Teď už i v České republice
Jak to funguje
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Vítejte na Wilio! Prohlížíte si Wilio jako neregistrovaný zákazník
Přepnout na poskytovatele
Navigace
Služby
Ceník
O aplikaci
Stáhněte si aplikaci
Jak to funguje
Jak se můžeme zlepšit
Kontaktujte nás
O Wilio
Přihlásit se
Zdarma

Vyhledej spolehlivé profesionály

Ploty a brány
Zadejte projekt
Spokojený zákazníkSkvělá komunikace, vše proběhlo podle dohody, na místo projektu dojel přesně včas jak jsme se dohodli. Práce udělaná super, jako člověk velmi fajn, takže doporučuji :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Proč Wilio?
33.513 registrovaných profesionálů
92.166 vyřešených projektů
4,8 z 5 průměrné hodnocení našich odborníků
226 512 Aplikační instalace
Ploty a brány

Potřebujete službu z oblasti ploty a brány? Wilio vám pomůže najít kvalitní odborníky na zaměření, výrobu, montáž a servis vrat a plotů. Cena oplocení a vchodových vrat se většinou odvíjí od rozsahu služeb. Prohlédněte si bližší informace ke službám: výkopové práce, náklady na dopravu, lakování a barvení, omítka, která vám poskytne některý z našich stavbařů v dané kategorii.

Viz také:Ceny
Co zahrnuje konstrukci nebo korekci plotu?
Jak je oprava plotu?
Oprava plotů se liší v závislosti na typu oplocení a stupni poškození - odborník na opravu plotu musí posoudit situaci na místě a poskytnout vám doporučení. Ale pokud potřebujete vybudovat nový plot, projekt většinou probíhá takto:
Výběr plotu
První krok při budování plotu spočívá v rozhodnutí o určitý druh materiálu Nezapomeňte na své sousedy. Držíte své sousedy před budováním plotu.
Příprava na budovu plotu
Instalace oplocení začíná přípravky. Jedná se o měření a označení plotové oblasti, ujištění, že oplocení se nachází na hranici půdy, odstraňování stromů a jiných překážek. Po měření oplocení musí být kopovány otvory pro rohové, střední a brány sloupy.
Budování plotu
Použití rychloběžné betonové směsi jsou nastaveny konce, rohové a brány sloupy. Je nutné zkontrolovat, zda jsou sloupce ponechány přímo na to, zda jsou vycentrovány na lince plotu a zda jsou v pravé výšce. Pak instaluje nebo odstraní zbytek oplocení mezi sloupce. Nakonec je brána instalována a kontroluje, že je hladce otevírá a uzavřena.
Jaké jsou běžné typy brány?
Automatické nebo elektrické brány Náš odborník vám pomůže s instalací a nastavením brány, aby ho otevřel dálkovým ovládáním. Doporučuje také nejvhodnější typ brány nebo křídla nebo klouzání. Wing Gates. Křídla je na závěsu a zavírá se západkou. Naše expert brána vám poradí styl, který hodí do vašeho plotu a nemovitostí. Posuvné brány Posuvné brány jsou ideální pro nemovitosti s omezeným prostorem na stranách brány nebo příjezdové cesty, kde křídlová brána není vhodná. Posuvné brány vyžadují pravidelnou údržbu.
Často kladené otázky
Proč hledat odborníka na ploty a brány do Wilia?
Potřebujete vybudovat nový plot nebo nainstalovat bránu? Ploty a brány chrání nejen vaše soukromí, děti a domácí zvířata, ale také vaše majetek. Ať už potřebujete kovový plot, plot, cihlový plot, betonový plot, dřevěný plot, plastový plot nebo zajištění WILIO vám pomůže zjistit tento skutečný expert. Bude vám poradit s výběrem vhodné brány nebo plotu, zabezpečit konstrukci a instalaci, nebo učiní nezbytné opravy. Bude používat správné materiály a vybavení a stará se o nejlepší cenu za nejlepší cenu. Ať už potřebujete vytvořit nový plot nebo opravu existující nebo nainstalovat, pokud opravuje automatické, zda vám Wilio Manual Gate pomůže najít nejlepší odborníky ve vašem okolí.
Měl bych vytvořit nový plot nebo opravu existujícího plotu?
To záleží na současném stavu plotu, od starých, z dostupných materiálů a rozpočtu, které máte k dispozici. Typicky můžete získat více času výměnou nebo korekci zkažených dílů před budováním nového plotu. Pokud je zdivo nebo betonový plot nestabilní a naklápěcí, pokud dřevo havaruje a roztrhne, nebo kovový plot je zcela zrezivělý, byl čas na nové.
Kde běžně používají brány?
Gates jsou nejčastěji instalovány u vchodu na zemi, příjezdové cesty, před útulkem auta, do plotu v zahradě, u vchodu do zahrady, nebo nebo ve zvířecích.
Proč bych měl zapnout experti na plot a bránu?
Pokud použijete expert služby na stavbu plotů a bran, budete si jisti, že oplocení bude postaveno na profesionální úrovni. Snažil se stavět plot nebo bránu bez vhodných nástrojů, vybavení nebo znalosti může vést k špatně vybudovanému plotu, který může být nebezpečný nebo nebude vypadat esteticky a brány, které budou zkaženy.
Mám dostat nainstalovat manuál nebo automatickou bránu?
Naše odbornice brána vám pomůže vybrat nejvhodnější bránu, která bude odpovídat vašim potřebám a rozpočtu. Ačkoli automatické brány jsou o něco dražší, jsou často používány hlavně na příjezdových cestách doma a útulku auta, protože nemusíte dostat z auta, abyste otevřeli a zavřeli bránu.
Kolik montáže nebo opravy brány?
Náklady na instalaci brány budou záviset na tom, zda se jedná o úplnou novou instalaci nebo opravu, že typ brány jde ze kterého materiálu je brána z velikosti brány a od místa, kde je instalována.
Který typ plotu je nejlepší?
Jaký typ plotu je nejvhodnější pro vaši nemovitost závisí na vašem rozpočtu, kolik je údržbový plot, od ať už máte domácí mazlíček nebo psy, které potřebujete k zabránění úniku a z toho, zda dáváte přednost plotu, kterým je viditelný nebo chcete mít soukromí. Nejvýhodnější volbou je obvykle dřevěné ploty, ale kovové ploty mají tendenci být méně údržby a jsou odolnější.
Musím poskytnout expert s vybavením, materiálem nebo součástmi pro instalaci brány?
Typicky, řemeslník přináší své vlastní nástroje a vybavení, ale bude používat materiál a komponenty, které mu poskytnete nebo zaplatíte. To vám může poradit s výběrem a při objednání brány a další potřebný materiál.
Jak dlouho bude mít sadu plotu?
Jak se bude konat také z vybraného materiálu, délka plotu, bude probíhat obtížnost terénu a dalších faktorů. Je však většinou 3 až 5 dní, včetně odstranění starého plotu, přípravy a instalace nového plotu. Některé typy plotů jsou instalovány rychleji než ostatní.
Jak dlouho to obvykle trvá instalaci brány?
Délka instalace bude záviset na typu brány, zda se jedná o ruční nebo automatickou bránu a ze své velikosti. Většinou instalace brány trvá od 1 do 5 hodin.
DemonstraceDemonstrace realizací našich poskytovatelů
profile image
Ploty a brány
Vlastimil Y.
profile image
Ploty a brány
Václav A.
profile image
Ploty a brány
Pavel F.
profile image
Ploty a brány
Sebastián Z.
profile image
Ploty a brány
Gabriel L.
profile image
Ploty a brány
Heřman F.