřevěné parkety, vinyl, korek nebo woodoplast a kámen jako venkovní roztoky.
Jak mohu získat nabídky bezplatného podlahy?
Wilio vám umožní snadno získat různé nabídky pro pokládku podlahy. Stačí zadat poptávku, ve které budete muset udělat a začít získat bezplatné nabídky od místních profesionálů podlahy za pár minut. Pak jen porovnejte nabídky a vyberte si menu, které vám vyhovuje.
Jaké nástroje a vybavení používají podlahové vrstvy?
Nástroje a zařízení používané k instalaci podlahy se budou lišit v závislosti na typu podlahy, ale nejčastěji je to kladivo, metr, punčkovací deska, vrtačka, pila, řezačka, křída, vodová hladina a laserový radiátor.
Kolik stojí podlaha?
Přesná cena bude záviset na velikosti podlahy, typu podlahy a složitosti a časově obtížnosti úkolu. Cena může také ovlivnit, zda je v blízkosti kontejneru nebo musí pocházet z větší vzdálenosti.
Proč bych měl najmout mistra z Wilia a ne podnikání?
Odborník v oboru může lépe přizpůsobit vaše potřeby a možnosti času. Kromě toho si vyberete z více nabídek na Wiliu, takže znáte kvalitní práci za rozumnou cenu. Kromě toho se můžete rozhodnout, kde si koupíte materiály, které můžete ušetřit ještě více.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Existuje mnoho typů podlah. Zapište, abyste zadali nejpřesnější popis, jaké typy podlah budou zvažovány a do jaké míry je to, co je to, co je to současný stav podlahy pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Jaké typy pater si mohu vybrat?
Betonové podlahy Odborník v oboru, který je měřen na betonových podlahách, může rozlit nové betonové podlahy nebo změnit vzhled stávajících podlah s leštěním betonovým a epoxidovým povlakem, aby dodaly barvu a strukturu. V závislosti na tom, co bude třeba udělat, může pracovat s betonem, mixerem, broušením a polštářem na podlaze nebo epoxid. Dřevěné plovoucí podlahy a parkety Plovoucí podlahy mají mnoho výhod a můžete si vybrat ze široké škály stylů, navíc může být relativně snadno pevně stanovena, pokud je poškození jedné desky. K dispozici jsou také životní prostředí nebo specifické možnosti. mokrého bambusového podlahy nebo korku. Je také možné instalovat zvukovou izolaci pro snížení hluku. Po instalaci lze snadno udržovat plovoucí podlaha. V závislosti na konkrétním typu podlahy je možné jej jednoduše uložit na rovný povrch nebo přilepený pro vyšší stabilitu a nižší pokročilý hluk. Radost koberec. Starý koberec musí být odstraněn při instalaci koberců. Odstranění koberců může být zaprášené a náročné, takže Mistr bude používat Crowders na vinový koberec a nože k řezání koberců. Pokud je izolace v dobrém stavu (nebo není nutná), může na něj položit nový koberec. Pevně ​​tlačí koberec do okrajů a rohů místnosti a přebytečný materiál. Dlážděné podlahy Dlaždice jsou oblíbené hlavně v koupelně a kuchyni, protože jsou prostě udržovány čisté. Před instalací dlaždic musí být stávající podlaha odstraněna jako první. Pak je nutné vyrovnat povrch. Po umístění dlaždic a vytvrzování lepidla se na spoje mezi dlažbami aplikuje spoje nebo tmel, za vzniku vodotěsného nesuchomu. Laminát, vinyl a linoleum Při instalaci vinylové podlahy, linoleum nebo laminát začíná odstraněním starých podlahových krytin a prostých desek. Laminátová podlaha se obvykle snadno odstraní, ale v závislosti na použitých lepidlech může vyžadovat chemická rozpouštědla. Po vyčištění povrchu jsou podlahy zarovnány a připraveny s nezbytným podkladem a izolací. Podlaha je umístěna, že postupuje z rohu nejvzdálenějších dveří a je důležité, aby žádné výlety a že povrchová podlaha je hladká a stejná.
Jaký druh práce děláte podlahu
Příprava podlahového povrchu pro instalaci
Před instalací nové podlahy musíte připravit podlahovou plochu pro instalaci nebo opravu. Někdy je nutné odstranit předchozí podlahový materiál při čištění zbytků předchozí podlahy, škrábání, broušení a kompenzace nerovností. Za účelem vytvoření čistého a rovného povrchu může být nutné naplnit trhliny tmelu, cementu nebo použít nízko patro místnosti.
Měřicí, řezací a míchací podlahové materiály
Při položení podlahy je nutné správně odhadnout množství, měřit a řezané podlahové materiály, aby odpovídaly určenému plánu instalace podlahy. V případě potřeby by mělo být použití lepidla smíšeno a rovnoměrně aplikováno na substrát být nová podlaha, která je položena nad rámec. Pokud je dlážděná podlaha nutná zmínit správnou maltu, která je potřebná pro instalaci dlaždic. Jsou zapotřebí specifické podlahové postupy, například při instalaci elektrických topných fólií nebo podlahového vytápění horké vody, nebo při použití hydroizolace hydroizolace.
Vytvoření požadovaného vzoru
Pro správnou instalaci nového podlahy je často nutné indikovat distribuci různých vzorů, pro kreslení vodicích vedení a os. Pouze pak je možné položit podlahu tak, aby jednotlivé dlaždice nebo desky tvořily požadovaný vzor.
Instalace nového podlahy
Při zobrazení nové podlahy se používají koberce, linoleum, laminát, dřevo, beton a dlaždice. Podlahové vrstvy kromě těchto materiálů používají jiné prvky a materiály, jako jsou těsnicí materiály, nivelizace, lepidla, izolační fólie, záležitosti útvarů, silikony a soklů.
Povrchové modifikace podlah
Když je podlaha položena hlavním, se ujistí, že nejsou žádné bubliny ani jiné chyby. Pokud typ podlahy vyžaduje podlahu kompletní naplněním spoje s tmelem nebo cementem. Může také vytvořit další povrchové úpravy pomocí brusek, laků, olejů a podlahových vosků.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Pokládání podlahy, výměna podlahy
Ondřej R.
profile image
Pokládání podlahy, výměna podlahy
Alexandr Q.
profile image
Pokládání podlahy, výměna podlahy
René O.
profile image
Pokládání podlahy, výměna podlahy
Boris U.
profile image
Pokládání podlahy, výměna podlahy
Eduard K.
profile image
Pokládání podlahy, výměna podlahy
Milan K.