Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Plynař
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.516 registrovaných profesionálů
92.202 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Plynař

Potřebujete službu z oblasti plynař? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na montáž plynových sporáků a plynových varných desek, předělávka plynoinstalace, výměna uzávěrů a hadic na plynu, tlakové zkoušky a revize. Cena odborníka na plyn se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: nonstop havarijní služba, odstraňování úniků plynu, které vám poskytne některý z našich plynařů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Často kladené otázky
Proč hledat plyn na Wiliu?
Je třeba upevnit plynový kotel, což zajišťuje kompletní rekonstrukci distribuce plynu, nebo jednoduše zahrnovat plynový sporák? Plyn by nikdy neměl být užíván na lehký. Pokud tedy máte plynový kotel v domácnosti, musí být sporák nebo jiné spotřebiče vždy kontaktovány s vyškoleným plynem. Profesionální gasmar se postará o zapojení a opravu plynových kotlů, montáže nebo opravy plynu, implementaci plynových spojení a všech nouzových situací, takže budete moci bezpečně používat všechny spotřebiče. Wilio vám pomůže najít profesionální plyny ve vaší oblasti, kteří jsou okamžitě k dispozici, aby vám pomohly s jakoukoliv instalací, opravou nebo revizí.
Jaké dovednosti mají báze?
Plyny mohou provádět montáž, poklad a konsolidaci plynového potrubí zapojení, kombinovat trubkové spoje pomocí nití, hrdla, příruby, ví, jak provádět údržbu na regulačních, odorizaci a měřicích stanicích. Může provádět svařovací práce ve spojení kovových a nekovových materiálů a potrubí a izolačních prací, montáž měřidel a bezpečnostních zařízení. Provádí plynové aktivity ve výrobě, úpravě, dopravě a distribuci plynu. Gasmar může organizovat aktivity související s přírodními pracemi a pokládkou potrubí. Zaměřuje se na práci na plynovodech, včetně tlakových zkoušek, mohou lokalizovat a poskytovat místa úniku plynu na vnějším a vnitřním prostoru, aby se prováděly profesionální a speciální práce na technologických zařízeních používaných v řízení plynu, provádějí potrubí a údržbu vzorkovacích zařízení propan-butan. Může zajistit, že existuje montáž, stejně jako vytváření sítí sítí, provozovatelů a údržby použitých stanic (měření, regulační, odorizující, komprese), jakož i při instalaci vnitřní distribuce a instalací spotřebičů, včetně údržby.
Jak často musíme kontrolovat distribuci plynu v bytě?
Je nutné rozlišit, zda je zařízení umístěno před nebo za uzavřením plynu. Dodržování plynu zajišťuje bezpečný provoz a údržbu distribučních sítí - plynovodů spolu s přípojkami, rozložením (stanice mezi dopravní a distribuční sítí) a regulačními stanicemi (upravit tlak podle potřeby) včetně hlavního plynu. Pro HUP (hlavní plynový uzávěr), plynové vybavení (např. Měřič zemního plynu - tzv. Měřič plynoměr, rezidenční distribuce, plynové spotřebiče, např. Kotel, sporák, ohřívač vody; domácí distribuce), pro které je zodpovědný vlastník nebo domovní manažer, Možná komunita vlastníků. Jednou za tři roky a odborný test by měl být zajištěn každých 6 let.
Kdy by měla být provedena prevence inspekcí plynových zařízení?
Pravidelné odborné inspekce a testy plynového vybavení jsou potřebné nejen z hlediska bezpečnosti, ale také z hlediska účinného provozu, což vede k úsporám energie. Musí provádět odborně příslušná osoba. Paradise Interval (šeky) Určuje výrobce v návodu k obsluze. Zpravidla se doporučuje jednou ročně v kotlích a plynových ohřívačech vody, jednou za dva roky plynových kamen a pekáren, jednou za 3 roky, pokud jde o distribuci plynu, ale je nutné provést vyšetření distribuce plynu jednou za 6 let . Jednou ročně zkontrolujte topný systém a ověření funkce regulačních a bezpečnostních přístrojů a armatur, jakož i přívod spalovacího vzduchu. Při řízení by mělo být také řízeno zařízení spalin - například pravidelné čištění a odborné recenze komínů. Zejména úspory lze dosáhnout odstraněním následujících nedostatků v preventivní kontrole: • Nesprávné nastavení hořáku na libovolném plynu nebo špatném technickém stavu (zkorodované, posunutí, ucpané nečistoty) • Ucpání výměnných povrchů v tokových ohřívačech nebo kotlech, • Unikající únik úniku plynu (řízení mechanických spojů, příruby, ...).
Jak zacházet s plynovými zařízeními?
• Dodržujte provoz, provoz a údržbu plynových spotřebičů uvedených v pokynech výrobce. • Plynové spotřebiče a distribuce plynu pro řízení a údržbu podle návodu k obsluze pro jejich výrobci a dodavatele. • Používejte plynový spotřebič pouze za účelem, pro který je určen. • Platit za dostatečné dodávky vzduchu v místnosti, kde je umístěn plynový spotřebič. • Platit za správné větrání prostoru, kde je spotřebič, jehož spalinky se používá k vzduchu (plynový sporák, pečení trouby, topení průtoku plynu). • Opravy, údržba a řízení plynových spotřebičů svěřují pouze osobám s odbornou kvalifikací a požadovanou autorizací.
Jaká práce dělá zplynování?
Odborně vyškolené plyny vám mohou pomoci s revizí, opravami a údržbou plynových kotlů. Může provádět únik plynu. Pomůže vám zapojení nebo odpojení plynů a poskytne vám certifikovaný záruční dopis s plynem. To může udělat nové plynové připojení k vašemu majetku nebo dokončit rekonstrukci distribuce plynu ve vašem apartmánu, domě, ať už společnost. Pro výměnu uzávěrů a hadic hadů na plynové rostliny a tlakové zkoušky a revize v rozložení plynu, stejně jako výměna HUP (hlavní plynový uzávěr) a odstraňte úniky plynu a havárie. Wilio vám pomůže najít kvalitní plyn, z vašeho okolí, který ochotně pomáhá, když vám vyhovuje.
Mám grant plynu poskytovat vybavení nebo přinese vlastní?
Většina profesionálních plynů používá své vlastní nástroje, ale plynová zařízení, která budou instalována a spotřební materiál musí být zaplacena nebo dodána po poradenském plynu. Profesionální plyny vědí, jaké materiály jsou potřebné na instalaci plynu, tedy před nákupem materiálů nebo zařízení doporučujeme konzultovat svůj nákup s plynem. Pokud jste však již zakoupili vybavení a spotřební materiál, informujte svůj plyn dříve, než odešle cenový výpočet.
Jak najmout plyn pomocí Wilia?
Najít chytrý plyn ve vašem okolí je jednoduchý. Stačí zadat poptávku. WILIO pak informuje odborníky, kteří se nacházejí ve vaší lokalitě, mají potřebné dovednosti a znát práci k provedení požadovaného času. Pak jen dost na výběr z nabídky, kterou obdržíte. S WILIO jste si ujistili, že získáte kvalitní služby za rozumnou cenu. Můžete se přesvědčit o kvalitě práce vaší země, abyste si mohli prohlédnout své hodnocení a recenze zákazníků. Platíte pouze za službu a po jeho dokončení.
Kdo je zodpovědný za plyn?
Po hlavní plynové čepici (HUP) se jedná o plynové zařízení, pro které je odpovědný rozdělovač zemního plynu. HUP na samotný plynový spotřebič je odběr vzorkovacího zařízení, pro které je zákazník odpovědný, takže majitel nemovitosti. V bytových domech pro společné rozvody plynu odpovídá vlastníkům Společenství nebo vedoucího domu. Distribuce plynu za plynoměru (v apartmánech), včetně plynových spotřebičů, odpovídá vlastníkům bytů. • Rozdělovač zemního plynu odpovídá plynovému zařízení po víčku plynu. Hlavní plynová čepice ji odděluje od odběrných zařízení. • Zákazník odpovídá zákazníkovi, který je většinou vlastníkem nemovitostí. • V bytových domech pro společné rozdělení plynu odpovídá vlastníkům Společenství nebo vedoucího domu nebo manažera. • Pro distribuci plynu za plynoměru (v bytech), včetně spotřebičů odpovídají vlastníkům bytů. • Pokud existuje kotelní dům, za to odpovídá správce nebo společenství vlastníků.
Co mám dělat, kdyby mě plyn netěsná?
Pokud jste podstoupili, měl by být únik plynu sledován podle následujících bezpečnostních pokynů: • Otevřete všechny dveře a okna. • Vypněte plynové spotřebiče a zadejte přívod plynu (kryt skříně, resp. Hlavní plynový uzávěr). • Nepoužívejte otevřený oheň (nepříjemné a zapalovače). • Nepoužívejte elektrické zvony, elektrické spotřebiče a telefony. • Nevytahujte napájecí kabely do elektrického spotřebiče ze zásuvky. • Nepoužívejte výtah. • Nekuřte. • Upozornit ostatní obyvatele domu a opustit budovu. • Informujte pohotovostní službu plynu do telefonu umístěného mimo dům nebo prostor úniku. • Pokud zápach plynu z uzamčených prostor bude informovat policii nebo hasiči. • Mizitelný prostor pro pohotovostní a chybnou službu. • Únik plynu nikdy nedetekuje plamen, ale vždy pomocí pěnového činidla (detergent nebo mýdlo). Únik plynu odráží bubliny v úniku. Větší plyn snadno úniku vůni a možná oběma slyšením.
Poradenství a tipy
Dobré zadání je základem Napište do zadání, jak je to možné popis, jakou práci potřebujete provést, a do jaké míry pochopit přesně to, co je váš nápad. Zkontrolujte realizaci Aby bylo zajištěno, že všechny práce byly vyrobeny kvalitou, zkontrolujte práci během jejího kurzu, stejně jako po dokončení. Rozpočet a čas Nezapomeňte přidat své požadavky na dokončení implementace. Pokud máte určený rozpočet, který je třeba dodržovat, uveďte prosím, že poskytovatel služeb je již na začátku.
Jaký druh práce pro mě dělá Gasher?
Revize a údržba plynového kotle
V plynovém kotli probíhá proces spalování, kde jsou vyvinuty vysoké povrchové teploty. Za účelem zajištění bezproblémového a bezpečného provozu těchto zařízení je proto revize kotle vyžaduje nejen zákonem, ale i producenti sami. Při revizi není pouze zajistit hladký provoz plynového kotle, ale především o bezpečnosti, které mohou být ohroženy v případě poruchy kotle a oxidu uhelnatého. V normální službě jsou povrchy tepla vyčištěny, které poskytují přenos tepla mezi plamenem a vodou, což je základem dosažení výrobce účinnosti zařízení. Pokud je nutné nahradit nadměrně opotřebované komponenty.
Potvrzení revize kotle
Potvrzení (protokol) na provedené revize je nezbytné v případě pojistné události. V důsledku nereagujících revizí a služeb, pojišťovna neplatí škodu, protože jste nesplnili právní povinnosti. Každé zařízení přes 50 kW má povinnost podle vyhlášky jednou ročně na absolvent. Podle zákona, opravy, provádějící údržbu, technické inspekce a zkoušky plynárenských zařízení může odborně kvalifikovanou osobou, která má relevantní povolení.
Montáž plynových kamen a plynových desek
Zapojení plynového sporáku nebo plynové varné desky je jedním z nejčastějších prací, které pro vás mohou dělat plyny. Plyn dodává hadici a stádium a jiné spotřební materiály a doprovázené plynovým zařízením. Následně je testováno instalované zařízení. Po dokončení práce je plyn poskytnout montážní certifikát, který je nezbytný pro úspěšné stěžovat v případě selhání plynu.
Nová spoje, regenerace plynu nebo nová instalace plynu z plynového měřiče do spotřebiče
Pokud potřebujete přivést plyn do svého realitnímu plynu, bude s vámi spojit. Plyn pro vás může také přestavět existující instalace plynu a přemístit existující vývody. Podobně lze pro vás implementovat kompletní nové plynové instalace z plynového měřiče do spotřebičů. Následně je celá instalace testována a vydána certifikátem montáže.